Jak na věc


jarov spojovaci sou

Servis AUTO JAROV útočí cenou a kvalitou!

    Nový model CR-V 5. generace byl přepracován s hladkými, plynulými liniemi, které vždy upoutají vaši pozornost. Interiér však také dovede zapůsobit. Upoutá Vás luxusním, vzdušným pocitem dostatku místa pro každého. Každá cesta je potěšením a pokud potřebujete trochu místa navíc k přepravě různorodých předmětů, má pro Vás CR-V dostatečný prostor. Zcela nově je nabízena i 7-místná verze.
    Poskytovatelé připojení jsou řazeni sestupně dle placenéno zápisu, účasti v poptávkovém systému a počtu testů. Při vybrané obci je ještě zohledněna vyplněná lokální pusobnost v dané obci. Zkuste speedtest na rychlost.cz.
    Nejoblíbenější SUV na světě bude ještě praktičtější pro dnešní jízdní podmínky s inteligentním a vysoce pokročilým hybridním pohonem. Bez ohledu na cíl Vaší cesty přináší hladké a podmanivé jízdní zážitky a kombinuje sportovní výkon s nízkou spotřebou a emisemi (od 2/2019).
    AUTO JAROV s.r.o. The company is registered in the Commercial Register at the Municipal Court in Prague, Section C, File 13567 Company ID No.: 45789584 Tax ID No.: CZ45789584 Osiková 2 130 00 Praha 3 - Jarov GPS: 50°5'25.722"N, 14°29'58.272"E


Mimořádný bonus při výměně čelního skla

    U nového CR-V jsou k dispozici čtyři úrovně výbav, kdy již základní verze Comfort nabízí pokročilé bezpečnostní systémy Honda Sensing (systém pro zmírnění následků nehody, varování před čelní srážkou, varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu, systém pro udržování v jízdním pruhu, systém pro zmírnění rizika vyjetí z komunikace, inteligentní omezovač rychlosti, systém rozpoznávání dopravních značek a inteligentní adaptivní tempomat), dále FULL LED světlomety, eCall, klimatizace,  17“ litá kola, alarm, HF Bluetooth a další.
    Dostupnost v: Bavoryně, Běleč, Beroun-Centrum, Beroun-Hostim, Beroun-Jarov, Beroun-Město, Beroun-Zavadilka, Beroun-Závodí, Beroun-Zdejcina, Běštín, Bezdědice, Bítov, Borek, Broumy, Březová, Bubovice, Bykoš, Cerhovice, Černín, Dolní Roblín, Drozdov, Halouny, Hořovice, Hostomice, Hudlice, Hýskov, Chodouň, Chrustenice, Jarov-Beroun, Knížkovice, Komárov, Koněprusy, Korno, Kotopeky, Kozolupy, ...
    Nová karoserie neposkytuje jen působivé výkony při jízdě, ale i patřičnou tuhost, zajišťující bezpečí posádky před nárazem z jakéhokoliv směru. Jedná se o jedinečnou konstrukci karoserie vytvořenou propojením konstrukčních prvků k rovnoměrnějšímu rozložení energie nárazu.
    Postupem času přidala do svého portfolia také nekoncernovou značku Honda a její prodej vozů, motocyklů, motorových strojů a zahradní techniky. Velká péče je věnována servisnímu zázemí, které svou kapacitou pojme až 200 zakázek denně. Dílny pro jednotlivé značky jsou vybaveny nejmodernější špičkovou servisní technikou.


Opening hours showroom Volkswagen

    Díky neustálé snaze se zlepšovat a být blíže svým klientům se společnost AUTO JAROV rozhodla rozšířit své působení na trhu. V roce 2012 zahájila stavbu své nové pobočky v Praze 4 - Kunraticích. Slavnostní otevření salonu proběhlo 1. prosince 2013.
    AUTO JAROV also offers other related services, such as the purchase of trade-in vehicles and the sale of replacement parts and accessories, including assembly, pick-up service, measuring of emissions and more. In cooperation with the headquarters in Jarov, it also ensures non-stop towing and assistance services.
    Obchodní komplex společnosti AUTO JAROV vznikal postupně, ale již od počátku se nabídka firmy orientovala na prodej a servis vozů ŠKODA a značek patřících do koncernu Volkswagen Group, tedy osobní a užitkové vozy Volkswagen, SEAT a Audi.
    Dostupnost v: Běleč, Beroun-Centrum, Beroun-Hostim, Beroun-Jarov, Beroun-Město, Beroun-Zavadilka, Beroun-Závodí, Beroun-Zdejcina, Bítov, Bubovice, Bykoš, Dolní Roblín, Halouny, Hatě, Hlásná Třebaň, Hostim-Beroun, Hostomice, Chrustenice, Jarov-Beroun, Karlštejn, Korno, Kozolupy, Králův Dvůr, Kuchař, Liteň, Loděnice, Lužce, Malé Přílepy, Málkov, Měňany, Mezouň, Mořina, Mořinka, Nesvačily, Neumětely, ...


Databáze připojení v Beroun-Jarov (Beroun)

    The new AUTO JAROV Kunratice car dealership primarily functions as a sales and service centre for Volkswagen personal and commercial vehicles and Audi vehicles as well as a service centre for ŠKODA, SEAT and HONDA vehicles. If you own a vehicle of another brand, you can take advantage of the Bosch Car Service, which will offer you the best solutions for you and your vehicle at very affordable rates. AUTO JAROV Kunratice also offers rental cars and sale of used cars.
    Náš pokročilý motor 1,5 VTEC TURBO (173k MT a 193k CVT) dodává dostatečný výkon přes 6stupňovou manuální nebo automatickou převodovku CVT s možností řazení 7 stupňů. V kombinaci s novým podvozkem dosahuje agilních jízdních zážitků se sportovním duchem. Zcela nové CR-V vás dostane do cíle s absolutní noblesou a v pohodlí – stačí ho nasměrovat na horizont a vyrazit!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
12325
cache: 0024:00:00