Jak na věc


ivana mentlová butik

Klára Nademlýnská v kolekci jaro / léto 2019 vsadila na různorodost a kombinovatelnost materiálů

    Kabátky z jehnětiny jsou oboustranné, se speciální úpravou proti špinění. Designérka kombinovala různé struktury materiálu a délky chlupu jehnětiny. Kolekce byla navržena v úžasných barvách podzimní přírody, jako je okrově žlutá, bordó, mechově zelená, šedá, rezavě hnědá, pudrově růžová.
    Kreace Ivany Mentlové nedávají na odiv jen oficiální tváře jejích sezónních módních kampaní, ale i topmodelky Simona Krainová, Daniela Peštová, Pavlína Němcová, herečky Zuzana Stivínová, Aňa Geislerová, Jitka Schneiderová ad. Včetně německé modelky světového formátu Heidi Klum, jež v jedinečných modelech návrhářky pózovala v Londýně pro českou obálku, ale i zahraniční edice časopisu InStyle a pro módní magazín Glamour.
    Svůj vlastní módní label IAM založila v roce 2007 v Istanbulu. V roce 2009 přesídlila zpět do České republiky, kde mj. navrhovala outfity pro prestižní kampaně – Klenoty Aurum, Dermacol, Bomton.


5 návrhářů, kteří byli vybráni pro prestižní výstavu na MET GALA v New Yorku

    Úzce spolupracuje s Miss World 2006 Taťánou Kuchařovou (po svatbě v červnu 2016 Taťánou Gregor Brzobohatou), která byla šestkrát tváří její kampaně (FW2010, S2011, FW2011, Pre-Fall 2012, S2013, S2014), Mentlová pro ni vytvořila i svatební šaty. Pětkrát se tváří kolekce stala topmodelka Greta Slezáková (S2012, FW2012, S2013, S2015, S2017), v kampani jaro/léto 2013 pózovaly Kuchařová a Slezáková společně. Po jedné kampani nafotily modelka Ester Berdych Sátorová (FW2013), slovenská modelka Simona Kirchnerová (FW2015), topmodelka Zuzana Stráská (S2016) a herečka Aňa Geislerová (FW2016).
    Významná módní výstava v Metropolitním muzeu umění v New Yorku otevře již brzy své brány. Za nimi se skrývají ty nejzvučnější návrhářská jména, ale i 5 nováčků, kteří si pozornost zaslouží stejným dílem!
    Pražská restaurace SOHO včerejšího večera ožila víc než kdy předtím. V prostorách luxusního a skutečnými gurmány často vyhledávaného podniku se totiž uskutečnila bitva o originální modely dámských šatů z tvorby čtveřice předních českých návrhářek.
    Pro modelky je výška stále velmi podstatná. U žen se pohybuje většinou v rozmezí 175 - 180 centimetrů, pokud má některá méně, musí být velmi zajímavá. Některým modelkám se i přes nízkou výšku podařilo uspět a my vám je nyní představíme. 
    Musíme být upřímné, jaro prostě milujeme! Je to roční období, které nejenom do našich životů, ale také do našich šatníků přináší nádherné barvy, vzory a lehčí materiály. Naše jarní přání možná inspirují k doplnění šatníku i vás...


Inspirace: Jarní přání naší redakce

    Přátelství, jeden z nejúžasnějších darů, které nás provází životem. Kamarádky si na rozdíl od rodiny vybíráme, a díky tomu vznikají pouta na celý život.
    V rolích modelek se představily 11letá Sofie Anna, dcera herečky Jitky Schneiderové a herce Davida Švehlíka, 4letá dcera zpěvačky Victorie Velvet Annabelle, 7letá dcera 2. vicemiss ČR 2003 Markéty Divišové (provdané Fuxové) Natálie, 5letá Isabela, dcera šéfredaktorky časopisu Elle Andrey Běhounkové, a 6letá modelka Adéla z agentury Czechoslovak Models. Na společné fotografii je i 3letá dcera módní návrhářky Isabelka.
    Český design vás potěší i v dubnu. Tentokrát se nese v duchu úspěšně proběhlého MBPFW a našich mladých talentovaných návrhářů. Okouzlí vás barevností, klasickou černou i překvapivě vtipnou rafinovaností.
    Pokud byste však čekali, že se zde strhla šarvátka podobná těm, které tu a tam vídáme ve filmu, kdy rozlícený dav dam vtrhne do módního butiku s luxusním zbožím, který své zákaznice láká na totální výprodej, pak jste na omylu.


