Jak na věc


infrasauna hanscraft constance plus

Infrasauna je domácím zážitkem

    Infrasauna se od klasické sauny liší hlavně principem vytápění, kdy v tomhle případě k udržování požadované teploty slouží tzv. keramické infrazářiče, které se vyznačují dlouhou životností, vysokou energetickou účinností a jsou šetrné k lidskému organismu.
    Naštěstí pro nás, doba značně pokročila a vy si můžete dopřát slastný pocit ze saunování i u vás doma v soukromí, či s přáteli a rodinou. Infrasauny, někdy také nazývány jako infrakabiny, jsou ideálním doplňkem vašeho domu a bytu. Jsou k dispozici infrasauny pro jednu osobu, takže si můžete užívat chvilky prohřáté relaxace v absolutním soukromí. Ovšem pokud nemáte rádi samotu a máte hodně místa, můžete využít infrasauny pro čtyři a více lidí.
    Hledáte prostornou infrasaunu až pro 4 osoby? Infrasauna ALICANTE HANSCRAFT nabízí velký prostor a úžasný výkon osmi karbonových infrazářičů o celkovém výkonu 2 700 W. Užijte si skvělé pohodlí!


Infrasauna Grand De Luxe D2 CEDR

    - Interiér z kanadského jedlovce- Exteriér z kanadského jedlovce- 8x karbonový infrazářič- Výkon infrazářičů 2700 W- LED barevná chromoterapie – relaxace barvami- Ionizátor kyslíku- 6mm čiré temperované sklo- Měkčené designové rohy- Odkládací plocha u dveří infrasauny- Boční prosklení infrakabiny pro maximalizaci osvětlení- SAUNA AUDIO systém – AUX, CD, FM, Mp3- Rozměry: 1800 x 1100 x 1900 mm
    I infra-saunu ALICANTE můžete umístit do interiéru, kamkoli se Vám bude hodit. Bez větších problémů ji můžete přemístit z místa na místo. Spotřeba energie je díky karbonovým zářičům sauny velmi nízká, tedy se o zvýšené náklady nemusíte bát.


Materiály pro výrobu infrasauny

    Správné tipy a triky k bezpečnému a efektivnímu saunování: Jak často se saunovat? Počet návštěv sauny či infrasauny a doba strávená uvnitř je naprosto individuální. Saunujíci chodí do (infra)sauny třeba 2-3 krát týdně, ale najdou se i tací lidé, kteří se saunují klidně každý den. Někteří preferují při saunování dlouhé přestávky, které mohou trvat i hodiny, jiní si zase dělají minutové pauzy. Neexistuje správný návod kolik času trávit v sauně či infrasauně anebo jak často ji navštěvovat. Pro organismus je saunování velice přínosné, ale pouze tehdy, pokud se cítíte dobře. Zajímavé je i to, že pravidelné saunování, ať už v infrasaunách anebo saunách, zvyšuje jejich efektivnost. Proto je dobré saunu navštívit alespoň jednou do týdne. Kolik vody vypít před saunováním, v průběhu a po něm? Pro správné fungování těla bychom měli vypít alespoň 2 litry vody za den bez ohledu na počasí. Vysoké teploty, které jsou při saunová typické, znamenají pro tělo podobnou zátěž jako v letním období, kdy se
    Saunování má silnou tradici po celém světě, například ve Finsku se to považuje za národní sport a sauny zde mají skutečně na každém rohu. Krom navození neuvěřitelné pohody má návštěva sauny mnohé příznivé dopady na celkový stav lidského organizmu.
    Infrasauna ALICANTE je rovněž vybavena systémem kyslíkové ionizace. Ionizátor kyslíku tvoří anionty o záporném náboji, které zvyšují kvalitu vzduchu v infra kabině. Vůní i kvalitou může takto obohacený vzduch připomínat vůni vysokohorského nebo mořského prostředí. Jestliže trpíte chronickou rýmou, astmatem, alergií nebo jinými respiračními onemocněními, naše infrasauna Vám může významně pomoci. Samozřejmě se o vhodnosti poraďte s Vaším lékařem.


Výhody infrasauny Grand De Luxe

    Naše infrasauny, respektive jejich sálavé teplo, funguje při bezpečných teplotách 41-57 °C, dochází totiž k prohřátí nejen na povrchu kůže, ale přímo zevnitř tkání. Prohřátí je tedy rychlejší a účinnější. Model infrasaun ALICANTE je navíc velmi prostorný, ale přesto účinný díky zesíleným zářičům o celkovém výkonu 2 700 W.(u)
    Zejména v rychlosti ohřevu a hloubky průniku tepla do lidského těla. Infrazáření je označováno za jakéhosi „domácího lékaře“. I díky tomu je soustu infrasaun, HANSCRAFT infrasauny nevyjímaje, používáno k rehabilitacím, po sportovních výkonech i ve zdravotnictví.
    Hlavním rozdílem je tedy rychlost nahřátí zářičů. Zatímco klasická sauna se ohřívá cca 30-40 minut, infrasauna HANSCRAFT potřebuje cca 4 minuty do provozní teploty. Ušetříte čas i peníze. Model infrasauny ALICANTE obsahuje karbonové zářiče o výkonu 2 700W, což je opravdu dostatečné i na tak prostornou saunovou kabinu.


Infrasauna ProWell R2 RedLight+ Basic Line

    Novinkou mezi saunami je domácí infrasauna pro dvě osoby, která může být umístěna jak do malých bytů, tak i do rodinných domů. Zákazníci, kteří jsou omezeni prostorem, ocení velikost této infrasauny. Na rozdíl od ostatních saun má tato infrasauna pouze 94 cm do hloubky, a proto může být umístěna i do menších prostorů. Infrasauna je vyrobena z exkluzivního saunového dřeva – kanadské jedle. Kanadská jedle (hemlock) roste na západním pobřeží Severní Ameriky. Má velmi hladký povrch bez pryskyřice, je vysoce pevná a nekroutí se. Infrasauna je vybavena dvěma typy zářičů. Podlahovým (karbonovým) zářičem, který slouží pro rovnoměrné prohřátí vašich chodidel. Dalším typem zářiče a zároveň novinkou na trhu je zářič Redlight+, který nejen vysílá hloubkové infrazáření, ale vysílá i červené světlo, které má terapeutické účinky. V infrasauně se nachází rádio, mp3 přehrávač a také světelná terapie. Na infrasaunu značky ProWell R2 je poskytnuta záruka 2 roky.
    Sauna je ve své podstatě velmi kvalitně izolovaná stavba, která je vytápěna saunovými kamny a většinou je obložena dřevem (vždy záleží i na druhu sauny). Uvnitř je teplota v rozmezí od 60 do 130°C a poměrně malá vlhkost vzduchu. Původně bývaly sauny vytápěny na ohni nahřátými kameny.
    Chcete-li investovat do infrasauny, určitě zvažte infrasaunu rohové konstrukce. Moderní rohová infrasauna se báječně hodí do prostorných i stíněných interiérů.
    Jestliže jste příznivci klasických saun, infrasauna Vás mile potěší, zejména rychlostí náhřevu do provozní teploty. Sotva stihnete zapnout tlačítko, už můžete relaxovat a užívat si rychle se zvyšující teplotu. Infrasauna je zcela nový a zcela stejně účinný koncept jako klasická sauna – je to dokonalá odpočívárna, která rapidně zlepšuje lidské zdraví!


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00