Jak na věc


hvězdná brána archa pravdy

Nalezení a vykopání hvězdné brány

    Inspirace sci-fi filmem Hvězdná brána a seriálem STARGATE je zde  rámcová – jde nám hlavně o prostředí a nápady. Hlavní myšlenkou narozdíl od seriálu nebyla obrana Země proti útokům nepřátelských Goualdů, ale sjednocení všech známých světů do Aliance. Hvězdná brána umožní našim SG týmům cestovat na jiné planety a do jiných hvězdných systémů. Celá táborová motivace pak je plnění úkolů pro přijetí Země mezi Alianci Planet. Více o motivaci táborové hry. Zároveň v průběhu táborové hry jednotlivé týmy plnily specializace SG-týmů, o kterých se více dočtete v kompletní hře.
    První planeta, na kterou se SG-týmy vydaly po zprovoznění Hvězdné brány. SG-týmy provedly průzkum na S,J,V,Z  (viz Hry na tábor) a poté objevily zástupce planety Thalos. Podrobnosti v celé táborové hře.
    V průběhu tábora SG-týmy procházejí jednotlivé planety, na kterých plní jednotlivé etapy hry. Více o etapách v dokumentu s popisem táborové hry Hvězdná brána. Splní-li misi na konkrétní planetě, získají certifikát dané planety. Certifikátů jsme vytvořili asi 15 a najdete je v kompletní hře včetně fontů.
    Lidé, kteří nás obklopují, se kterými sdílíme, jsou tady buď proto, aby nás něčemu naučili, nebo aby nás popostrčili dál v situaci, ve které se nacházíme.
    Proč by ji měl někdo absolvovat? Protože každý chce být šťastný, spokojený a v harmonii. Hvězdná cesta dává návod jak je možné k takovému stavu bytí efektivně dojít.


Stažení táborové hry Hvězdná brána

    Motivace táborové hry začínala Výcvikovým táborem – parodií z filmu Hvězdná Pěchota. Dvouhodinový program se sestával z klasické „americké vojenské buzerace“ s větami typu: „Pane, ANO Pane!“ Všichni se museli výcviku zůčastnit v černých tričkách, co si měli dovézt na tábor z domu. Součástí fyzicky poměrně náročného programu bylo také rozdělení do jednotlivých družin na základě rozkazu velitele výcviku (pozdější SG-týmy). Úvodní motivace je skvěle vidět na našem táborovém videu.
    K Hvězdné bráně jsme vyrobili 20 různých diplomů, které SG týmy dostávaly za jednotlivé mise. Ty jsou v kompletní hře včetně grafických souborů pro editaci, fontů, apod.
    Poté co SG-týmy sehnaly certifikáty všech planet Aliance, dojde opět na Talithě k přijetí do Aliance. Při této příležitosti je proneseno mnoho důležitých slov, hodí se udělat menší občerstvení nebo raut. Aliance nabídne přítomným k podpisu „Smlouvu o přistoupení Tauri k Alianci“. Měli jsme snahu, aby celé přijetí do Aliance vypadalo co nejvíce jako závěr hry Hvězdná brána, aby kluci nabyli dojmu, že hra už končí a dál už nic víc nebude. Pokračování další den ráno pak bude o to větším šokem.


NEJNAVŠTĚVOVANĚJŠÍ OSOBY (poslední týden)

    Je to nutné vzhledem k příslušným ustanovením zákona č. 101/200 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění a Nařízení Evropského parlamentu a rady č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 65/46/ES (dále jen „GDPR“).  GDPR nabyl účinnosti 25. 5. 2018.
    Kvůli lepší atmosféře se první aktivace Hvězdné brány konala večer – hlavně proto, aby lépe vynikly LED diody umístěné na Hvězdné bráně. První pokus o aktivaci se „nezdařil“, nicméně hned v zápětí došlo k neplánované aktivaci zvenčí. Přišel vyslanec cizí planety, který jim sdělil, že brána na Tauri (Země) byla už dlouho mimo provoz a konečně došlo k zapojení. Přivítal pozemšťany mezi civilizace používající Hvězdné brány a přinesl jim pro lepší orientaci model Hvězdného systému, v němž byla většina z nejbližších planet. Vysvětlil členům SGC princip funkce Hvězdné brány a systém zadávání adres. Po krátké konverzaci s velícím generálem prošel bránou zpět na domovskou planetu.
    Chcete-li si udělat radost, zadejte svůj mail, jméno a příjmení a my Vám ZDARMA jako dárek pro Vás, zašleme elektronickou knihu se zásadními poznatky a rady pro oblast partnerských vztahů.


