Jak na věc


infrasauna hanscraft constance plus

Materiály pro výrobu infrasauny

    Pokud doma vlastníte svoji saunu či infrasaunu a přemýšlíte, čím byste ji moli obohatit, tak byste měli vyzkoušet vonnou aromaterapie, která jako bonus vaši saunu krásně provoní. Vonné olejíčky také vynikají tím, že částice uvolňující se ve vzduchu mají dezinfekční a blahodárné účinky na vaše zdraví. Pokud jste tedy právě nachlazení či máte rýmu, vyzkoušejte právě aromaterapii. Co se týče vůní, tak můžete vybírat ze dvou kolekcí, z nichž každá obsahuje 10 různých vonných olejíčků. V kolekci 1 máte na výběr z levandule, meduňky, eukalyptu, pomeranče, santalového dřeva, vanilky, divoké višně, limetky, ledového vítru či máty. V kolekci 2 se nachází levandule, meduňka, eukalyptus, pomeranč, santalové dřevo, skořice, mandarinka, orient, borovice a jako poslední zelený čaj. A co se týče použití olejů, to je naprosto jednoduché. Přidejte pár kapek Vámi vybraného oleje do misky s vodou a pak už jenom čekejte, až se sauna krásně provoní. (mějte prosím na paměti, že aromaterapii lze používat pou
    Infrasauna ALICANTE je rovněž vybavena systémem kyslíkové ionizace. Ionizátor kyslíku tvoří anionty o záporném náboji, které zvyšují kvalitu vzduchu v infra kabině. Vůní i kvalitou může takto obohacený vzduch připomínat vůni vysokohorského nebo mořského prostředí. Jestliže trpíte chronickou rýmou, astmatem, alergií nebo jinými respiračními onemocněními, naše infrasauna Vám může významně pomoci. Samozřejmě se o vhodnosti poraďte s Vaším lékařem.


Infrasauna ProWell R2 RedLight+ Basic Line

    Výhoda Infrasauny Grande De Luxe proti konkurenčním výrobkům je, že jsou vybaveny ionizátorem kyslíku, který slouží k zlepšení kvality vzduchu v infrasauně. Tento přístroj obohatí vzduch velkým množstvím záporně nabitých iontů (aniontů). Ionty, obsažené ve vzduchu mají velmi příznivý vliv na naše zdraví. Odborně se tyto částice nazývají anionty a podporují celkovou látkovou výměnu, pozitivně působí při odbourávání napětí a stresu a přinášejí tělesnou a duševní svěžest. Ne náhodou se nejvíce záporných iontů vyskytuje v blízkosti moří, vodopádů, hor, borovicových lesů a nebo ve vzduchu po bouřce.
    Novinkou mezi saunami je domácí infrasauna pro dvě osoby, která může být umístěna jak do malých bytů, tak i do rodinných domů. Zákazníci, kteří jsou omezeni prostorem, ocení velikost této infrasauny. Na rozdíl od ostatních saun má tato infrasauna pouze 94 cm do hloubky, a proto může být umístěna i do menších prostorů. Infrasauna je vyrobena z exkluzivního saunového dřeva – kanadské jedle. Kanadská jedle (hemlock) roste na západním pobřeží Severní Ameriky. Má velmi hladký povrch bez pryskyřice, je vysoce pevná a nekroutí se. Infrasauna je vybavena dvěma typy zářičů. Podlahovým (karbonovým) zářičem, který slouží pro rovnoměrné prohřátí vašich chodidel. Dalším typem zářiče a zároveň novinkou na trhu je zářič Redlight+, který nejen vysílá hloubkové infrazáření, ale vysílá i červené světlo, které má terapeutické účinky. V infrasauně se nachází rádio, mp3 přehrávač a také světelná terapie. Na infrasaunu značky ProWell R2 je poskytnuta záruka 2 roky.


Infrasauna je domácím zážitkem

    - Interiér z kanadského jedlovce- Exteriér z kanadského jedlovce- 8x karbonový infrazářič- Výkon infrazářičů 2700 W- LED barevná chromoterapie – relaxace barvami- Ionizátor kyslíku- 6mm čiré temperované sklo- Měkčené designové rohy- Odkládací plocha u dveří infrasauny- Boční prosklení infrakabiny pro maximalizaci osvětlení- SAUNA AUDIO systém – AUX, CD, FM, Mp3- Rozměry: 1800 x 1100 x 1900 mm
    Infrasauna se dá vybavit i různým příslušenstvím, které může být vyroveno z kovu i dřeva. Kromě dřeva se používá také sklo. To je dodáváno v různé hloubce, podle toho jaký typ, cenu a velikost má infrasauna.
    Infrasauna se od klasické sauny liší hlavně principem vytápění, kdy v tomhle případě k udržování požadované teploty slouží tzv. keramické infrazářiče, které se vyznačují dlouhou životností, vysokou energetickou účinností a jsou šetrné k lidskému organismu.


Infrasauna Grand De Luxe D2 CEDR

    Nároky pro umístění kabin nejsou příliš velké, v podstatě stačí rovná podlaha a přístup k elektrické síti. V nabídce jsou i infrasauny v rohovém provedení, což je z hlediska designu skvělá volba. Díky tomu si doma můžete zařídit svůj klidný a útulný koutek a přitom bez nějakých astronomických nákladů a přehnané složitosti. V podstatě se vždy jedná o typizovanou stavebnici a nároky na prostor nejsou přehnané. Nehrozí ani složitá údržba. Infrazářiče nevyžadují v podstatě žádnou pozornost a vystačíte si se základními hygienickými návyky.
    Sauna je ve své podstatě velmi kvalitně izolovaná stavba, která je vytápěna saunovými kamny a většinou je obložena dřevem (vždy záleží i na druhu sauny). Uvnitř je teplota v rozmezí od 60 do 130°C a poměrně malá vlhkost vzduchu. Původně bývaly sauny vytápěny na ohni nahřátými kameny.
    Zejména v rychlosti ohřevu a hloubky průniku tepla do lidského těla. Infrazáření je označováno za jakéhosi „domácího lékaře“. I díky tomu je soustu infrasaun, HANSCRAFT infrasauny nevyjímaje, používáno k rehabilitacím, po sportovních výkonech i ve zdravotnictví.


Výhody infrasauny Grand De Luxe

    Naštěstí pro nás, doba značně pokročila a vy si můžete dopřát slastný pocit ze saunování i u vás doma v soukromí, či s přáteli a rodinou. Infrasauny, někdy také nazývány jako infrakabiny, jsou ideálním doplňkem vašeho domu a bytu. Jsou k dispozici infrasauny pro jednu osobu, takže si můžete užívat chvilky prohřáté relaxace v absolutním soukromí. Ovšem pokud nemáte rádi samotu a máte hodně místa, můžete využít infrasauny pro čtyři a více lidí.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
13500
cache: 0024:00:00