Jak na věc


jízda bez povinného ručení

Jak zhubnout pomocí cyklistiky?

    Adrenalinová jízda Hummerem H1 v Olomouci na 30 minut usedněte za volant a vydejte se vstříc dobrodružství na offroadové dráze plné přírodních překážek, brodů, bláta, strmých výjezdů a sjezdů. Pro speciál Hummer neexistuje překážka, kterou by neprojel a je to pouze na vás na co si troufnete.
    Chtěla jsem se v tomto článku zmínit o těsně souvisejícím sportu, a to o stále oblíbenějším spinningu, ale myslím, že to si necháme na příště, kde se zmíním i o aquabiku. Schválně, slyšeli jste už o něm?
    Jízda na kole je jeden z nejspolehlivějších sportů, jak zhubnout a zároveň si zlepšit fyzičku. A jako každá fyzická aktivita v rozumné míře prospěje nejen našemu zdraví, ale i duševní pohodě. Avšak nezapomínejte, že každá pohybová aktivita má smysl, pokud je prováděna správně, pravidelně a optimální dobu, aby se zamezilo přepínání a nadměrnému zatěžování kloubů. A naopak se docílilo zpevnění těla a naše vynaložené snahy nesly ovoce.


Kondiční jízdy mauální i automatická převodovka

    Zážitkové jízdy s Ferrari provozujeme již od roku 2011. Nabízíme lokality po celé ČR, vyzkoušejte si u nás jízdu v provozu, na okruhu nebo na letišti. Chtěli byste vyzkoušet i další supersporty? Máme v nabídce supersporty prémiových značek jako je Lamborghini, McLaren, Mustang nebo třeba Audi. Jízdu v supersportu můžete také věnovat jako dárek v reprezentativním balení a s originálním věnováním.
    Jízda ve Ferrari jako dárek! Věnujte jízdu ve Ferrari v luxusním dárkovém balení s originálním věnováním. Jízda ve Ferrari je vhodná pro všechny majitele řidičského průkazu, Pro ostatní je tu svezení na sedadle spolujezdce, nudit se rozhodně nebudete. Vybírat můžete jízdu na okruhu v Příbrami, jízdu se sprintem na letišti v Hoškovicích nebo dálniční jízdu ve Ferrari ve více lokalitách.
    Adrenalinová jízda Hummerem H2 v Olomouci na 30 minut usedněte za volant a vydejte se vstříc dobrodružství na offroadové dráze plné přírodních překážek, brodů, bláta, strmých výjezdů a sjezdů. Pro speciál Hummer neexistuje překážka, kterou by neprojel a je to pouze na vás na co si troufnete.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00