Film o tom, co se děje v okamžiku smrti

    Nikdo jiný, než vy sami vás totiž šťastnými neudělá. Zapomeňte na všechny guruy. Ani já žádným nejsem a nebudu. Jsem jako každý z vás. Pouze jsem uvěřil svým snům, nasadil svou kůži a vydal se za tím, čemu jsem věřil a věřím.
    Vše probíhá elektronickou cestou – prostřednictvím nahraných videí a videokonferencí po netu – vše se tedy dozvíte a naučíte z pohodlí vlastního domova, nikam nemusíte jezdit, platit za cestovné, ztrácet čas dojížděním atp..
    Nic, ale absolutně nic z toho, co se nám děje, se nemohlo dít jinak. Ani v nejmenším detailu. Jednoduše neexistuje „Kdybych to byl býval udělal jinak, pak by to mohlo dopadnout jinak“. To, co se děje, je jediné, co se mohlo a muselo stát, aby nás tato lekce něco naučila a my se mohli posunout dál. Všechno, každá jednotlivá situace, která v našem životě vyvstane, i když se jí náš rozum i Ego vzpouzí a nechce ji akceptovat.
    Opravdu je to tak jednoduché. Když v našem životě něco končí, slouží to našemu rozvoji. Proto je lepší to pustit a jít dál, ….s tím darem prožité zkušenosti.
    Pozor! Dotovaná cena platí jen při čerpání celé Hvězdné cesty. V případě čerpání jen části Hvězdné cesty, jsou její  jednotlivé části jsou hrazeny v plné výši!


Zákon číslo 1: „Člověk, kterého potkáš, je ten pravý“ To znamená, že nikdo a nic nepřichází do našeho života náhodou!

    Pokud chcete udělat něco pro svůj lepší život, napište mi (viz odkaz níže) a já Vám sdělím další podrobnosti. Nejpodstatnější je nejen vědět, co je třeba dělat, ale hlavně KONAT aby „Hvězdná cesta“ nebyla jen jedna z mnoha, kterou jste prošli a nic se nestalo, ale aby se projevilo to, co opravdu chcete a po čem toužíte.
    Aquaman, syn strážce majáku a královny moří z Atlantidy, se po svém uvedení v komiksové týmovce Liga spravedlnosti dočkal vlastního filmu, připomínajícím hodně barevnou, extravagantní a ujetou pohádku.
    Na jedné z planet se zrovna koná sněm Aliance. Základní otázkou celé konference je zda přijmout či nepřijmout Tauri do Aliance a pokud tak za jakých podmínek. Každý z vedoucích vystupoval jako zástupce jednoho národa Aliance. Již dopředu měli připravené masky a kostýmy, které si můžete prohlédnout v sekci fotky.
    Vážení klienti, budete-li mít zájem o mé služby, prosím o Váš souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, které budou výlučně použity jen pro účel vypracování astrologického horoskopu a konzultaci, případně jiné vámi specifikované a mnou poskytnuté služby.


Zákon číslo 3: „Každý moment, ve kterém něco začíná, je tou správnou chvílí“

    Poté následovala samotná obrana planet Aliance. V tee-pee byl pověšen model hvězdného systému, který měli děti celý tábor na očích prakticky jenom pro potřeby této závěrečné bitvy. Na modelu bylo přibližně 20 nabarvených polystyrenových kuliček, představující planety Aliance a byly popsány názvy planet. S formou útoku nás inspirovaly řídící střediska letecké obrany Anglie za II. světové války, kde spousta operátorek posunovala po mapě dané části anglického pobřeží žetony představující formace nepřátelských letounů typu 80+, 100+, 25+ – znamenající 80 a více letounů, 100 a více letounů, 25 a více letounů. Podobně vypadal i útok na planety Aliance.
    Z mých více než 60 – leté (jsem narozen 31.8.1956) zkušenosti z oblasti vlastního bytí,  více než 35 – leté (týká se to této inkarnace – v životech minulých to bude mnohem více – viz regresní video – Z minulých životů astrologa v rubrice O nás) zkušenosti z oblasti ezoteriky, mystiky, změněného stavu vědomí a věcí mezi nebem a zemí, 33 – leté zkušenosti v oblasti manželství (nepřetržitě ženat od roku 1983) a takřka 26 – leté (začátek podnikání v roce 1990) zkušenosti v oblasti samostatného podnikání …
    Nastal čas, podělit se o to, co se mi za dlouhá léta podařilo nashromáždit a na vlastní kůži ověřit. Chci předat to, co jsem nejen vyzkoušel, ale co se mi také osvědčilo a mohu tedy s čistým svědomím dát dále.


