Jak na věc


jednolužkové postele včetně matrací a roštů

Čalouněné jednolůžko s úložným prostorem

    Čalouněné jednolůžkové postele uvidíte v našem showroomu v Praze. Udělejte si čas a přijďte se podívat i Váš dětský pokoj může vypadat moderně a co teprve jednolůžková postel pro tatínka i pro toho se u nás najde kvalitní postel. Těšíme se na Vás.
    Jednolůžkové čalouněné postele s úložným prostorem nebo-li jednolůžko s úložným prostorem jsou praktické postele vhodné do každého stylového pokoje. Čalouněné jednolůžka jsou oblíbené postele pro svůj moderní vzhled, měkkost a kvalitu.
    Jednolůžko s úložným prostorem, jednolůžkové postele, dětské čalouněné postele, postele 90x200 cm atd. Všechny uvedené typy postele jsou určeny do domácnosti. Jednolůžko s úložným prostorem BETLER je typické svou praktičností, funkčností a stetičností. Čalouněné jednolůžka jsou designově čisté, příjemné na dotek a také praktické. Každá čalouněná postel má úložný prostor. Součástí každé postele je lamelový rošt. Jednolůžkové postele jsou vhodné jako dětské čalouněné postele, džentlmenské postele nebo jen tak relaxační postele.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00