Jak na věc


jitka šnajdrová

Soutěž opouští: Radek Banga a Tereza Bufková

    Zdeněk Chlopčík: 10 bodů  (já  musím  sebekriticky říct, že jsem byl asi pomalejší, říkal jsem si, že jste se  spletli, ale až pak jsem si všiml, že to byl záměr, zkrátka – krásné provedení, krásný odklon, či-li nejkrásnější valčík, co se tu kdy tančil)
    Radek Baláš: 9 bodů  (jsi jeden z mála, který udělal obrovský skok dopředu, ty se zlepšuješ, získáváš sebevědomí, doufám, že se tanec stane pevnou součástí tvých koncertních vystoupení)
    Náš tým tvoří zkušení konzultanti, kteří mají rozsáhlé znalosti z oblastí Public Relations, marketingu i žurnalistiky. Pracovní zkušenosti sbírali v médiích, marketingových a PR agenturách i nadnárodních korporacích. To je zárukou zvládnutí každého projektu na profesionální úrovni.
    Radek Baláš: 9 bodů  (ani mi nevadí, že jste nepřekřížili,  byla tam souhra, elegance, něha, přenesli jste mě do atmosféry starého Rakouska, skoro bych Vás vzal a postavil na jeviště, Edith  Piaf také někdy zpívala falešně a vadilo to někomu?)


ANKETA: Komu to na exkluzivním večeru Elite Model Look nejvíce seklo?

    No já ti děkuju za pochvalnej komentář:D Sem se snažila to napsat nějak pěkně no:)) A jako tvůj výtlem je opravdu slyšet tři patra...a někdy i víc:D:D Ale v dobrym to myslim...jak jinak. Co se týče toho přátelskýho poplácání:)) Tak teda já to beru ale chce to ubrat páru. Jinak mi jednou vyrazíš dech! Ale já to stejně budu brát s humorem:D:D Osm nožiček fakt nemam:D No takže prostě kuju za tak good komentář:))
    Ona ta skříňka fakt nejde:)) Za to může Aneta, páč tam má vždycky mrtě věcí upe zbytečně narvanejch:D:D Prej že ty nemáš páru:)) Že sem si nevšimla. Jo a s tim busákem ještě. Já tam jinak nestojim sama! Já si radši sednu:))) Tak ještě jednou nemááááš záááááč:))
    Radek Baláš: 9 bodů  (překrásná rumba, jste pár, který uměl fantasticky  pracovat s emocí, to je to, co divák cítí, ctí, co považuje za umělecky poctivé, to já také cítím a klobouk dolů)
    Jan Révai:  9 bodů   (máš jednu výhodu a tou  je Terezka, je krásné se na ni dívat, vzájemně se doplňujete, Vaše číslo mělo náboj, energii, měly by víc pracovat boky, ale mělo to všechno, co to mělo mít)


Integra Group využívá ERP třídy BYZNYS

    Tak ale Líboooo! Já a mít páru j? Já svaly nemám:D včera se o tom přesvědšil můj tatík:D!!! Nemáš osm nožiček:D to vím... právě proto tě mám ráda a v životě bych ti neubížila...:-*! Můj smích raději komentovat nebudem že:D kdo mě zná asi ví že není idelání... ale taky nemůžu bejt uplně dokonala:D!!!Když se jeste vrátíme k článku o mě!!!Líbo nesváděj na skříňku že zdržuje... ona zavřít jde, jen kdyby si chtěla:D a zavřít jí když tam máš jeste bundu to je blbé... takže jako zdržuješ:D:D:D!!!Jo a lidi Líba se nepřezouvá:D a stejnak jí to trvá... hrůza prostě:D!!! A autobus mi odjíždí v 14:05 což je půl hodina né hodina! Ale když ho nestíhám jedu dalším že, Líbo a to se ti hodí... pže tam pak nemusíš na busáku stát sama:D!!! Jinak ty děkovat nemusíš:-*ty si napsala super článek že se budu červenat:D! Tak jeste jednou KUJUUU!!!
    K tomuto lékaři zatím nikdo nepřidal svůj názor. Buďte první! Napište ho zde, není potřeba žádná registrace. Váš komentář se zobrazí ihned všem ostatním uživatelům, kteří Vám budou velmi vděčni. Pomozte mnoha dalším uživatelům, jistě se odvděčí komentováním dalších lékařů.
    Jan Révai:  5 bodů   (je to tvé nejlepší číslo, ty reakce diváků tě opravdu posouvají, v tanci quick  step jsi zatančil polku,  tvůj obkročák a všechno tam bylo)
    Radek Baláš: 4 body  (četl jsem definici tance:  je to  pohyb hmoty v prostoru, kritéria vylučují jakoukoliv anarchii  a toho se teď chytám – ty jsi tanečník anarchista)
    Zdeněk Chlopčík: 6 bodů  (Co tebe dostalo z letargie? Najednou jsi tančil v rytmu, předvedl jsi správný quick stepový skok, jen škoda, že ty poskoky nebyly podpořeny dalšími poskoky, ale byl to tvůj nejlepší  tanec)


Jitka Šnajdrová,  Marek dědík (rumba)

