Jak na věc


internetová televize playtvák

WIA Business DSL - unikátní kombinace služeb pro menší firmy

    WIA Business DSL představuje jedinečnou kombinaci internetového připojení včetně on-line zálohy prostřednictvím 3G/LTE, bezpečnostních funkcí, kvalitního WiFi spolu s profesionální péčí a rychlou technickou podporou.
    WIA 5G se od ostatních nabídek bezdrátového připojení či jiných připojení k Internetu na trhu výrazně odlišuje, aby přinesla svým uživatelům maximální spokojenost.
    WIA WiFi nabízí neomezené bezdrátové připojení k internetu. Se službou WIA WiFi nepodepisujete žádné smlouvy, připojení k internetu si můžete pořídit zcela bez závazků.
    S WIA SIPY získáte univerzální telefonní službu, VoIP volání po IP/SIP. Pokud disponujete internetovým připojením, je Vám SIPY, telefonování přes internet, ihned dostupné.
    Služba WIA MAX zajistí spolehlivé řešení firemní komunikace založené na technologii WiMAX – rychlý internet a telefonní linky (IP telefonie, VoIP, protokol SIP).
    WIA SafeLAN zabezpečí vaše internetové připojení před hackerskými útoky na účetní systémy, servery, komunikaci, aj. Nebudete se muset obávat zahlcení serveru falešnými požadavky a jeho vyřazení z provozu.


WIA AIRMAX - bezdrátové připojení k internetu

    Služba WIA AirMAX přináší vysokou rychlost za výbornou cenu. Zároveň uživatele nenutí do závazků a smluv. Navíc s WIA AirMAX můžete telefonovat zdarma – ke každé platbě získáte kredit na telefonování SIPY, například téměř hodinu volání na pevnou linku v ČR.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00