Jak na věc


instagram co to je

Jak dlouho trvá převod peněz z banky do banky

    Další možností je vyhledávání přátel na základě populárních fotek. Na druhé záložce v dolní liště najdete fotografie, které získaly nejvíce srdíček. Pokud vás některá fotografií zaujme, kliknete si na autora a prohlédnete si jeho další fotografie. Jste-li s výsledkem spokojení, opět klikněte na tlačítko folowing. Platí, že kolem zajímavých autorů se sdružují další stejně zajímaví autoři. Nové přátele budete také získávat tím, jak budete sami vkládat fotografie na svůj vlastní profil.
    Jak jste již jistě pochopili, základní dvě podmínky pro aktivní využívání Instagramu jsou chytrý mobilní telefon a fotografie. Pokud rádi fotíte a ještě raději své fotky okamžitě zveřejňujete na internetu, je pro vás Instagram to pravé. Kromě toho, že prostřednictvím svého profilu můžete vkládat nové fotografie, můžete se kochat fotografiemi od ostatních stejně náruživých fotografů. Pokud nemáte s Instagramem dosud žádné zkušenosti, bude se vám hodit náš podrobný návod, jak Instagram používat.
    K fotografiím přidávejte cizí i vlastní citáty - mládí lidé mají citáty rádi, perfektně nabírají srdíčka a přimějí je k zamyšlení. Nejlepší je, pokud citát vložíte přímo do fotografie.


Jak efektivně těžit bitcoin - návod nejen pro začátečníky

    Na Facebooku si obvykle přidáváme lidi, které jsme poznali osobně. Na Instagramu je to jiné. Nové přátelé si nevyhledáváme podle toho, zda je známe, ale zda se nám líbí jeho fotografie. Důležité není ani to, zda známe jejich pravá jména a víme, jak "naši noví přátelé" vypadají ve skutečnosti. První přátelé lze jednoduše vyhledat prostřednictvím Facebooku nebo Twitteru. Můžete si ihned prohlédnout jejich profily včetně osob, které sledují. Pokud vás někteří z nich zaujmou, můžete je sledovat také. Stačí kliknout na tlačítko folowing.
    Instagram je v podstatě obrázková sociální síť. Najdete zde neuvěřitelné, krásné, zajímavé a vždy originální fotografie od šikovných lidí, kteří nejraději fotí svým nadupaným smart telefonem. Už jen z tohoto důvodu je zřejmé, že Instagram využívají především mladí lidé, kteří bez telefonu neudělají ani krok.
    Mezi základní údaje patří profilová fotka, kterou můžete použít na Facebooku nebo Twitteru. Na profilové fotce můžete být a nemusíte. Volba záleží čistě na vás. Přihlašovací údaje si však musíte vytvořit nové. Z ostatních sociálních sítích si můžete importovat první přátele.


Kolik Vás tu bylo? (od 8. února 2018)

    Svůj profil si můžete prohlédnout kliknutím na pátou záložku v dolní liště. Kromě informací o vás samotných obsahuje údaje o počtu nahraných fotek, o přátelích a o osobách, které sledujete, nebo které sledují vás. Zpočátku bude tato stránka prázdná. Postupem času se však zaplní. V pravém horním rohu najdete ikonu pro nastavení. Zde můžete upravovat profil, hledat nové přátele, a také zde najdete všechny fotky, které jste kdy označili srdíčkem.
    Poslední říjnový den jsem měla menší nehodu (je to historka relativně vtipná, ale povídat o ní z určitých důvodů nebudu) a můj mobil skončil ve věčných lovištích. Skončila jsem opět na své staré sklapovačce, co každou chvíli umírala, a byla z toho poněkud na nervy. Jedno dopoledne jsem si po dalším neúspěšném pokusu spustit mobil říkala, že by možná nebylo od věci pořídit si nový mobil. Zvážila jsem všechny pro a proti, zvážila, zda mi stojí za to vzít si ho případně na splátky a večer, hned po natáčení, na kterém jsem ten den byla, jsem sedla na tramvaj do Holešovic a zde našla svůj aktuální přístroj k volání a psaní esemes… a taky poslechu hudby, focení (má mnohem kvalitnější  hezčí fotky než ten předchozí) a otravování kamarádů na chatu, ale pššt!


„Na Instagram? A co to je?“

    Co se týče fotek na Instagramu, mou momentálně nejoblíbenější fotkou je tahle. Ten den jsem kvůli zánětu byla nucena odjet domů a když jsme jeli z Havířova přes Těrlicko k nám domů, sledovala jsem krajinu kolem. A nádherný západ. Poprosila jsem tátu, zda by byl ochotný na Kostelci, kde byl nejkrásnější výhled, zastavit. A tak se stalo, že jsem vystoupila z auta a vyfotila pár snímků přes klasický foťák (mám Nikon Coolpix L330, kdyby se někdo ptal). Během následujících pár dnů jsem se na fotky nemohla vynadívat, ale přece jen se tam našly chyby, které mi vadily. A tak jsem vytáhla Gimp a trochu si hrála. A vzniklo z toho tohle.
    První věc, která mě krom zvykání si na dotykový displej čekala, bylo nainstalování Facebooku a zařízení datového připojení. V té době doma nejel internet, takže to byla taková má jediná „záchrana“ pro komunikaci s přáteli, kteří byli na druhém konci republiky. Při instalování jsem v Google Play narazila i na další aplikace, které jsem znala třeba jen z doslechu, případně jejich PC verzi. Goodreads, Twitter, Idos, Wattpad, Strava, Bakaláři… a Instagram. Aplikace pro sdílení fotek, kterou měla většina mých známých. A tak jsem si ji ze srandy stáhla… a tak trochu mu propadla.


