Jak na věc


ischia - hotel la scogliera recenze

BUSEM až na OSTROV ISCHIA JEDINĚ S MONATOUREM

    Města se nachází především na pobřeží, největší z nich se nazývá Ischia, stejně jako samotný ostrov, což je běžným jevem i u konkurenčních řeckých ostrovů. Město má dvě různá centra - Ischia Porto a Ischia Ponte. Ischia Porto je obchodním centrem ostrova a je pojmenován podle hlavního přístavu. Ischia Ponte je zase pojmenována podle oblasti obklopující a zahrnující pěší most, který byl postaven, aby spojil Castello Aragonese s hlavním ostrovem. Vedle nejdůležitějšího města jsou dalšími například Lacco Ameno, Casamicciola, Forio, Barano, Sant'Angelo nebo Serrara-Fontana. Nejvyšším vrcholem ostrova je Monte Epomeo, hora, která sahá do výšky 789 m n. m.
    Ostrov plný vůní a zeleně, úrodné vinice a citrusové háje, starobylá městečka rozesetá po úbočí sopky Monte Epomeo, krásné písčité i romanticky divoké pláže, ale především hřejivé slunce a zázračné termální prameny - to je Ischia. Kouzelný ostrov, jehož břehy omývá Tyrhénské moře a krátká vzdálenost jej odděluje od Neapole a známého ostrova Capri. Ischia je jediné místo na světě, kde člověk společně s přírodou vytvořili krásu, která vrací sílu a dává chuť žít. Ischia to je jedinečná dovolená, kde svou mysl osvěžíte a své tělo ozdravíte!Slovo delegátkyDovolenkový programMonatipy BUSEM až na OSTROV ISCHIA JEDINĚ S MONATOUREMVydejte se s námi do jižní Itálie na termální ostrov Ischia.


Ostrov Ischia je jeden z nejkrásnějších a nejslavnějších ostrovů ve Středomoří. Dnes patří také k nejoblíbenějším turistickým cílům, neboť je díky kombinaci moře a řady termálních pramenů ideálním místem pro bezstarostnou a odpočinkovou dovolenou a proto je označován za ostrov snů.

    Ostrov se skládá z vulkanických skal, nejvyšší je již zmíněná hora Monte Epomeo. Voda prosakuje mezi puklinami ve skalách do velkých hloubek, kde se ohřívá a tlakem vyvěrá zpět na povrch, obohacená o minerální prvky. Ischii postihlo několik vulkanických erupcí, nejstarší zaznamenaná je z r. 2200 př.n.l.. Poslední proběhla r. 1301, kdy bylo zničeno mnoho obydlí. Ischii se nevyhnulo ani několik zemětřesení. Jedno z nejsilnějších připadlo na 28. června 1883 a bylo při něm zničeno město Casamicciola.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00