Jak na věc


infrazářiče

Úsporné infrazářiče Thermowell Veito a UFO a Simfer

    Infrazářiče jsou zejména vhodné do venkovních či často větraných prostor nebo prostor s vysokými stropy jakou jsou výrobní haly, dílny, kulturní či církevní objekty, pódia, komerční prostory apod.. Používání infrazářičů Simfer zvyšuje tepelnou pohodu v jakémkoli prostředí, lokálně lze vytápět např. také terasy, altány, kuřárny, zimní zahrady, předzahrádky nebo i terária, příbytky pro domácí zvířata….Infrazářiče Thermowell Veito se často využívají také pro vysoušení a temperování objektů.
    Certifikovaný infrapanel Harvia carbon pro infrasauny a kombinované sauny. Výkon zářiče 380W, rozměry 400 x 4 x 1000 mm. S certifikací CE, testované zářiče se rychlým účinkem. Jako doplněk lze objednat krycí mřížku, která se umísťuje před infrazářič tak, aby splňovala bezpečnostní podmínky. Produkt naleznete v naší nabídce. Cena je uvedena za samostatný zářič se svorkou pro připojovací kabeláž. Výhodou tohoto výrobku je jednoduchá a neinvazivní instalace do skeletu sauny.
    Infrazářič Comfort se zabudovaným světlem. Výkon panelu 435W. Panel je certifikovaný a je od finského výrobce, značky s mnohaletou tradicí - Harvia. Infrasauna získá s těmito zářiči příjemné osvětlení a umožmí dokonalou relaxaci. Infrasauny se zářiči doporučujeme ovládat digitální jednotkou Griffin Infra nebo Xenio.
    Řídící jednotka určená pro ovládání infrazářičů Harvia. 1 jednotka umí ovládat až 8 zářičů, v případě nutnosti ovládat více zářičů - je možné silové jednotky zapojit sériově a tím ovládat více zářičů.


Infrazářiče a jejich ekonomičnost

    Vytápění úspornými infrazářiči Thermowell Veito a Simfer patří mezi nejefektivnější a nejekonomičtější vytápění ve srovnání s ostatními způsoby vytápění. V kalkulaci provozních nákladů je nutno zohlednit že infrazářiče topí pouze tam kde chcete a kdy chcete. Při srovnání s jiným druhem vytápění např. konvekčním je zde obrovská výhoda ve skutečnosti, že jakékoliv topidlo, které ohřívá vzduch musíte pro aktuální tepelnou potřebu zapnout častokrát již několik hodin před požadovaným časem vašeho příchodu, nebo naopak prostor je „dotápěn“ i po vašem odchodu, což je ve většině případech velice neekonomické.
    Karbonové elektrické infrazářiče Thermowell Veito vynikají především okamžitou účinností, kdy je tepelné sálaní generováno prakticky okamžitě po jejich zapnutí. Efektivita není v podstatě ovlivněna okolními vlivy (např. průvan), jelikož infrazářiče neohřívají vzduch, ale pouze pevné částice a osoby v jejich dosahu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00