Jak na věc


internetová rádia on line

WIA WiFi - bezdrátové připojení k internetu

    Instalaci a nastavení zařízení pro zapojení do rychlé interntové sítě ForteNET provádíme zdarma a bez zbytečných průtahů - a to kdekoli v oblasti našeho pokrytí ve Středočeském kraji.


WIA DSL - pevné připojení k internetu

    Klíčové body pro naše bezdrátové připojení k internetu se nacházejí v obcích Odolena Voda, Měšice, Březiněves, Veltrusy, Bášť, Zlosyň, Kostelec nad labem, Neratovice, Nelahozeves, Kozomín, Postřižín, Nová Ves a Všestudy. Odtud pokrýváme také další obce, ve kterých si také můžete užívat naše připojení k internetu: Bášť, Bořanovice, Březiněves, Bukol, Cítov, Čakovičky, Červená lhota u Dřínova, Čenkov, Daminěves, Dědibaby, Dolínek, Drasty, Dřínov u Mělníka, Dušníky, Horňátky, Horní Beřkovice, Hostín u Vojkovic, Hoštice, Hovorčovice, Chlumín, Chvatěruby, Jiřice, Jeniněves, Jenišovice, Klecany, Klíčany, Kojetice, Kostelec na Labem, Kopeč, Korycany, Kozárovice, Kozomín, Křivousy, Lobkovice, Libiš, Líbeznice, Lužec nad Vltavou, Máslovice, Měšice, Mlčechvosty, Mratín, Nelahozeves, Neratovice, Netřeba, Nová Ves u Mělníka, Nová Ves u Prahy, Nové Ouholice, Ovčáry, Obříství, Odolena Voda, Polerady, Pakoměřice, Panenské Břežany, Postřižín, Předboj, Přemýšlení, Sazená, Sedlec, Spomyšl, Staré Ouholoc
    S WIA SIPY získáte univerzální telefonní službu, VoIP volání po IP/SIP. Pokud disponujete internetovým připojením, je Vám SIPY, telefonování přes internet, ihned dostupné.
    Víme, že to co chcete, je rychlé a stabilní připojení k internetu. Proto je právě rychlost a stabilita naší sítě našim hlavním cílem a také klíčovou konkurenční výhodou v regionu
    Služba WIA AirMAX přináší vysokou rychlost za výbornou cenu. Zároveň uživatele nenutí do závazků a smluv. Navíc s WIA AirMAX můžete telefonovat zdarma – ke každé platbě získáte kredit na telefonování SIPY, například téměř hodinu volání na pevnou linku v ČR.
    Základem naší sítě je optická síť ve městě Odolena Voda, kde Vám krom kabelového připojení můžeme poskytovat samozřejmě i bezdrátové připojení k internetu.
    WIA 5G se od ostatních nabídek bezdrátového připojení či jiných připojení k Internetu na trhu výrazně odlišuje, aby přinesla svým uživatelům maximální spokojenost.


WIA Google Apps - Objevte lepší způsob práce

    WIA WiFi nabízí neomezené bezdrátové připojení k internetu. Se službou WIA WiFi nepodepisujete žádné smlouvy, připojení k internetu si můžete pořídit zcela bez závazků.
    Služba WIA MAX zajistí spolehlivé řešení firemní komunikace založené na technologii WiMAX – rychlý internet a telefonní linky (IP telefonie, VoIP, protokol SIP).
    Krom zajištění rychlého připojení k internetu vám rádi opravíme váš počítat či mobilní zařízení, nastavíme domácí i firemní počítačovou síť a také umožníme sledovat televizi přes internet.
    WIA SafeLAN zabezpečí vaše internetové připojení před hackerskými útoky na účetní systémy, servery, komunikaci, aj. Nebudete se muset obávat zahlcení serveru falešnými požadavky a jeho vyřazení z provozu.
    WIA Business DSL představuje jedinečnou kombinaci internetového připojení včetně on-line zálohy prostřednictvím 3G/LTE, bezpečnostních funkcí, kvalitního WiFi spolu s profesionální péčí a rychlou technickou podporou.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
10747
cache: 0024:00:00