Jak na věc


jak zaparkovat na autobusové nádraží u grandhotelu

Brno, Táborská 4356/224 (U Šroubka)

    Pobočku naleznete na hlavní silnici vedoucí na hraniční přechod Varnsdorf - Seifhenersdorf, na rozdvojení ulic 5.Května a Rumburské (vedoucí k Pivovaru Kocour) naproti Pneuservisu Plha.
    Prodejnu Outdoor-a-sport.cz naleznete po pravé straně, cca 200 m od kruhového objezdu, do kopce směr Vlachovice/Valašské Klobouky. Vstup do areálu je z ulice K. Vystrčila.
    Autem: Směr od ČB. V pravo po silnici II třídy do ulice Čelakovského, vlevo po silnici II. třídy Pražská, na kruhovém objezdu 1. výjezd po silnici II. třídy do ulice Dvořákova, vpravo do ulice V Portyči. Parkovat lze přímo před prodejnou.
    MHD: Z hlavního nádraží linkou 1, 2, 3, 6, 11, 23 a 55 výstupní stanice je Dvořákova ulice, jedná se o 9 zastávku. Po té přejdete světelným přechodem přes hlavní ulici do Čechova, po 100 m vlevo do ulice V Portyči.
    Pobočka se nachází v prodejně Drogerie, kosmetiky a zdravé výživy - v bezbariérovém přízemí obchodního centra Tesco Liberec - Ruprechtice. V blízkosti panelového domu Hokejka.
    Sledujte směrovky CENTRUM a GRAND HOTEL. U hotelu Grand můžete zaparkovat, po levé straně vyjdete po schodech, příp. obejdete po Masarykově ulici, obojí viz. výše.


Jirkov, Jezerská 254 (Rt sport Fitness)

    Vyjdete před nádražní budovu, přejdete okolo tramvajových ostrůvků rovně do Masarykovy ulice, první ulice vpravo je již Josefská, číslo 23 najdete po pravé straně vedle obchodu s oblečením.
    Naleznete nás přibližně 150 m od stanice metra B Stodůlky. Prodejna je označena názvem VeseléZvíře.cz. Jedná se o prodejnu chovatelských potřeb ležící proti prodejně potravin Norma.
    Toto pravidlo platí pro území městské památkové rezervace, která je ohraničená ulicemi Koliště, Moravské náměstí, Husova, Nádražní, Benešova a Malinovského náměstí.
    Prodejna je umístěna naproti koupališti Vimperk které je pod prodejnou TESCO. Sousedí s restaurací Rafanda a prodejnou KOH-I-NOOR ve staré zástavbě na ulici Klostermannova.
    V úplném centru města navíc bylo od loňského listopadu ještě více omezeno bezplatné parkování. Parkovací lístek totiž musíte mít ve všední dny od 7 do 22 hodin a v sobotu od 7 do 13 hodin.
    Kousek od centra města (na Váze, na Sekyře) objekt obchodu na malém náměstíčku - naproti velké parkoviště (20Kč na celý den), vedle čistírna peří a potraviny Coop


Rýmařov, Třída Hrdinů 414/4 (Tabák – Bytový textil)

    MHD: Metrem B nebo tramvají č. 16 na zastávku Kolbenova a následně pěšky cca 400 metrů směrem k Möbelixu (velká modrá hala směrem na Černý Most). Vchod do prodejny je z ulice Kolbenova přes cestu naproti Möbelixu.
    Naši prodejnu naleznete jedete-li od Chrudimi za náměstím na křížovatce do kopce směr Konopáč a Prachovice po 800m po pravé straně. Jedete-li od Čáslavi, pojedete za železničním přejezdem po asi 600m v křižovatce před náměstím doprava do kopce směr Konopáč a Prachovice. Parkovat můžete přímo před prodejnou.
    Autobus č. 76 (přes den jezdí každou půlhodinu) vás zaveze k hlavnímu vlakovému nádraží, od zastávky vyjdete po schodech směrem k hotelu Grand, vyjdete schody po levé straně hotelu Grand, dáte se doleva, příp. můžete obejít blok a dát se po Masarykově třídě a doprava, viz. výše.
    Autem: Při příjezdu od Českých Budějovic na třetím kruhovém objezdu vyjedete druhým výjezdem, najedete na Porákův most a první odbočkou do leva k areálu GKD.
    Právě v tomto nejužším centru je však velké množství placených parkovišť a parkovacích domů, které stále přibývají. Kde tedy můžete nechat svého plechového miláčka stát?


