Jak na věc


jk vyčistit a zrychlit počítač zdarma

Je zaregistrován od října 2019 u ČJF  a současně jsme zaregistrování v ASCHK pdo ASČSP.

    Jezdecký klub Liberec byl založen v roce 1964 pod názvem „Tělovýchovná jednota družba Harcov“ paní Helenou Krásovou. Za pomoci MVDr. Pince získala na počátku 70. let hlavní, dnes administrativní budovu, která byla v dezolátním stavu. Za pomoci města a dobrovolníků z řad členů byla v akci „Z“ opravena a vystavěna sportovní stáj, hala a dostavěna chovná stáj JK Liberec.
    Akce bude probíhat od 15,30 hodin. Přihlásit dítě na závod můžete v den závodu. Bude probíhat doprovodný program - jízda na poníkovi, soutěž pro dospělé,ukázka jízd. Srdečně zveme. Občerstvení zajištěno. Soutěžit se bude o hezké ceny.
    Říjen byl pro klub velmi důležitým měsícem. proběhlo zaregistrování pod Českou jezdeckou federaci, což pro nás znamená možnost účastí na soutěžích ČJF a PONYGAMES. již se těším na nadcházející sezónu, kdy konečně vyrazíme.


  Helinka s předsedkyní Ing. Klemovou

    V roce 2005 se liberecká firma Alexandr Kendik JUNIOR® pustila do celkové opravy a dovedla jezdecký klub do dnešní podoby. V areálu JK Liberec vybudovala nové boxy, zrekultivovala zelené plochy, za přispění města a ministerstva školství opravila zchátralou budovu hlavní stáje. Díky Evropské unii se prostřednictvím IPRM Liberec – Atraktivní a kvalitní život v Liberci podařily zrealizovat dva projekty: Multifunkční volnočaové centrum Liberec – Růžodol, který byl dokončen v září 2012, a Jezdecký klub Liberec – rekonstrukce jezdeckého klubu ukončený v březnu 2014.
    TJ družba Harcov od roku 1979 pořádá „Memoriál Heleny Krásové – Pohár města Liberce„, kterého se ve své době účastnili i závodníci Slovenska, Polska a NDR, Jednoty traktor Aschersläben, se kterou liberecká TJ udržovala úzké kontakty.
    Cílem JK Liberec je v souladu se stanovami ČJF, jejímž je jezdecký klub členem, podílet se na rozvoji jezdeckého sportu, výchově mladých talentů a v neposlední řadě organizace významných sportovních a společenských akcí.
    Dalším krokem byl SVOD klisen, který proběhl v prostorách klubu. Klisny byly ohodnoceny inspektorem koní. Na výpis z plemenné knihy ještě čekáme, ale bodové hodnocení bylo výborné.
    Srdečně zveme všechny věkové kategorie k soutěžím, opékaní párku a pálení čarodějnice.Bude se vozit na ponících, koni a samozřejmě proběhne ukázka jízdy našich dětí.


PRÁZDNÉ TURNUSY JSOU JIŽ POUZE III., V. A VI.

    Konec léta se nám vydařil. V Rychvaldě se zúčastnily děvčátka Valo s Cinkou (Klárka) a Tajsou (Adélka) parkurových závodů. Přivezly si krásné třetí místo v parkuru 50cm. O týden později na Stonavě zabojovala 5letá Alexandra na koni Tajsa a dovezla krásné 2místo v parkuru do 50cm. A den na to se i umoudřil York a dovezli jsem z Dolní Lutyně krásné druhé místo ve Freestyle drezúře. Moc všem děkuji za podporu, pozvání a pořadatelům za nádhernou práci. Všechny zdravím a přeji mnoho dalších úspěchů i na podzim.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00