Jak na věc


hypoteční kalkulačka online

Hypotéky, refinancování a úvěry od profesionálů!

    Internetový portál HypotečníPartner.cz nabízí klientům profesionální poradenství v oblasti hypotečních úvěrů a hypotéky. Specializuje se na klienta a jeho individuální požadavky a nabízí ideální řešení pro jeho finanční situaci a budoucí jistoty. V případě, že hledáte hypoteční úvěr, mohou Vám naši hypoteční specialisté nebo banky poradit hned od začátku a vždy Vám nabídnout nejvýhodnější řešení.
    Nejčastějším důvodem klientů, kteří se na nás obrací se žádostí o pomoc při refinancování hypotéky, je nabídka nevýhodné úrokové sazby ze strany banky po uplynutí fixace. Rozdíl může být až jedno procento oproti konkurenční nabídce jiné banky.
    V praxi je naprosto běžné, že banka po konci fixace nabízí svým klientům výrazně horší podmínky, než klientům novým. Spoléhá na to, že klienti v takto krátkém čase hypotéku nestihnou refinancovat, respektive že se do refinancování hypotéky s ohledem na časový pres ani nepustí. Refinancování hypotéky lze však stihnout v poměrně krátkém čase, jen je třeba vědět, jak na to.
    Vložení Vaší poptávky je vždy nezávazné a vložené údaje jsou vysoce zabezpečeny. Jakmile vložíte Vaši poptávku do systému, obdržíte nabídky na hypoteční úvěry od bank a hypotečních makléřů, kteří Vám nabídnout nejvýhodnější řešení a poradí Vám s Vaší poptávkou.


Základní informace o hypotečním úvěru

    Postup:1) Aktuální nabídka banky a zjištění konce fixace z úvěrové smlouvy.2) Konkurenční nabídky bank - banky bude zajímat výše nesplacené hypotéky, hodnota zastavené nemovitosti a některé banky se budou ptát na Vaši bonitu.3) Porovnání nabídek banky a konkurenčních bank.4) Naši hypoteční makléři Vám poradí při výpočtu a porovnání jednotlivých nabídek.
    Hypoteční makléři jsou zde pro Vaše pohodlí a optimálnímu vyhodnocení Vašich požadavků pro získání hypotečního úvěru nebo refinancování hypotéky. Stačí jen vložit Vaši poptávku a vybrat si z přijatých nabídek.
    K vyhledání nebo zadání hypotéky přes webové rozhraní hypotečního portálu www.hypotecnipartner.cz je důležité mít reálnou představu o ceně nemovitosti, která bude hypotékou zatížena. Dalším důležitým faktorem je výše hypotečního úvěru o který bude zažádáno, délka splácení hypotečního úvěru a v neposlední řadě délka fixace úrokové sazby.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00