Jak na věc


ideální hmotnostní přírůstek kojencu

Posuvné brány na kolejnici

    Garážová vrataPohony garážových vrat KomponentyŘídící jednotkyPříslušenstvíZávory a parkovací zábranyDálkové ovladače
    Řešíme kompletní realizaci rodinných domů, od projektů - po výstavbu na klíč. Technickým a technologickým vybavením řešíme nízkoenergetické i pasivní stavby. Etapy dokončení máme ve třech etapách – hrubá stavba, holodům nebo na klíč. Používáme jen osvědčené certifikované materiály.
    Se systémem výstavby rodinných domů máte garanci, že realizované dílo si zachová funkci a vlastnosti dané projektantem dlouhodobě. Poskytujeme záruky na všechny práce nad zákonný rámec v délce trvání 5 let. Při dodávkách technologického zařízení a strojírenského vybavení domů je poskytována záruka podle záruky výrobců daného zařízení. Při případných reklamacích jsme schopni začít odstraňovat vzniklé chyby do 48 hodin a poruchy okamžitě.


Křídlové brány

    Příprava projektové dokumentace začíná výběrem vhodného domu z našeho katalogu projektů anebo přípravou vlastní projektové studie ke konzultaci - a projekt Vám zpracujeme podle Vašich představ. Následně Vaší projektovou dokumentaci přizpůsobíme pozemku a doplníme o připojení na inženýrské sítě.
    Výstavba domu probíhá kompletně v naší vlastní režii, tým stavbařů spolupracuje po dobu výstavby s našimi projektanty a výsledkem je zkrácení doby předání a vysoká kvalita výsledného díla.
    Prodiskutujeme s Vámi volbu konstrukce stavby a výběr vhodných stavebních materiálů. Protože nejsme výrobci, jsme nestranní. Volbu vhodných materiálů Vám doporučíme s ohledem na poměr výkon/cena.
    Klíčovou výhodou výstavby rodinných domů s „Ideálním domem“ je i zkušený finanční analytik, který dokáže našim klientům připravit několik finančních produktů a jejich kombinací nastavit optimální způsob financování výstavby vybraného domu.
    Každá naše stavba má projektového manažera, který je zodpovědný za kvalitní technické provedení realizované stavby podle projektové dokumentace a zodpovědné za odevzdání díla v dohodnutém termínu.


Výstavba zděných nízkoenergetických domů

    Tento, často zdlouhavý, proces, během kterého je potřebné získat několik kladných vyjádření počínaje orgány statní správy a vlastníky sousedních nemovitostí konče, naši klienti nemusí absolvovat. Vše potřebné se už odehrává paralelně na pozadí ve fázi přípravy projektové dokumentace v naši réžii.
    Děláme komplexní projekční činnost ve stavebnictví. Poradíme Vám při výběru vhodného projektu domu, zrealizujeme změny podle Vašich přání, resp. vyprojektujeme individuální projekt podle Vašich požadavků.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
10180
cache: 0024:00:00