Jak na věc


jumping drums youtube

Děkujeme, Vaše zpráva byla úspěšně odeslána

    Mudr. Pavel Čížek říká: „Nedávno jsem byl osobně přítomen na hodině Jumpingu, byl jsem příjemně překvapen komplexností cvičení. Toto cvičení můžu zhodnotit jako velmi prospěšné při prevenci proti kardiovaskulárním one­mocněním a jeho komplikací. Při cvičení dochází k rychlejšímu spalování tuků a tak mohu doporučit i k redukci nadváhy. Vlastní váha těla významněji nezatěžuje kloubní aparát jako při cvičení na posilovacích strojích, nebo s činkami. Tento program posiluje i hluboké zádové svalstvo a to je velmi účinné při bolestech zad způsobené sedavým zaměstnáním. Jako lékař mohu program Jumping vřele doporučit jako doplněk správné životosprávy s přihlédnutím na zdravotní stav cvičícího.“
    Jumping je sport pro každého - nezáleží na věku, hmotnosti či fyzické zdatnosti - lekci zvládne úplně každý. Instruktor udává tempo, kombinuje cviky tak, aby se procvičilo celé tělo a upozorňuje na správné držení těla.
    Jumping je ideálním sportem pro formování postavy a skrývá mnoho unikátních výhod. Ze zdravotního hlediska blahodárně působí prakticky na všechny systémy lidského těla a tak se řadí mezi velmi účinné formy pohybových aktivit. Kompletní program je přístupný široké veřejnosti a to bez ohledu na věk a momentální fyzickou kondici. Cvičení Jumping nezatěřuje klouby, díky doskokům na pružném výpletu trampolíny a proto je vhodny i pro lidi trpící obezitou.  
    JUMPING je zábavné cvičení, u kterého se pořádně zapotíte. Trampolínka o rozměrech 122 cm je ideálním nástrojem, vymezuje Váš prostor pro cvičení, kde jste naprosto sami.Na rozdíl od aerobicu, kde v případě, že nestíháte tempo či měnit kroky, tak hrozí, že Vás celý dav nadšených cvičenců doslova smete.


Nechte se motivovat instruktorem

    Základní myšlenkou komplexního programu který v současnosti nabízí více než 220 Jumping® center v 8 zemích světa, bylo vytvořit účinný a zábavný model efektivního cvičení pro širokou veřejnost
    Jumping® je originální cvičení v oblasti fitness průmyslu. Léty prověřený aerobní program na patentovaných trampolínách je určen pro všechny generace tak, aby vytvářel zábavnou formou fyzickou a duševní rovnováhu.
    Chystáte-li se na lekci jumpingu poprvé, připravte si pohodlné sportovní oblečení, nejlépe ze savého materiálu a pevnou sportovní obuv (fitness). Nezapomeňte na ručník a dostatek tekutin (alespoň jeden litr, můžete zakoupit na recepci našeho centra: vodu i různé spalovače)
    Mudr. Jan Střítecký (ortoped a lékař ZZS) tvrdí: „Tento druh cvičení nezatěžuje zdraví a nemá negativní vliv na zúčastněné klouby a páteř. Naopak, jsou posilovány rozmanité svalové skupiny a uvažovat lze i jistý relaxační efekt.Registrovaná světová obchodní známka Jumping® je garancí kvality a zkušeností, které společnost JTB International, s.r.o. předává více než deset let.Jumping® zlepšuje fyzickou a psychickou kondici jednoduchým a zábavným způsobem.


Je nám líto, ale při odesílání dat nastala chyba.

    Program byl sestaven tak, aby si na své přišel opravdu každý. Díky kombinacím rychlých a pomalých poskoků se silovými prvky a rychlých sprintů, efektivně spalujete tuky. Komplexnost cviků zaručuje posílení celého těla a tvarování jednotlivých partií. Značná část lekce je věnovaná i balančnímu cvičení, které je na pružném výpletu trampolínky opravdu zábavné. Výhodou balancování je zpevnění hlubokého zádového svalstva, které jiným než balančním cvičením neposílíte.
    Zvýšíte tak svůj maximální výkon a můžete dosáhnout lepších výsledků, ať už je Váš cíl jakýkoliv. Základní kroky a práci s řídítky vysvětluje lektor během lekce.
    Podstatou JUMPINGu jsou jednoduché poskoky na speciálně vyvinuté trampolínce. Propracovaný zábavný program, motivující hudba, balancování. Významně se zlepšuje koordinace pohybu, rovnováha a kondice.
    Jumping nemá složitou choreografii - skáče se na místě, vychází z aerobiku a jeho jednoduchých kroků, proto se nemusíte učit žádné složité kombinace cviků, abyste s tímto krásným a energickým sportem mohli začít.
    Při pravidelném provozování Jumpingu (alespoň 2x týdně) jsou znatelné výsledky nejen viditelné, ale i měřitelné a to v relativně krátkém časovém horizontu (4 až 6 týdnů). Je to také proto, že při 50 minutách Jumpingu spálíte 500 až 650 kcal, což je několikanásobně více než u jiných sportů a při tom šetříte svoje klouby, protože je chráníte před zbytečnýmy otřesy.


Jumping – zábavný fitness program

    Jednoduché kroky, dynamické poskoky, rychlé sprinty, balanční posilování, skvělá hudba, zkušený a motivující instruktor, lekce plné zábavy a euforie...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00