Jak na věc


interiérový design obývacího pokoje

Potřebujete poradit s řešením interiéru?

    Jsem zde pro Vás. Můžete využít jak kompletní balíček služeb, tak jeho dílčí části. Nabízím řešení interiéru od počátečního nápadu, prvních skic, přes grafický návrh, až po konečnou realizaci. Můžu pro Vás vytvořit barevné řešení prostoru, návrhy vzorkovnice a dekorací. Pomohu Vám s optimálním dispozičním řešením prostoru domu či bytu.
    Při realizaci spolupracuji výhradně s lidmi, kteří mají dlouhodobé zkušenosti v oboru a odvádějí kvalitní práci. Spolupracuji jak s obchody, které nabízejí luxusní nábytek, tak i s těmi, které mají nižší ceny, ale stále zajímavý desing. Na Vaše přání mohu zajistit zhotovení nábytku na míru.
    Cenovou nabídku vytvářím vždy dle požadavků klienta a bližším seznámením se s rozsahem požadovaných prací. Při určení ceny je výše honoráře za službu interiérového designéra již neměnná.
    Povyšte bydlení na domov. Interiéroví designéři mají neotřelé nápady. Pomohou vám navrhnout interiér a vyřeší prostorové uspořádání zcela jedinečným způsobem. Vytvoří tak místo, ve kterém se vy sami budete cítit dobře, ať už jste zastánci minimalistických interiérů, venkovského stylu bydlení, nebo praktického vybavení s hromadou úložných prostor.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00