Jak na věc


ideální hmotnostní přírůstek kojencu

Diskuze : Peníze a bydlení : Bydlení

    Každá naše stavba má projektového manažera, který je zodpovědný za kvalitní technické provedení realizované stavby podle projektové dokumentace a zodpovědné za odevzdání díla v dohodnutém termínu.
    Se systémem výstavby rodinných domů máte garanci, že realizované dílo si zachová funkci a vlastnosti dané projektantem dlouhodobě. Poskytujeme záruky na všechny práce nad zákonný rámec v délce trvání 5 let. Při dodávkách technologického zařízení a strojírenského vybavení domů je poskytována záruka podle záruky výrobců daného zařízení. Při případných reklamacích jsme schopni začít odstraňovat vzniklé chyby do 48 hodin a poruchy okamžitě.
    Tento, často zdlouhavý, proces, během kterého je potřebné získat několik kladných vyjádření počínaje orgány statní správy a vlastníky sousedních nemovitostí konče, naši klienti nemusí absolvovat. Vše potřebné se už odehrává paralelně na pozadí ve fázi přípravy projektové dokumentace v naši réžii.


Výstavba zděných nízkoenergetických domů

    Příprava projektové dokumentace začíná výběrem vhodného domu z našeho katalogu projektů anebo přípravou vlastní projektové studie ke konzultaci - a projekt Vám zpracujeme podle Vašich představ. Následně Vaší projektovou dokumentaci přizpůsobíme pozemku a doplníme o připojení na inženýrské sítě.
    Děláme komplexní projekční činnost ve stavebnictví. Poradíme Vám při výběru vhodného projektu domu, zrealizujeme změny podle Vašich přání, resp. vyprojektujeme individuální projekt podle Vašich požadavků.
    Garážová vrataPohony garážových vrat KomponentyŘídící jednotkyPříslušenstvíZávory a parkovací zábranyDálkové ovladače
    Výstavba domu probíhá kompletně v naší vlastní režii, tým stavbařů spolupracuje po dobu výstavby s našimi projektanty a výsledkem je zkrácení doby předání a vysoká kvalita výsledného díla.
    Klíčovou výhodou výstavby rodinných domů s „Ideálním domem“ je i zkušený finanční analytik, který dokáže našim klientům připravit několik finančních produktů a jejich kombinací nastavit optimální způsob financování výstavby vybraného domu.


Existuje přátelství mezi mužem a ženou?

    Řešíme kompletní realizaci rodinných domů, od projektů - po výstavbu na klíč. Technickým a technologickým vybavením řešíme nízkoenergetické i pasivní stavby. Etapy dokončení máme ve třech etapách – hrubá stavba, holodům nebo na klíč. Používáme jen osvědčené certifikované materiály.
    Prodiskutujeme s Vámi volbu konstrukce stavby a výběr vhodných stavebních materiálů. Protože nejsme výrobci, jsme nestranní. Volbu vhodných materiálů Vám doporučíme s ohledem na poměr výkon/cena.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00