Jak na věc


jojobový olej účinky

0 ks zboží. 1 produkt v košíku.

    Stále zelený keř mající svůj původ v poušti Arizony. Jojobová semena svým tvarem připomínají o hodně větší kávová zrna. Z více než 350000 známých rostlinných druhů je jojoba výjimečná vysokou produkcí vysokomolekulárních esterů, které jsou velice podobné těm, které produkují mazové žlázy člověka. Ačkoli je jojoba většinou zařazena mezi rostlinné oleje, jedná se vlastně o kapalný vosk s vysokým obsahem biologicky cenných nenasycených mastných kyselin a vitamínu E. Jeden z nejkvalitnějších olejů vhodný pro každý typ pleti, včetně té nejcitlivější a nejnáročnější. Hydratuje, vyživuje, zvyšuje elasticitu, hojí a regeneruje. Vyhlazuje vrásky, tlumí projevy stárnutí pokožky. Nevyvolává alergické reakce, aktivně penetruje do podkoží a proto nezanechává pocit mastnoty.
     Produkt doporučuji,již po prvním použití má pleť vypadá lépe.Olej nemá žádnou vůni,můžu si tak pokaždé přidat jinou silici a provonět si ho tím,co zrovna potřebuji nebo na co mám náladu.
    Jojobový olej často prodává jak v čisté 100% formě, tak jako součást komplexnějších produktů, které obsahují i další účinné látky. V naší nabídce naleznete jojobový olej s příměsí mandlového oleje a oleje z pšeničných klíčků, které jojobový olej obohacují a jeho účinky ještě zlepšují. Tento produkt je určený jak pro použití na pleť, kterou regeneruje a vyživuje, tak pro vlasy, především tedy suché, lámavé a poškozené, na kterých jsou účinky rychle vidět.
    Jojoba je výjimečná především svou vysokou produkcí vysokomolekulárních esterů, díky kterým je právě jojobový olej tak účinný. Jojobový olej obsahuje velké množství nenasycených mastných kyselin, výživných látek, minerálů a především vitamín E.


Brazil Keratin Jojobový olej 100ml

    Jojobový olej se řadí k nejcennějším přírodním olejů, přestože technicky vzato tak docela olejem není. Jojobový olej je ve skutečnosti spíše kapalný vosk. Nesnažte se jej prosím jíst, ale na pleť ho určitě vyzkoušejte! Můžete s ním odličovat make-up a hloubkově čistit, hydratovat obličej i tělo, natírat s ním suchou a rozpraskanou pokožku a nanášet jej na vlasy.
    Jojobový olej od značky Brazil Keratin, obsahující také malé množsví mandlového oleje a příměsi z pšeničných klíčků, je možné použít jak k péči o poškozené vlasy, tak i o pleť, která není tak úplně dle vašich představ. Použijete-li jojobový olej na poškozené vlasy, dodáte jim potřebnou výživu, snížíte jejich lámavost a regenerujete pokožku hlavy, což vede ke snížení svědění. Při použití k péči o pleť již brzy poznáte viditelné výsledky. Vaše pleť bude hydratovaná, zároveň se zvýší její elasticita, vyhladí se vrásky, utlumí projevy stárnutí a pokožka navíc bude příjemně čistá a jemná na dotek.


Saloos Jojobový olej BIO LZS 20 ml

    Ačkoliv se běžně označuje jako olej, tak se doopravdy jedná spíše o kapalný vosk, to ovšem nic nemění na jeho druhu použití a příznivých účincích na pleť a vlasy. Ale začněme hezky od začátku. Jak už název napovídá, jojobový olej se získává z jojoby, tedy přesněji Jojoby kalifornské, což je dvoudomý keř rozšířený převážně v Severní Americe. Samotný olej pak pochází z jeho semen, které tvarem připomínají kávová zrna.
    Gold Elixír repair treatment je přípravek určený pro hloubkovou hydrataci a regeneraci suchých, barvených či jinak poškozených vlasů. Přípravek vlasům dodá sílu, usnadní jejich rozčesávání, zároveň působí proti krepatění a zabraňuje i jejich padání.
     Ideálně promašťuje smíšenou pleť a má hojivé účinky. Přesto nezanechává pocit mastnoty, velmi rychle se vsakuje. Používám jej místo krému, i pod make-up. Příjemně zjemňuje, nemá výraznou vůni.
    Jojobový olej se řadí k nejcennějším přírodním olejů, přestože technicky vzato tak docela olejem není. Jojobový olej je ve skutečnosti spíše kapalný vosk. Nesnažte se jej prosím jíst, ale na pleť ho určitě vyzkoušejte! Můžete s ním ...


Saloos Jojobový olej BIO LZS 250 ml

    Možná dokonce ještě lepší účinky má jojobový olej na vlasy. Postačí už pár kapek vmasírovaných do vlhkých vlasů a ihned pocítíte větší hebkost, jemnost a navrácení přirozeného lesku. Pokud jsou vaše problémy s vlasy většího rázu, tak pomůže důkladnější zábal z jojobového oleje, který vlasy zregeneruje a dá jim novou sílu a ochranu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00