Jak na věc


jakub kohák

Špičkové elektronářadí za odběr zboží

    Třebaže centrum krásného historického města Litoměřice rozhodně doporučujeme navštívit, zdejší pobočku JAKUB a.s. hledejte v místě snadno přístupném i pro nákladní dopravu – a sice v průmyslové oblasti nedaleko sjezdu z dálnice D8 (exit Litoměřice/Lovosice). Odborný personál rád pomůže jak s výběrem zboží z bohatých skladových zásob, stejně jako dokáže rychle a za výhodnou cenu obstarat zboží méně obvyklé. Litoměřická pobočka patří k jedněm z nejstarších v rámci celé skupiny JAKUB a.s., takže si můžete být jisti, že díky více než dvaceti letům zkušeností vědí zdejší pracovníci o elektromateriálu opravdu vše.
    Náš profesionální tým pro Vás rád zajistí mimo servisu á la carte, též uspořádání tematických zážitkových degustací, rodinných oslav, zásnub, svateb, obchodních jednání a dalších výjimečných událostí, ať už soukromého nebo obchodního charakteru.
    Nabídka naší kuchyně vychází z české klasiky a oblíbených mezinárodních pokrmů v kombinaci s moderními technologiemi. Kvalitní čerstvé suroviny jsou základem naší kuchyně. V první řadě i v rámci možností nakupujeme suroviny od místních producentů.
    Historie budovy sahá až do 14. století. Autorem nástěnných maleb v interiérech je krumlovský malíř Josef Palouda, který dlouhá léta studoval v Itálii klasické techniky "Trompe d'Oeil". Nechal se inspirovat původní fasádou Krčínova domu, kterou vytvořili mistři působící ve 14. století na krumlovském zámku. Věříme, že genia loci Českého Krumlova si v naší restauraci užijete dosyta a budete okouzleni.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00