Jak na věc


imitace kožešiny

Betonové posezení Lomnice - imitace dřeva

    6 × betonová noha4 × betonová deska3 × balení spojovacího materiáluVše zasíláme v rozloženém stavu na paletách z důvodu minimalizace rizika poškození zásilky během přepravy. Zboží doručujeme autem s hydraulickým čelem a je složeno řidičem. Veškeré díly mají otvory pro spojovací materiál, montáž je tak velice jednoduchá a nevyžaduje téměř žádnou odbornost. Vzhledem k použitým materiálům a charakteru zboží mohou prvky vykazovat rozměrové či tvarové nepřesnosti. Foto je ilustrační.
    Tento zajímavý betonový set v imitaci dřeva je vhodný díky své velké hmotnosti a odolnosti proti úmyslnému poškození na veřejná prostranství. Zároveň je toto betonové posezení skvělým doplňkem do Vaší zahrady, pergoly či chalupy.
    Betonová lavice o délce 120 cm, která se svým vzhledem dřeva nejen okouzlí Vaši zahradu, pergolu či terasu, ale i zpříjemní posezení v parku nebo u restaurace.
    Délka betonové desky: 200 cmŠířka betonové desky na opěradle: 28 cmŠířka betonové desky sedáku: 39 cmVýška desky: 8 cmVýška sedací plochy: 43,5 cm Výška opěradla: 89 cmPůdorys: 200 × 60 cmHmotnost: 310 kg
    Délka betonové desky: 200 cmŠířka betonové desky sedáku: 39 cmVýška betonové desky: 8 cmVýška sedací plochy: 43,5 cm Půdorys: 200 x 39 cmHmotnost: 212 kg


Betonová lavice Borač s opěradlem - imitace dřeva

    Produkty jsou vyrobeny technologií vibrolití na bázi cementu a plniva. Jsou upraveny ekologicky nezávadnými zušlechťujícími přísadami a zvýrazněny černou patinou. Výsledkem je pevný betonový stůl, betonová lavice s opěradlem a bez opěradla se vzhledem dřeva.
    PROFIBA = český výrobce a prodejce městského mobiliáře se zaměřením na venkovní kovové odpadkové koše a venkovní parkové lavičky.Naším cílem je vytvářet kvalitní produkty s krátkými dodacími termíny a být spolehlivým obchodním partnerem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00