Instagram - v hlavní roli obrázek

    Pokud se vám fotografie líbí, můžete jí označit srdíčkem, případně přidat vlastní komentář. Všechny fotografie se řadí podle data pořízení stejně jako příspěvky na Facebooku nebo Twitteru. Fotografie můžete vybírat z galerie nebo vytvářet nové. Instagram má jednu zvláštnost, kterou je neobvyklý formát fotografie ve tvaru čtverce. Fotografii můžete vylepšit, že přidáte rámeček, změníte jas, otočíte je nebo si dáte jeden z mnoha filtrů. Poté stačí upravenou fotografii vložit a ideálně přidat zajímavý či vtipný popisek.
    A tak se stalo, že jsem občasně začala vkládat fotky na Instagram. Začala jsem sledovat fotky jiných. Ať už přátel nebo různých blogerů, kteří mě zajímají. Vkládám tam fotky z výletů, z obyčejných dní, občas nějakou fotku našich zvířátek, prostě ze života… a zjišťuji, že mě focení baví čím dál víc. Stejně jako hledání efektů, různých filtrů… a taky častěji všude nosím i normální foťák. Protože co si budeme namlouvat, fotky přes mobil tak kvalitní zase nejsou.
    Kdejepeta.cz: prodej sport obuv,sportovního oblečení,pánská sportovní obuv,pánská sportovní oblečení - Populární Sportovní značky: Asics,Converse, Nike, Skechers, Kickers, Puma, adidas, Salomon, Reebok, Kappa, New Balance, Under Armour a ...
    Vytvořte si jedinečný styl - od začátku se snažte budovat vlastní styl. Dbejte na jednotný vzhled, používejte stejný filtr a fotografiím se snažte vtisknout něco ze sebe.


Instagram - aplikace pro nadšené fotografy

    Jakmile se do aplikace přihlásíte poprvé, prohlédněte si nejprve samotné prostředí. Aplikace je velice přehledná a intuitivní. Hodně se podobá Twitteru s tím rozdílem, že hlavní roli zde hrají obrázky a fotografie nikoliv text. O každé fotografií se dozvíte, kdo ji pořídil. Fotografie může mít popisek, který ostatním uživatelům poskytne další informace. Například to, kde byla pořízena, kdo nebo co na ní je.
    Zkrátka a dobře, žijeme v moderní době. Učíme se novým věcem. Nemyslím si, že je to zlé, ale zase se nic nesmí přehánět. A co se týče Instagramu? Po uplynulém roce už vím, co to je. Ráda ho používám a pochybuji, že by mě nějak výrazněji v nejbližší době přestalo bavit tam občas něco sdílet.
    To jsme tak jednou jeli z Havířova domů a já při sledování krajiny nemohla odolat. Je to již pár dní, ale nemůžu se na ty fotky vynadívat a alespoň jednu nepřidat i sem. #silesia #czechrepublic #beskydy #mountains #coolpixl330 #nikon #gimp
    Plánujte - pokud se snažíte vytvořit opravdu úspěšný profil, nevyhnete se plánování. Dopředu si promyslete, jaké fotografie přidáte, jakou podobu budete dávat.


Instagram - co to je a jak jej správně používat

    Instagram je možné využívat na telefonech vybavených softwarem iOS a Android. Nejlépe lze profil spravovat z mobilního telefonu. Na  webu to jde také, ale zdaleka ne všechno. Přes webové stránky Instagram nelze například nahrávat fotografie, přidávat nebo změnit jejich popisek. Od roku 2016 nabízí webová verze možnost přijímat upozornění neboli notifikace.
    Přesně tuhle větu jsem beze všeho studu před rokem řekla jedné své kamarádce, když mi nadšeně vyprávěla o tom, jak zrovna dala na sociální síť novou fotku a začíná sbírat nadšené ohlasy. Tehdy si klepala na čelo, že přece není možné, aby někdo z dnešních teenegerů netušil, co je to Instagram. Jenže zrovna já byla vždy jednou z těch opožděnějších, kterou aktuální trendy nějak zvlášť nebraly. A především jsem neměla „chytrý telefon“, přes který bych takovéhle věci mohla sledovat. Vystačila jsem si se svou starší sklapovačkou a byla spokojená. Jenže někdy v červnu mi začal často kolabovat mobil a já ho tedy byla nucena (dobře, ne tak úplně, ale kdo by chodil s mobilem, který se každou chvíli vypne sám od sebe a někdy ani nenajede?) vyměnit za jiný. A do ruky se mi dostal první Android.
    Nebojte se ořezávání fotek - jednou za čas vybranou fotografii ořízněte do zajímavého tvaru. Váš profil to příjemně oživí. Vyzkoušet můžete například aplikaci Insta Shape Pro.


Kamera do auta: Jak vybrat tu nejlepší - tipy, rady, recenze

    Nejprve je nutné založit si vlastní profil podobně jako na dalších sociálních síti jako Facebook nebo Twitter. Než začnete být aktivní a na svůj profil vložíte první fotografii, je vhodné o sobě uvést alespoň pár základních informacích. Jako inspirace vám poslouží nejsledovanější a nejoblíbenější české i světové účty na Instagramu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00