Jak na věc


jihomoravská plynárenská jihlava

Jihomoravská cestovníVaše dovolená plná zážitků z jižní Moravy

    Jihomoravská realitní působí na realitním trhu od roku 2006 jako sdružení realitních makléřů. Klientům nabízíme komplexní služby v oboru realit, které zahrnují zejména:
    1.jihomoravská stavební je stavební společnost s generálně dodavatelským programem. Jsme tím pravým partnerem pro stavebníky a stavební investory, kteří hledají profesionalitu, vysokou kvalitu, spolehlivost a férové jednání. Pomáháme Vám kvalitním poradenstvím a projektováním staveb, které Vám usnadní vyhnout se problémům a následným opravám. S námi získáte spolehlivého partnera, který Vám pomůže s projektováním staveb, s vyřízením stavebního povolení a který Vám nabízí stavební práce na klíč, generální dodávky staveb, veškeré vodoinstalatérské práce, veškeré topenářské práce, veškeré elektro práce, chlazení a klimatizace.
    Stravování je zabezpečeno podle přání klienta. Dovolujeme si nabídnout krajové speciality, které potěší žaludek každého labužníka. Během výletů a jiných akcí je stravování zabezpečeno přímo v přírodě, nebo na jiném místě. Zabezpečujeme veškerou dopravu a půjčování sportovních potřeb.


Hledáte vhodné místo k relaxaci na víkend, dovolenou nebo prázdniny? Přijměte naše pozvání na jižní Moravu.

    Stavební firma 1.jihomoravská stavební nabízí svým klientům generální i částečné dodávky novostaveb i rekonstrukcí převážně staveb pozemního stavitelství.
    Pohodlné ubytování je zajištěno přímo nad vinnými sklípky. Pro ty, kteří vyhledávají klidnější prostředí nebo standarní a moderní komfort, zajistíme rodinné penziony či hotely s veškerým příslušenstvím.
    Cenová nabídka se vždy odvíjí od konkrétního programu. Rozhodnete-li se využít naší nabídky, uvítáme objednávku s dostatečným časovým předstihem, abychom mohli váš pobyt co nejlépe připravit k vaší maximální spokojenosti.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00