Jak na věc


infrasauna hanscraft constance plus

Infrasauna Grand De Luxe D2 CEDR

    Saunování a infrasaunování zejména je vhodným a účinným doplňkem redukčních diet i detoxikačních kůr, jako podpůrný doplněk. Po půlhodině v infrasauně spálíte cca 700 kalorií! Pocením a prohřátím organismu se tělo zbavuje škodlivých látek, tuhosti v zádech a bolestí kloubů. Vaše svaly zregenerují, uvolní se a odpočinou si, stejně jako Vaše psychika.
    - Interiér z kanadského jedlovce- Exteriér z kanadského jedlovce- 8x karbonový infrazářič- Výkon infrazářičů 2700 W- LED barevná chromoterapie – relaxace barvami- Ionizátor kyslíku- 6mm čiré temperované sklo- Měkčené designové rohy- Odkládací plocha u dveří infrasauny- Boční prosklení infrakabiny pro maximalizaci osvětlení- SAUNA AUDIO systém – AUX, CD, FM, Mp3- Rozměry: 1800 x 1100 x 1900 mm
    Hlavním rozdílem je tedy rychlost nahřátí zářičů. Zatímco klasická sauna se ohřívá cca 30-40 minut, infrasauna HANSCRAFT potřebuje cca 4 minuty do provozní teploty. Ušetříte čas i peníze. Model infrasauny ALICANTE obsahuje karbonové zářiče o výkonu 2 700W, což je opravdu dostatečné i na tak prostornou saunovou kabinu.


Infrasauna ProWell R2 RedLight+ Basic Line

    Sauna je ve své podstatě velmi kvalitně izolovaná stavba, která je vytápěna saunovými kamny a většinou je obložena dřevem (vždy záleží i na druhu sauny). Uvnitř je teplota v rozmezí od 60 do 130°C a poměrně malá vlhkost vzduchu. Původně bývaly sauny vytápěny na ohni nahřátými kameny.


Infrasauna je domácím zážitkem

    Správné tipy a triky k bezpečnému a efektivnímu saunování: Jak často se saunovat? Počet návštěv sauny či infrasauny a doba strávená uvnitř je naprosto individuální. Saunujíci chodí do (infra)sauny třeba 2-3 krát týdně, ale najdou se i tací lidé, kteří se saunují klidně každý den. Někteří preferují při saunování dlouhé přestávky, které mohou trvat i hodiny, jiní si zase dělají minutové pauzy. Neexistuje správný návod kolik času trávit v sauně či infrasauně anebo jak často ji navštěvovat. Pro organismus je saunování velice přínosné, ale pouze tehdy, pokud se cítíte dobře. Zajímavé je i to, že pravidelné saunování, ať už v infrasaunách anebo saunách, zvyšuje jejich efektivnost. Proto je dobré saunu navštívit alespoň jednou do týdne. Kolik vody vypít před saunováním, v průběhu a po něm? Pro správné fungování těla bychom měli vypít alespoň 2 litry vody za den bez ohledu na počasí. Vysoké teploty, které jsou při saunová typické, znamenají pro tělo podobnou zátěž jako v letním období, kdy se


Výhody infrasauny Grand De Luxe

    Pokud doma vlastníte svoji saunu či infrasaunu a přemýšlíte, čím byste ji moli obohatit, tak byste měli vyzkoušet vonnou aromaterapie, která jako bonus vaši saunu krásně provoní. Vonné olejíčky také vynikají tím, že částice uvolňující se ve vzduchu mají dezinfekční a blahodárné účinky na vaše zdraví. Pokud jste tedy právě nachlazení či máte rýmu, vyzkoušejte právě aromaterapii. Co se týče vůní, tak můžete vybírat ze dvou kolekcí, z nichž každá obsahuje 10 různých vonných olejíčků. V kolekci 1 máte na výběr z levandule, meduňky, eukalyptu, pomeranče, santalového dřeva, vanilky, divoké višně, limetky, ledového vítru či máty. V kolekci 2 se nachází levandule, meduňka, eukalyptus, pomeranč, santalové dřevo, skořice, mandarinka, orient, borovice a jako poslední zelený čaj. A co se týče použití olejů, to je naprosto jednoduché. Přidejte pár kapek Vámi vybraného oleje do misky s vodou a pak už jenom čekejte, až se sauna krásně provoní. (mějte prosím na paměti, že aromaterapii lze používat pou
    Infrasauna se dá vybavit i různým příslušenstvím, které může být vyroveno z kovu i dřeva. Kromě dřeva se používá také sklo. To je dodáváno v různé hloubce, podle toho jaký typ, cenu a velikost má infrasauna.
    Jestliže jste příznivci klasických saun, infrasauna Vás mile potěší, zejména rychlostí náhřevu do provozní teploty. Sotva stihnete zapnout tlačítko, už můžete relaxovat a užívat si rychle se zvyšující teplotu. Infrasauna je zcela nový a zcela stejně účinný koncept jako klasická sauna – je to dokonalá odpočívárna, která rapidně zlepšuje lidské zdraví!
    I infra-saunu ALICANTE můžete umístit do interiéru, kamkoli se Vám bude hodit. Bez větších problémů ji můžete přemístit z místa na místo. Spotřeba energie je díky karbonovým zářičům sauny velmi nízká, tedy se o zvýšené náklady nemusíte bát.


Materiály pro výrobu infrasauny

    Naštěstí pro nás, doba značně pokročila a vy si můžete dopřát slastný pocit ze saunování i u vás doma v soukromí, či s přáteli a rodinou. Infrasauny, někdy také nazývány jako infrakabiny, jsou ideálním doplňkem vašeho domu a bytu. Jsou k dispozici infrasauny pro jednu osobu, takže si můžete užívat chvilky prohřáté relaxace v absolutním soukromí. Ovšem pokud nemáte rádi samotu a máte hodně místa, můžete využít infrasauny pro čtyři a více lidí.
    Výhoda Infrasauny Grande De Luxe proti konkurenčním výrobkům je, že jsou vybaveny ionizátorem kyslíku, který slouží k zlepšení kvality vzduchu v infrasauně. Tento přístroj obohatí vzduch velkým množstvím záporně nabitých iontů (aniontů). Ionty, obsažené ve vzduchu mají velmi příznivý vliv na naše zdraví. Odborně se tyto částice nazývají anionty a podporují celkovou látkovou výměnu, pozitivně působí při odbourávání napětí a stresu a přinášejí tělesnou a duševní svěžest. Ne náhodou se nejvíce záporných iontů vyskytuje v blízkosti moří, vodopádů, hor, borovicových lesů a nebo ve vzduchu po bouřce.
    Zejména v rychlosti ohřevu a hloubky průniku tepla do lidského těla. Infrazáření je označováno za jakéhosi „domácího lékaře“. I díky tomu je soustu infrasaun, HANSCRAFT infrasauny nevyjímaje, používáno k rehabilitacím, po sportovních výkonech i ve zdravotnictví.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
13655
cache: 0024:00:00