Jak na věc


jak přejít k jinému operátorovi

Roste pouze Vodafone, operátorům mizí předplacenky

    Např ještě několik let zpět mělo O2 cca 2x víc zákazníků než VF.. Teď už jich má víc jen o polovinu.. Tomu bych neříkal trvale dané rozdělení zákazníků…
    Ono se v podstatě nebojuje, lidí drží setrvačností a nějakej mobil (tím i operátor) je nutnost. A protože změna je z bláta do louže tak většina lidí zůstává.
    No já tedy nevím ale důležité je jen jedno a to je zisk.Myslím že rozdělení zákazníků je +- natrvalo už dané, pokud to někdo z těch tři nějak nezvojtí.Což se nestane.Takže zbejvá jen jedno…dojit.Holt je to super bussines…
    Nejmladší operátor si jako jediný drží stálý růst, v prvním čtvrtletí přilákal 20 tisíc nových zákazníků, což je o 19 tisíc víc, než za stejné období před rokem. Tržby českého Vodafonu dosáhly 4,029 miliard Kč. ARPU operátor nezveřejňuje, v posledních letech však vykazoval nejvyšší hodnotu ze všech operátorů.
    Myslím, že lidi začínají přemýšlet nad tím, jestli přejdou k jinému operátorovi. Nyní je to snadnější, když se dá přejít i s číslem. Já osobně jsem utek od O2. Nyní mám Vodafone a jako student mám internet za polovic, což je výhodný, hlavně proto, že dřív člověk musel platit i tarif pro volání.


Suma sumárum k poslednímu březnu 2011 je stav následující:

    Ani O2 nezískalo v celkovém součtu nové zákazníky, naopak o 12 tisíc čísel přišlo, nicméně se mu podařilo získat nové paušální zákazníky. V celkovém součtu jich má také nejvíce ze všech tří operátorů. Mobilní služby vynesly českému O2 6,422 miliard Kč, celkově však O2 utržilo za všechny služby 12,866 miliard Kč.
    o2 je supr ,ale 90 minut za 150 nedostane každý ,pouze ,když třeba po nějaké době pohrozí odchodem ,jinak předplacenky ,pokud se využívají málo třeba tarif mých5 od t-mobile a před hovorem si nastavím číslo tak volám za 3,50 a další půl minuta stojí 1,75 ,není to moc pohodlné ,ale drahý to taky není ,jinak třeba u téčka balíček na pevnou za 19 kaček týdně u předplacenky a volám za padesát haléřů minuta ,nebo třeba do vlastní sítě mimo špičku za 50 haléřů a poplatek 19 korun za tejden ,ono spíš záleží co si spočítám ,dnešní život je matematika ,nikdo vám nic levněji nedá než ,když si to propočítáte.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00