Dcery známých českých tváří nafotily první dětskou kolekci návrhářky Ivany Mentlové

    Modely Ivany Mentlové se pravidelně objevují v módních a lifestylových časopisech Elle, Harper’s Bazaar, Style, InStyle, Dolce Vita aj. Prestižní magazín Elle ji v roce 2015 zařadil mezi skvadru módních vůdců ovlivňujících styl v České republice.
    Náročné téma MET Gala pro otevření prestižní výstavy pro rok 2019 bylo módní nadsázka, záměrný nevkus a ironie. Jak se celebrity oblékly, kdo vynikal nejvíce a jaké šaty byly nejúspěšnější?
    Módní návrhářka Ivana Mentlová patří v současnosti mezi nejvýraznější tváře českého módního průmyslu. Pod stejnojmennou značkou produkuje luxusní dámskou módu v limitovaných edicích, kožené a kožešinové modely.
    Není tedy divu, že se po šatech doslova zaprášilo. Kdo by také po originálním kousku „podepsaném“ úspěšným návrhářem netoužil? Dalším a to nejdůležitějším faktorem, který měl na dražitele rozhodující vliv, je ale pomoc druhým, která je hlavní myšlenkou přínosného projektu, za nímž Bára Nesvadbová desítky let stojí a dál jej také rozvíjí. Proto ani ona nemohla na slavnostním večeru chybět.


5 trendů slunečních brýlí pro rok 2019

    Nyní návrhářka představuje světu svou první dětskou kolekci, a sice pro podzim a zimu 2017/2018, k čemuž ji inspirovala tříletá dcera Isabela.„Původně jsem udělala kabátek pro svou Isabelu, nakonec jsem si dětskou kolekci z jehnětiny nadělila k desátému výročí vlastní značky. Kabátky jsou střižené tak, aby s dětmi ‚rostly‘ a vydržely jim několik sezon. Stejný kabátek ve velikosti na 6 let tak má na sobě pětiletá holčička i jedenáctiletá slečna,“ prozrazuje Mentlová.
    Pro českou módní značku Pietro Filipi navrhuje od roku 2014 velmi úspěšnou prémiovou řadu Silverline. Za kolekci S2015 Pietro Filipi Silverline pak byla nominována na prestižní cenu Czech Grand Design 2014 v kategorii Módní designér roku. Kampaň fotila modelka Simona Kirchnerová.
    Čtvrteční večer se nesl ve zcela odlišném duchu. Probíhala zde totiž dražba splňující veškeré náležitosti s tímto druhem prodeje spojenými, v níž si přítomní hosté, mezi nimiž jsme mohli zahlédnout i několik známých tváří českého showbyznysu a módy, pořídit originální model od Tatiany Kovaříkové, Beaty Rajské, Kláry Nademlýnské a Ivany Mentlové, které svou tvorbu ochotně věnovaly do projektu Bazaar Charity zakladatelky a organizátorky Báry Nesvadbové.
    Přiznejte se, také patříte mezi ty, kteří nedokáží po většinu roku udělat bez brýlí ani krok? My ano. Proto vám přinášíme pět trendů, které si ihned zamilujete.


Audiokniha Elena Ferrante: DNY OPUŠTĚNÍ

    Ivana Mentlová si tradičně ke spolupráci přizvala osvědčený tým, s nímž pracuje na všech svých kampaních. Lookbook, jehož focení probíhalo ve studiu, fotil renomovaný fotograf Matúš Tóth, o vizáž malých modelek se postarala make-up artistka Ivana Tokárska.
    Designérka Ivana Mentlová patří mezi nejvýraznější osobnosti českého módního průmyslu. Pod značkou IAM produkuje od roku 2007 luxusní dámskou módu v limitovaných edicích. Tvářemi jejích kolekcí pro ženy byly kupříkladu naše jediná Miss World 2006 Taťána Kuchařová, herečka Aňa Geislerová, topmodelky Greta Slezáková a Zuzana Stráská či Ester Berdych Sátorová.
    „Moje Isabela se nerada fotí, vydržela jen pár sekund. Samozřejmě, že focení s dětmi je úplně jiné než s profesionálními modelkami, v mnohém náročnější, na druhou stranu zábavné. Fotky od Matúše Tótha jsou úžasné,“ dodává Mentlová.
    Zastánci zvířat po celém světě si konečně mohou oddychnout. Čínská vláda oznámila, že ruší nařízení testovat veškeré kosmetické produkty na zvířatech, a to už od roku 2020.
    Samozřejmě bohatý. Výtěžek činící 112 000 korun za šaty a 220 000 korun za láhev koňaku poputuje na konto nadace Etincelle, pomáhající lidem s lehkým mentálním či kombinovaným postižením. 


Více než čtvrt milionu za dámské šaty BAZAAR CHARITY

    Japonské tradiční jídlo sushi zažívá v posledních letech obrovský boom. Kdo jí sushi, ten jde s dobou. Modelky a celebrity toto jídlo milují, nejen kvůli tomu, že se skvěle vyjímá na instagramu, ale také je téměř nemožné po něm ztloustnout.
    Bára se navíc ujala role moderátorky celého večera, který uváděla po boku Leoše Mareše a překvapila nejen vytříbeným humorem, ale i dokonale padnoucím modelem šatů od jedné z donátorek Tatiany Kovaříkové, které nám Báru ukázaly ve zcela novém světle. Je možná škoda, že podobné modely Báru nezdobí častěji.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
16615
cache: 0024:00:00