Jak na věc


italský design nábytek

Informace o plemenu Italský chrtík

    Kultura krásného prostředí, vášeň pro design, řemeslná dovednost a světově uznávaný stylový nábytek transformují kůži a látkový povrch do absolutního pohodlí.
    Italský chrtík je velmi oblíbený společenský pes a to nejen v dnešní době. Jeho obliba vychází z dávné historie. Mumifikovaní předci italského chrtíka byly objeveny dokonce i v hrobkách faraónů v Egyptě. Odtud plemeno s největší pravděpodobností také pochází. Faraóni nebyli jedinými vládci, kterým učaroval italský chrtík. Plemeno si oblibu získalo i u mnohých evropských šlechtických vládnoucích rodů, jak dokazuje přítomnost psa na dobových malbách.
    Pohodlný a přirozený obývací pokoj: Natuzzi Italia navrhuje produkty, které jsou v souladu s ochranou životního prostředí, protože země je naším domovem.
    Natuzzi Italia Vám dává možnost vybrat si to správné řešení pro vás – řešení, které vyhovuje nejvíc Vašemu životnímu stylu. Vysoce estetický vzhled a jedinečný pocit pohodlí, jenž nabízí výrobky Natuzzi Italia, jsou výsledkem dlouhodobého, neustále trvajícího procesu vývoje výrobků tohoto jména, které Vám poskytnou ty nejlepší hodnoty.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00