Praha 9, Kolbenova 11a (ČerpadlaBezStarostí.cz)

    Autem: Z Kolbenovy ulice vjeďte do areálu (přes ulici naproti Möbelixu), za vjezdem ihned zatočte vpravo a jeďte cca 200 metrů úzkou ulicí k naší prodejně, která je po pravé straně.
    Na jaké další možnosti se můžete těšit v následujících měsících? Stále pokračuje stavba podzemních garáží se 191 místy pro budoucí Janáčkovo kulturní centrum na Veselé. Ty by měly být hotové do konce roku 2017.
    Prodejna se nachází v obchodním domě Květ, v horní části Husovo náměstí, vchod do prodejny je stejný jako do Bowling baru, ale dá se k nám dostat i z DM drogerie.
    Přejdete přes ulici k hotelu Grand, nalevo od hotelu vyjdete po schodech (pokud máte zavazadlo na kolečkách, možno obejít blok přes Masarykovu ulici, viz. výše), dáte se doleva, po levé straně je číslo 23 vedle obchodu s oblečením.
    Naši provozovnu naleznete v obchodním centru Trumfcentrum na sídlišti Trávník. Vinotéka PESO je hned při vstupu do centra ze strany od samoobsluhy Coop.
    Další možností je zaparkovat v business parcích – v Galerii Vaňkovka (první hodina je zdarma, od druhé hodiny za poplatek 20,- Kč), kde mají i speciální parkovací karty se slevou nebo v zadarmo H-Parku na Heršpické ulici.


Morkovice, Náměstí 42 (Marie Polišenská)

    Naleznete nás vedle zadního vchodu městského úřadu, naproti nově vznikajícímu středisku Jabloň, hned vedle bývalé Koliby. Jedná se o prodejnu výpočetní techniky CZC.CZ.
    Nejdůležitějšími uzly jsou parkoviště u hotelu Grand u autobusového nádraží, vedle starého autobusového nádraží Zvonařka, u hotelu International, v obchodním domě Velký Špalíček, na ulici Kopečné,v podzemních garážích u Janáčkova divadla a nově také v parkovacím domu na Panenské. Ceny se pohybují okolo 20 až 30 korun za hodinu.
    Pobočka se nacházi ve dvoře po pravé straně ze směru od stanice metra ulicí Křižíkova. Naproti vjezdu je nová administrativní budova, ve které se v dolní části nacházi provozovna nábytek Vitra.
    Zhruba stejnou cenu zaplatíte i na parkovišti u hotelu Slovan, které je už mimo nejužší centrum Brna. Speciální možnost odstavit své vozidlo nabízí parkoviště ve stylu Park and Ride u ústředního hřbitova. První dvě hodiny zde máte zdarma, za případných dalších 10 hodin zaplatíte symbolických 20 korun.


Dunajská Streda, Štefánikova 914/6 (Tonercentrum)

    „Hodím to pod Intr.“ Věta, která dříve téměř jistě řešila otázku, kam zaparkovat auto v centru Brna, dnes už neplatí. Parkování v Brně se mění doslova ze dne na den a kdekomu se stane, že tam, kde ještě minulý týden zaparkoval, vidí dnes jen značku zákazu.
    MHD: Výdejna se nachází jen 50 metrů od autobusového terminálu Fügnerova. V případě, že využijete MHD, doporučujeme vystoupit na stejnojmenné zastávce Fügnerova, - linky 1, 2, 3, 5, 11 - která je nejblíže.
    Naleznete nás v prodejně MarexTrade, která se specializuje na kamna, přímotopy a bojlery. Poblíž prodejny je restaurace Pizza do krabice a kostel sv. Jakuba Staršího.
    Přejdete nadchodem do Obchodního centra Vaňkovka, centrum projdete, přejdete přes ulici, okolo Tesca, dále podchodem. Z podchodu doporučujeme východ směr ulice Josefská, dáte se doleva, po levé straně je číslo 23 vedle obchodu s oblečením.
    Pokud přece jen toužíte zaparkovat v co nejblíže centru zdarma, největší šanci ulovit místo máte v ulicích Pellicova, Jaselská, Grohova, Gorkého, kolem Filozofické fakulty Masarykovy univerzity, Arne Nováka, dále také na údolní anebo třídě Kapitána Jaroše a v kolmých ulicích k ní či u obchodního domu Tesco pod hlavním nádražím.


Kuřim, Tyršova 16/3 (SAZKA a.s. - Miloslava Krupicová)

    Další info: Krátkodobě lze zaparkovat přímo před pobočkou. Po domluvě s provozovatelem i na přilehlém soukromém parkovišti. Pobočka umožňuje platbu kartou.
    Pobočka se nachází v prodejně spojovacího materiálu FASTONEX, kterou naleznete proti arelálu prodejen expert Elektro, BRENO, PEPCO, DRÁČIK, dm, kik a dalších.
    Autem: Na kruhovém objezdu u OC Fórum odbočte na výjezd směrem na Prahu do ul. Blažkova. Po cca 250 m odbočte vlevo na parkoviště vyhrazené pro zákazníky MALL.cz (vedle prodejny NORMA).
    Zaparkovat v Brně může představovat nadlidský úkon. Kde najít v centru Brna vhodné parkoviště a na co si dát při výběru pozor? U parkování už se nebudete muset rozčilovat. V článku vám přinášíme pár tipů, kde parkujeme my.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00