Jak na věc


jak se pozná závislost na pervitinu

Naměřené rychlosti internetu na DSL.cz v březnu 2019

    Nepoužívání klávesových zkratek prý můžete ztratit až 64 hodin ročně. Proč ten čas tedy nevyužít na něco užitečnějšího? Těchto 15 klávesových zkratek znatelně zvýší vaši produktivitu a nebudete už muset sahat po myši nebo touchpadu!
    Nyní si můžete na Facebooku vyhledat, kolik firmy utratily na reklamách nebo zjistit historii stránek. Vše naleznete v nové Knihovně reklam, která má zvýšit transparentnost inzerce na této sociální síti.
    CETIN zrychloval DSL připojení i v prvním čtvrtletí letošního roku. My jsme pro vás data vyhodnotili a sepsali, kde se přípojky zrychlili nejvíce a jakých rychlostí domácnosti nyní dosahují. Podívejte se, zda se vaše obec dostala do TOP100 a jakou rychlostí můžete nyní surfovat.
    O Samsungu Galaxy Fold toho zatím moc nevíme. Společnost ho zatím pouze představila na několika konferencích a tvrdí, že se nejedná pouze o jeden prototyp. Prodej prý bude spuštěn prodej už tento měsíc.
    Zvýšila se rychlost internetu v březnu letošního roku? Stejně jako každý měsíc vám přinášíme přehled rychlostí Wi-Fi, pevného internetu i mobilního internetu. Podívejte se na výsledky našeho měření a zjistěte, jak rychlé připojení máte u vás doma.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00