    Zdeněk Chlopčík: 9 bodů  (mně tam nechyběly ani ty boky, jsi chlap, boky ať  ukazují ženy,  skvělý rytmus, dobrá technika, trošku bych to podpořil výrazem, vypadala jsi  vyděšeně a v závěru hodně unaveně)
    „Ne, to mě ani nenapadlo,  já si ponechám svůj obor, kde jsem si alespoň nějakým způsobem jistá. Je pravda, že bych se tanci chtěla věnovat aspoň  trošku,  někde vzadu v sobě  to tak cítím. My s Markem budeme tančit ještě na nějakých plesech, to jsem moc ráda. Nechtěla bych   z toho hned vypadnout,  protože  Stardance je opravdu velký projekt. Také jsem  přemýšlela, že si možná zjistím nějaké  kurzy, kde se tančí  moderní tanec, abych se přece  jen chodila pravidelně hýbat. Kombinace fyzického pohybu  s  hudbou  během  tréninků  byla  pro mě fantastická.“
    Tatiana Drexler: 5  bodů  (slovy moderní pedagogiky- fakt jsem viděla snahu, Váš tanec  obsahuje  velmi kreativní energii, člověk nemusí být  ve všem perfektní)
    Zdeněk Chlopčík: 9 bodů  (ty záda nebyly špatné, na začátku mi nic nevadilo, ale v závěru je vidět, že ti dochází síly, chybí kondička a pak jsou ta shrbená záda)


Matka Tomáše Řepky prolomila mlčení: Erbová je podle ní horor! Paní Helena popsala šílené scény

    Jan Révai:  9 bodů   (těšil jsem se na Váš tanec, viděl jsem tam  téměř všechno, krásné pózy, napětí, ale chybělo mi uvolnění, navíc tam  byly snad jen dva základní kroky, ale jinak krásné číslo)
    „Vůbec nic vtipného nechystáme, my se na nic  nepřipravujeme. Budeme celou dobu dělat to, co jsem dělali. Chceme odtančit tak, jak jsme tančili doposud. To znamená s radostí, tak, jak to jde. A nevkládat tam silou žádný humor. Vlastně si s  Markem jdeme naposledy zatančit. Já jsem s Markem v takovém tanečním bezpečí, které  už mě dlouhou dobu nepotká, to cítím.“


Vondráčková vysvětluje tajný let do Kanady: On mě k tomu ...

    „Já mám obrovské štěstí, opravdu jsme si  sedli, to je  asi  hodně vidět.  Tohle  tvoří  velkou část našeho úspěchu, navíc ještě máme podobnou energii i  myšlení.  Marek je opravdu klidný a na mě to působí tak, že se  cítím šťastně. Mám  v něm obrovskou jistotu,  je příjemný jako chlap. Kdybych si s partnerem nesedla, tak- jsem herečka- já bych emoce  asi nějak zahrála,  ale nešlo by to tolik. Velkou roli sehrál fakt, že toto naše spojen&iac ute; vzniklo přirozeně a já jsem   opravdu mohla těch pět měsíců prožít v klidu, hodně jsme se smáli, bylo mezi námi pochopení a citlivost. To byl bonus tohoto projektu pro mě, já jsem vlastně dostala absolutně všechno. To jsem si ani nesnila.“
    „Přeji si  posedět   se svými blízkými, se svojí rodinou, budeme se poslouchat,  budeme mít na sebe čas. Když  dostanu nějakou knížku, tak budu potěšená.  A moji blízcí vědí, co mi udělá radost.“


Informace, kontakt (opravit informace o lékaři)

    Tak to jsem já... kdyby ste to nevěděli:D!!! Líbě uplně absolutně děkuji... to uplně vypadá že sem bez chybičky:D:D:D!!! Líbo.. to je přátelský poplácání, né žádná rána do zad... nedělej tu ze mě masochystu dyt já bych neublížila ani mouše, jen pavoukovi a to ty nejsi... nemáš osum nožiček!!!Líbo neříkej že je můj smích(nebo teda výtlem... nebo jak to mám nazvat:D) slyšet tři patra:D to je teda nářez:D!!! Váša je borec mno... kdo by se mu nesmál... jako ale nejsem bejk:-/... tak už mi tak neříkejteeee!!!Libo že sem tak vostrá že by se o mě pořezali to jsem fakt nevěděla... prostě mocmocmocmoc děkuji Líbě za tento článek moc mě to potěšílo;-)ona už však ale ví, že joo!! JINAK LIDI LÍBÁ TO JE TAKY VOSTRÁ DÍVČINA:D!!! Mám jí ráda... a ve třídě je s ní fakt pr...:D:D:D!!!A taky se ji nesnažte utřít,nebo nejak naštvat, ona to stejne veme s humorem''Paradadééééééééééééééééj''
    No to jj no... já si všimla jak si tam anetka dáva asi 5 igeletek... a jak si jí to z te skríně vyházela na zem a pak do toho kopala:D:D:D!!!No Líbo nemám:D já ti pak ve skool povím jak sem tatinkovi odřela dveře:D!!Jinak jj na busáku se sedí hezky!!!na betonových kvádrech nebo co to je:D když starší lidé zasednou lavičky:D!!! Mám zač děkovat líbo... je to slušnost! dyt mi sme pubertacky:D ale slušný:D:D:D!!!
    Zdeněk Chlopčík: 9 bodů  (nádherné paže, prožitek,  číslo skvělé, na místě  tělo fungovalo úplně luxusně, v tanci trošičku strnule, ale nikomu to  nevadí)

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00