Jak na věc


jak vypočítám objem kvádru

Krychle a kvádr Povrch a objem VY_42_INOVACE_16_02.

    Předpokládáme, že se vám tato prezentace líbila. Chcete-li si ji stáhnout, doporučte prosím tuto prezentaci svým přátelům v kterékoli sociální síti. Tlačítka jsou dole. Děkujeme.
    Autor: Mgr. Jana Pavlůsková Datum: květen 2012 Ročník: 6. Vzdělávací oblast: Matematika a její aplikace Vzdělávací obor: Matematika a její aplikace Tematický.
    Elektronické učební materiály - II. stupeň Matematika Autor: Mgr. Jan Podlena Autor: Mgr. Jan Podlena Zkus vyjmenovat další příklady z běžného života kde.
    CZmok,jen reagujeme na hloupou otázku o výpočtu objemu běžného AQ,tak nechápu tvou reakci.To se tento výpočet učí snad na každé škole,nebo se pletu?A být Alčou,tak si to najdu na netu a nedávám takovou otázku na diskusní fórum akvaristů!!!!
    To by mě zajímalo, kdo z Vás, když je to tak triviální otázka, by vypočítal narychlo například objem akvária o kosodelníkovém dně (nebo třeba i nepravidelném mnohoúhelníku), zakončené komole. Nedejbože, když by jedna stěna byla válcovou úsečí, či úsečí elipsovitého tělesa.


Prezentace na téma: "Krychle a kvádr Povrch a objem VY_42_INOVACE_16_02."— Transkript prezentace:

    jaladik - sice to Alča nenapsala, ale předpokládám, že má nějaký složitý atyp. Nevěřím tomu, že by se někdo zeptal na výpočet kvádru, což se skutečně učí na prvním stupni základní školy.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00