Jak na věc


jak přejít k jinému operátorovi

Suma sumárum k poslednímu březnu 2011 je stav následující:

    Český mobilní trh potvrzuje svou vysokou nasycenost, v současnosti je již penetrace aktivních mobilních telefonních čísel na úrovni 128 %. Na takovém trhu se noví zákazníci lákají již velmi těžko a operátoři tak musí jednak lovit v řadách svých zákazníků předplacených služeb, tak také hledět na spokojenost všech svých stávajících zákazníků. Přestože by se z internetových diskuzí zejména na sociálních sítích mohlo zdát, že díky nedostatkům, způsobeným nasazováním nového zákaznického systému, od Vodafonu zákazníci spíše utíkají, není tomu tak. Naopak na facebookových profilech O2 a T-Mobilu je oproti stránce Vodafonu podstatně méně rušno, nicméně ani jeden z této dvojice nedosáhl v prvním čtvrtletí na kladný přírůstek aktivních čísel.
    o2 dokáže nabídnout opravdu výhodné tarify. já platím nějakých 150,- měsíčně za 90minut. a žádnej úpis na 2 roky. firemní zákazníci sou na tom ještě líp. naše furma bere minutu skoro zadarmo. pak ten zisk vypadá trošku menší.
    Např ještě několik let zpět mělo O2 cca 2x víc zákazníků než VF.. Teď už jich má víc jen o polovinu.. Tomu bych neříkal trvale dané rozdělení zákazníků…
    2fx:Změna počtů zákazníků u O2 nastala jen díky změně počítaní zákazníků.VF povětšinou nikdy nerostl zádaně více, než konkurenti.Podívej kolik kdo měl zákazníků v roce 1999 na konci.A pak počítej kdo o kolik vyrostl za těch 10 let.A budeš mít jasno.:-)Pravdu mám já, ostatně jako vždycky.Neřešme %, ale přírustky…Eurotel versus O2 , tam je změna počítaní…


Roste pouze Vodafone, operátorům mizí předplacenky

    Jestli se někdo diví.že předplacenky ubývají, tak ať se podívá na ceníky.Teda to je obraz bídy a utrpení.Volání za 6kč a SMS za 3 a žádná šance na změnu..Chtělo by to do tohohle zatuchlýho světa nějakýho pořádnýho virtuála se silným průvanem. To, že ze Slovenska si z předplacenky zavolám do “ciziny” do Čech za 3kč bez ohledu na síť, zatímco doma z předplacenky do vlastní sítě vypláznu 2x tolik, to je snad možný jen v tom našem absurdistánu.
    Já jsem tu neřešila předplacenou kartu. Nicméně slyšel/a jste něco o kartě na míru? Můžu si tam nastavit kolik chci volných minut a minutu hovoru potom můžu mít klidně i za 3 Kč s DPH s tarifikací 60 + 1 a to nemluvím o aktuální výhodě při dobití takové a takové částky volání do VF zdarma atd..
    Pro mě jsou nejodpudivejší otravové od t-mobile,jednou dokonce chodili jako lůza po baracích a škemrali smlouvy.Tu dívku(ač byla hezka))sem nekompromisně odpalkoval.Sám mam vodafone a sem spokojeny)


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00