Jak na věc


infrazářiče

Úsporné infrazářiče Thermowell Veito a UFO a Simfer

    Řídící jednotka určená pro ovládání infrazářičů Harvia. 1 jednotka umí ovládat až 8 zářičů, v případě nutnosti ovládat více zářičů - je možné silové jednotky zapojit sériově a tím ovládat více zářičů.
    Vytápění úspornými infrazářiči Thermowell Veito a Simfer patří mezi nejefektivnější a nejekonomičtější vytápění ve srovnání s ostatními způsoby vytápění. V kalkulaci provozních nákladů je nutno zohlednit že infrazářiče topí pouze tam kde chcete a kdy chcete. Při srovnání s jiným druhem vytápění např. konvekčním je zde obrovská výhoda ve skutečnosti, že jakékoliv topidlo, které ohřívá vzduch musíte pro aktuální tepelnou potřebu zapnout častokrát již několik hodin před požadovaným časem vašeho příchodu, nebo naopak prostor je „dotápěn“ i po vašem odchodu, což je ve většině případech velice neekonomické.


Infrazářiče a jejich ekonomičnost

    Infrazářiče jsou zejména vhodné do venkovních či často větraných prostor nebo prostor s vysokými stropy jakou jsou výrobní haly, dílny, kulturní či církevní objekty, pódia, komerční prostory apod.. Používání infrazářičů Simfer zvyšuje tepelnou pohodu v jakémkoli prostředí, lokálně lze vytápět např. také terasy, altány, kuřárny, zimní zahrady, předzahrádky nebo i terária, příbytky pro domácí zvířata….Infrazářiče Thermowell Veito se často využívají také pro vysoušení a temperování objektů.
    Karbonové elektrické infrazářiče Thermowell Veito vynikají především okamžitou účinností, kdy je tepelné sálaní generováno prakticky okamžitě po jejich zapnutí. Efektivita není v podstatě ovlivněna okolními vlivy (např. průvan), jelikož infrazářiče neohřívají vzduch, ale pouze pevné částice a osoby v jejich dosahu.
    Infrazářič Comfort se zabudovaným světlem. Výkon panelu 435W. Panel je certifikovaný a je od finského výrobce, značky s mnohaletou tradicí - Harvia. Infrasauna získá s těmito zářiči příjemné osvětlení a umožmí dokonalou relaxaci. Infrasauny se zářiči doporučujeme ovládat digitální jednotkou Griffin Infra nebo Xenio.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00