Jak na věc


ivana andrlová životopis

České filmy na DVDDokumentární filmy na DVDHororové filmyKultura 21.cz - kulturní magazínRealFilm.cz - filmový magazínVenilafi.cz - magazín zajímavostíDámské punčochové kalhoty - eshopDámské legíny - eshopDámské plavky - eshopSdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska (SHS ČMS)Nakladatelství AcademiaNakladatelství AlbatrosNakladatelství FragmentEfektivní reklama: cilenareklama.unas.czMobilheimy

    Ivana Andrlová byla vdaná za herce Ivana Vyskočila, se kterým má dceru Michaelu. Jejich manželství ale nevydrželo a v roce 1996 skončilo rozvodem. Vyskočil potom prožil další manželství s Anife Ismet Hassan známou více jako Anife Vyskočilová.
    Pro mne byl také důležitý, ale z jiných důvodů. Doma jsem měla půlroční miminko a snažila jsem se shazovat poporodní kila. V předsíni leželo švihadlo a vždycky, když jsem šla kolem, tak jsem ho asi tak 200x přeskočila. A fungovalo to. Natáčelo se v německé kooprodukci a kromě našich výborných herců tu hrál například populární rakouský herec Friedrich von Thun, pocházející ze slavného hraběcího rodu Thun und Hohenstein. Jeho babička byla sestrou hraběnky Žofie Chotkové, zavražděné spolu s jejím mužem Františkem Ferdinandem v r. 1914 v Sarajevu. Mým partnerem byl mladý německý herec Gedeon Burkhard, který se později proslavil rolemi komisařů v seriálech „Komisař Rex“ či „Kobra 11“.


Výpis ze živnostenského rejstříku

    Pátrala jsem po informacích o známé herečce a dabérce Ivaně Andrlové. Kromě oficiálního a velice stručného životopisu, objemného výčtu báječných rolí a řadě klepů z bulvárního tisku jsem se nedozvěděla téměř nic.  Nelenila jsem a dala si za úkol přece jenom se nějakých solidních informací dopátrat. A kde jinde, než přímo u Ivany…
    Legrace mi rozhodně nechybí. Mam ráda hudbu, filmy, obrázky, architekturu, nějaký čas zabere zahrádka, na které pěstuji bylinky. Ráda vařím, většinou pro návštěvy, protože jinak to nemá kdo sníst. Když přijede na návštěvu moje neteř, má vždycky nefalšovanou radost z přeplněné lednice. Vzhledem k tomu, že miluji období secese, dokážu se toulat po památkách a tradičně nezapomínám proběhnout mým oblíbeným Obecním domem. Obdivuji secesní účesy Muchových dívek i půvabné dámské oblečení této doby. Byla jsem vždy nadšená, když jsem měla šité kostýmy právě v secesním stylu. Jak vidíte, tak se skutečně nenudím!
    Informace o společnosti Jana Andrlová, IČ 64451488, Dražovice. Výpis ze živnostenského rejstříku, výpis z obchodního rejstříku, základní kapitál, společníci.


Oblíbené scény a filmové hlášky

    To je jenom moje místo narození. S rodiči, bratrem a sestrou jsme prožili dětství v Chocni, kde mám stále svou rodinu. Obě městečka jsou půvabná, mám je ráda, i když už tam jezdím jenom na návštěvu nebo hostovat s divadlem. V patnácti letech jsem odjela studovat na konzervatoř do Prahy. Bydlela jsem na internátě v centru města, v Ostrovní ulici, a prožila jsem tam dlouhých 5 let. Ačkoliv jsme museli dodržovat dost přísný režim a neexistovalo být přes noc mimo internát, přesto to bylo fajn. Chodila jsem do divadel a pražská kina jsme si užívali opravdu s chutí.
    Ivana Andrlová se osvědčila také jako dobrá dabérka, hlas propůjčila postavě Ally v seriálu Ally McBealová nebo Natálii Oreiro v telenovele Divoký anděl, která svého času měla v Česku překvapivě vysokou sledovanost. Za dabing seriálu Ally McBealová obdržela Cenu Františka Filipovského. Vystupovala v televizním pořadu O češtině, který vysílá Česká televize.
    Máte za sebou také celou řadu rolí v dabingu, dokonce jste získala prestižní cenu Františka Filipovského za nejlepší ženský herecký výkon v této oblasti...
    Když to tak shrneme, účinkovala jste přibližně v 15 seriálech, 46 televizních filmech a pohádkách, 12 televizních pořadech atd. Málokdo se může pochlubit takovou pracovitostí. A to jsme ještě nemluvily o dokumentárních pořadech. Např. Dobrá rada nad zlato, O češtině apod.
    V PRODEJI OD 11.3.2016Zpívá Vlasta Burian (sestřih písní) - 99 KčFilmy pro ženy 2 - Čapkovy povídky, Jedenácté přikázání, Konkurs, Starci na chmelu, Legenda jménem Merlin - 99 Kč


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00