Jak na věc


jazykový tábor s angličtinou

Jazykové pobyty ve Spojených státech americkýchod 8 let

    Formulář E-JP byl vytvořen Radou Evropy jako součást Evropského jazykového portfolia. Jazykový pas a jazykové portfolio jsou nástroje podporující evropskou politiku mnohojazyčnosti.
    Jazykové pobyty anglického jazyka pro juniory a mladé dospělé na Novém Zélandu nabízí spojení studia, ubytování, stravování a poznávání tohoto nádherného koutu země.
    Anglický jazyk se lze učit i na překrásných ostrovech ve Středozemním moři. Malta na třech svých obydlených ostrovech nabízí pro juniory a mladé dospělé jazykové pobyty se vším, co k nim patří.
    Tento projekt byl realizován za finanční podpory Evropské unie. Za obsah sdělení odpovídá výlučně autor. Sdělení nereprezentují názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jejich obsahem.
    Jazykové pobyty pro juniory a mladé dospělé jsou spojením celodenního programu se studiem angličtiny. Během studia v zahraničí děti poznají nové přátele, země a zvyky.
    Pro juniory a mladé dospělé nabízíme v Kanadě studium hned dvou jazyků - angličtiny a francouzštiny. Junioři poznají překrásnou přírodu, seznámí se s mnoha studenty z jiných zemí a navážou dlouhotrvající přátelství.


Jazykové pobyty ve Spojeném královstvíod 5 let

    Zahraniční jazykové pobyty angličtiny mohou probíhat i v exotických a zároveň evropských destinacích. Na Kypru je možné spojit pobyt anglického jazyka s příjemnou dovolenou.
    Řecko je překrásná země, která nabízí idální spojení pohody, sluníčka, moře a tepla s jazykovým pobytem anglického jazyka pro juniory a mladé dospělé.
    Letní prázdninové kempy v Austrálii jsou v podstatě jazykové pobyty pro juniory. Moře, slunce, pláže, kamarádi z celého světa a samozřejmě i studium angličtiny.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00