Jak na věc


jehly do šicích strojů singer

Jehly na vyšívání 6 ks, jehla vyšívací

    Jehly s kulatou špičkou jsou speciálně určené pro šití pletenin. Tato jehla zabrání nebo alespoň sníží porušení materiálu při šití. Kulatá špička pomůže jehle "rozhrnout" materiál v místě vpichu místo aby ho prosekla. Je vhodná pro zpracování pletenin a hustě tkaných materiálů.
    Akra jsou kvalitní a ozkoušené jehly do domácích šičích strojů (česká a německá výroba). Mají plošku v horní části, která se zasouvá do stroje. Přidáváme hlavně kvůli speciálním jehlám, které se běžně v galanterii neseženou.
    Akra jsou kvalitní a ozkoušené jehly do domácích šičích strojů (česká a německá výroba). Mají plošku v horní části, která se zasouvá do stroje. Přidáváme hlavně kvůli speciálním jehlám, které se běžně v galanterii neseženou, ale přišlo nám, že k nim je potřeba nabídnout i normalní jehly.
    Akra jsou kvalitní a ozkoušené jehly do domácích šičích strojů (česká a německá výroba). Mají plošku v horní části, která se zasouvá do stroje. Přidáváme hlavně kvůli speciálním jehlám, které se běžně v galanterii neseženou, třeba právě tyto jehly s kulatou špičkou.


Jehly na korálky sada 4 ks, jehla

    Akra jsou kvalitní a ozkoušené jehly do domácích šičích strojů (česká a německá výroba). Mají plošku v horní části, která se zasouvá do stroje. Přidáváme hlavně kvůli speciálním jehlám, které se běžně v galanterii neseženou, například právě stretchová dvojjehla.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00