Jak na věc


jan révai

Kočka promluvil o tragické nehodě syna: "Nikomu by neublížil!"

    Policie zveřejnila výsledky pitvy Jana Kočky i kamioňáka Miloslava, kteří zemřeli při nehodě v pátek ráno. Lékaři zatím potvrdili pouze to, že oba řidiči utrpěli těžká zranění, která nemohli přežít. Výsledky toxikologického rozboru budou až za několik týdnů.
    Pohřbu Jana Kočky mladšího, který před dvěma týdny zemřel při nehodě na dálnici D11, se zúčastnilo přes tisíc lidí. Mezi nimi byly i známé osobnosti včetně poradce prezidenta Martina Nejedlého, herců nebo zpěváků. Podívejte se, kdo dorazil.
    Smrt teprve šestidenního chlapečka, tragická nehoda Jana Kočky ml., trestní stíhání. Klan Kočkových zažívá jeden z nejčernějších roků, jaké pamatují. Navíc ztrácí vliv i na Matějské pouti, které až dosud dominovali.
    Redakci TN.cz se ozvala matka řidiče kamionu, který zemřel v pátek při nehodě na dálnici D11, kde do jeho náklaďáku narazil v protisměru jedoucí luxusní mercedes. Žena popírá předešlé informace, že by její syn měl tři děti. Od pátku nabízí příbuzným pomoc řada lidí, veřejnou sbírku si ale matka řidiče nepřeje.
    Dva dny po děsivé nehodě, při které na dálnici D11 zemřel korunní princ klanu Kočků Jan a také mladý řidič kamionu, policisté zrekonstruovali to, co fatální srážce předcházelo.


Mílu (†28) zabil mercedes Jana Kočky. Promluvila jeho matka

    Když se smuteční průvod s rakví s tělem Jana Kočky mladšího uchýlil na Olšanské hřbitovy k připravené hrobce, kněz při svém posledním požehnání zmínil i zesnulého řidiče kamionu, který při tragické nehodě také zemřel.
    Rodina Kočkových se v pátek rozloučila s Janem, který před dvěma týdny tragicky zemřel při dopravní nehodě. Smuteční obřad se konal v kostele na náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze. Poté se průvod vydal na Olšanské hřbitovy. Kvůli tomu byla částečně uzavřena Vinohradská ulice. Kočka zemřel před dvěma týdny při nehodě, kterou podle policie zřejmě způsobil. Na dálnici v protisměru se srazil s jiným autem.
    Nehoda, při které na konci září na dálnici D11 po jízdě v protisměru zahynul Jan Kočka mladší i řidič kamionu, s nímž se srazil, má přísnější právní kvalifikaci. Nově jde o obecné ohrožení, doteď kriminalisté srážku vyšetřovali jako usmrcení z nedbalosti.
    Otec Jana Kočky mladšího, který měl při nehodě zabít řidiče kamionu, prolomil mlčení. Kvůli nebezpečné jízdě jeho syna zemřel na dálnici D11 řidič kamionu. Kočka starší vinu přiznal, rodině chce prý nabídnout odškodné.


Překvapte spolu s Albertem dárkem od srdce

    Starosta městské části Praha 3 Alexander Bellu není ochoten zastavit na celé dvě hodiny dopravu kvůli velkolepému pohřbu Jana Kočky ml., který zemřel na konci září při hrozivém střetu s náklaďákem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00