Jak na věc


jojobový olej na vlasy

Brazil Keratin Jojobový olej 100ml

    Ačkoliv se běžně označuje jako olej, tak se doopravdy jedná spíše o kapalný vosk, to ovšem nic nemění na jeho druhu použití a příznivých účincích na pleť a vlasy. Ale začněme hezky od začátku. Jak už název napovídá, jojobový olej se získává z jojoby, tedy přesněji Jojoby kalifornské, což je dvoudomý keř rozšířený převážně v Severní Americe. Samotný olej pak pochází z jeho semen, které tvarem připomínají kávová zrna.
    Jojobový olej často prodává jak v čisté 100% formě, tak jako součást komplexnějších produktů, které obsahují i další účinné látky. V naší nabídce naleznete jojobový olej s příměsí mandlového oleje a oleje z pšeničných klíčků, které jojobový olej obohacují a jeho účinky ještě zlepšují. Tento produkt je určený jak pro použití na pleť, kterou regeneruje a vyživuje, tak pro vlasy, především tedy suché, lámavé a poškozené, na kterých jsou účinky rychle vidět.


Brazil Keratin Gold Elixir Repair Treatment 50ml

    Jojobový olej od značky Brazil Keratin, obsahující také malé množsví mandlového oleje a příměsi z pšeničných klíčků, je možné použít jak k péči o poškozené vlasy, tak i o pleť, která není tak úplně dle vašich představ. Použijete-li jojobový olej na poškozené vlasy, dodáte jim potřebnou výživu, snížíte jejich lámavost a regenerujete pokožku hlavy, což vede ke snížení svědění. Při použití k péči o pleť již brzy poznáte viditelné výsledky. Vaše pleť bude hydratovaná, zároveň se zvýší její elasticita, vyhladí se vrásky, utlumí projevy stárnutí a pokožka navíc bude příjemně čistá a jemná na dotek.
    Jojoba je výjimečná především svou vysokou produkcí vysokomolekulárních esterů, díky kterým je právě jojobový olej tak účinný. Jojobový olej obsahuje velké množství nenasycených mastných kyselin, výživných látek, minerálů a především vitamín E.
    Gold Elixír repair treatment je přípravek určený pro hloubkovou hydrataci a regeneraci suchých, barvených či jinak poškozených vlasů. Přípravek vlasům dodá sílu, usnadní jejich rozčesávání, zároveň působí proti krepatění a zabraňuje i jejich padání.
    Možná dokonce ještě lepší účinky má jojobový olej na vlasy. Postačí už pár kapek vmasírovaných do vlhkých vlasů a ihned pocítíte větší hebkost, jemnost a navrácení přirozeného lesku. Pokud jsou vaše problémy s vlasy většího rázu, tak pomůže důkladnější zábal z jojobového oleje, který vlasy zregeneruje a dá jim novou sílu a ochranu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00