Jak na věc


jezírkový vysavač

Pondovac 4 - víkendové zapůjčení

    Jezírkový vysavač Pondovac je konstruován jako dvoukomorový sací systém. Má tudíž 2 nezávislé sací komory, které zaručují nepřetržitý provoz. Pondovac funguje tak, že nasává sedimenty a ty pak za pomoci výpustní hadice odčerpává na zvolené místo.
    Kaučuková fólie splňujete vyšší nároky na pevnost a životnost. Je pružnější a lze ji tak pokládat v každou roční dobu. Využijete ji také v případě, že plánujete stavět koupací jezírko.
    Prodáváme různé druhy jezírkových dnových vysavačů, ať už profesionální nebo ty pro hobby použití. Jejich zaměření odpovídá i cena, přičemž v nabídce máme jezírkové vysavače v různých cenových hladinách, takže si vybere opravdu každý.
    Jako realizátoři zahradních jezírek sami dobře víme, kteří výrobci jezírkových vodních vysavačů se nám osvědčili. Díky garantované kvalitě produktů od těchto výrobců si můžete být jisti, že jezírkový vysavač vám vydrží sloužit bez problémů řadu dlouhých let. Proto v naší nabídce vysavačů pro jezírka najdete jen prověřené značky, které jsme ochotni bez obav doporučit:


Náhradní trubka na PondoVac - černá

    Součástí našeho sortimentu jsou mezi hobby jezírkáři tolik oblíbené jezírkové vodní vysavače řady Pondovac (jezírkový vysavač Pondovac Classic, Pondovac 4). Jedná se o nejčastěji prodávané dnové vysavače, které nabízí skvělý poměr mezi kvalitou, užitnou hodnotou a cenou.
    Jezírkový vysavač je velmi dobrým pomocníkem pří péči o zahradní jezírko. S pomocí jezírkového vysavače dokážete mnohem snadněji odčerpat usazeniny, bahenní kal i nashromážděné rybí exkrementy ze dna zahradního jezírka. Navíc díky sacím schopnostem jezírkového vodního vysavače si ušetříte práci také s vypouštěním kalu a distribucí sedimentů do míst k tomu vybraných!
    Primárně nabízíme profesionální jezírkové vysavače, např. automatický jezírkový vodní vysavač Sweepy, automatický vysavač jezírek Vortex, jezírkový vysavač Voyager nebo Profi.
    K výše uvedeným kvalitním a vysoce výkonným jezírkovým vysavačům dodáváme také různé velikosti speciálních odsávacích hlavic a dalšího potřebného příslušenství včetně hadic.


Hobby jezírkové vysavače

    Jezírkový vysavač je natolik univerzální, že lze použít jak v jezírku s hladkým dnem, tak i tam, kde jsou kamínky a valouny. Díky speciálním nástavcům si s kamínky poradí, a kdyby je přece jen nasál, pak jsou jezírkové vodní vysavače samozřejmě připraveny na tuto situaci, mají separační filtrační systém pro oddělení kamínků, a tudíž se neporouchají.
    Pokud nedokážete zachytit zbytky rostlin, pil, spadené listí a další větší nečistoty skimmerem, pak tyto mají tendenci usazovat se na dně. Pokud si s nimi neporadí dnová výpusť, pak postupem času mohou tyto nánosy ovlivnit nejen správnou cirkulaci vody v jezírku, ale především kvalitu vody, pokud hnijí na dně a uvolňují nežádoucí látky. V boji proti těmto nežádoucím vlivům pomůže nejvíce právě jezírkový vysavač, kterým sedimenty snadno odsajete.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00