…ke štěstí pohodě a harmonii!

    Druhý den ráno vyjde najevo, proč samotné přijetí Tauri do Aliance proběhlo tak hladce. Celá Aliance má silného nepřítele, který se snaží zabrat a obsadit planety Aliance. Zatím nejsou známy žádné další informace o rase nepřátel, dokonce ani její název. SG-týmy jsou požádány o průzkum na planetě, na kterou byl v nedávné době veden útok nepřátelské rasy. Zde zjišťují spoustu informací, mj. i název rasy nepřátel: Keldoni. Více v podrobné táborové hře.
    Osvojí si tak dovednosti vyplývající z oblastí ezoteriky, mystiky, šamanismu, alchymie, ale také dovednosti a doporučení vycházející z nejnovějších poznatků vědy z oblasti kvantové fyziky, výzkumů fungování mozku atp..
    Po úspěšném zničení nepřátel se koná druhá, ještě větší oslava.  Vyhodnotili se výsledky SG-týmů i jednotlivců. Podle pořadí jednotlivců si mohli od nejlepších po nejhorší vybrat některou z planet Aliance, které viseli na silonech v Hvězdném modelu, jsme jim odstřihli, aby si ji mohli vzít domů na památku. Poté jsme dětem rozdali diplomy na plexiskle s odměnou za vynikající nasazení v „Projektu Hvězdná brána“.


Závěrečná etapa  – Obrana Aliance

    Na základně SGC (tábor) byla umístěna Hvězdná brána. Další brány byly na rozličných místech relativně blízko tábora a byly pouze fiktivní, většinou kruh na zemi v místě brány. Samotný systém průchodu SG-týmů Hvězdnou bránou fungoval následovně: SG-týmy dostaly rozkaz (a zároveň plán) mise, ve kterém byla také nakreslená adresa planety, případně její název. Podle řídících panelů SGC zjistili, jaká planeta odpovídá zadané hvězdné adrese v rozkazu mise. Na průhledové mapě okolí tábora zjistili také místo brány na cílové planetě. Poté museli dojít k Hvězdné bráně na Tauri, na zadávacím zařízení zadat správně 7 symbolů a aktivovat Hvězdnou bránu. Více o systému Hvězdných bran
    Chcete se hned na něco zeptat? Využijte chatovací okno v pravé části stránek. Pokud jsem přihlášen, budu na Váš dotaz ihned reagovat. Pokud bude chat ve vypnutém stavu (off line), můžete napsat vzkaz a já zareaguji co nejdříve budu moci …
    Hvězdná brána byla z dřevotřísky (přibližně 3 cm tlusté) vnitřní průměr kruhu zhruba 220 cm, vnější přibližně 250 cm. Samotná brána jsou defacto dva kruhy, mezi kterými je přibližně 10-15 cm mezera – na natažení modré látky představující vodní hladinu a s dřevotřískovými příčkami na spojení obou kruhů dohromady. Hvězdná brána se sama skládala z 8 čtvrtí kruhu – čtyří dopředu a čtyři dozadu. Spojení bylo v místech chevronů (symbolů). Zadní kruh byl oproti tomu přednímu o 45 stupňů pootočen, aby brána lépe držela a ve čtvrtinách se nerozpadla. (mnohé z toho je poznat ve fotkách na těch téměř posledních – co demontujeme bránu.) Číst dále o výrobě hvězdné brány.


Obsah kompletní táborové hry Hvězdná brána

    Druhý den je čekal program nazvaný „B-52“. Kromě spousty různých beden a bedniček se v zadaném sektoru nacházela také zpola zakopaná Hvězdná brána. Velitel akce po nezbytném změření chemického zamoření, radiace atd. nařídil vykopání „neznámého“ objektu a jeho přesun na základnu. Samozřejmostí jsou např. hlášení jednotlivých týmů po misi velícímu důstojníkovi – ať už ústní nebo písemná.
    Proč jsem tedy vytvořil tento projekt? Protože každý člověk, tedy i já, má odvěkou touhu a potřebu sdílet to čím žije, čemu věří, co jej naplňuje a činí šťastným.
    SOUHLASÍM se zpracováním mých osobních údajů, které budou použity jen pro účely mnou vyžádaných a vámi poskytnutých služeb, dle vzájemné písemné, čí ústní domluvy a to prostřednictvím vzájemně dohodnutých způsobů o předání poskytnutých služeb – např. telefon, Skype, mail, poštovní přeprava atp., pokud nebude předmětná služba vyzvednuta osobně.
    Současná cena Hvězdné cesty je dotovaná. To znamená, že účastníci ve skutečnosti  získávají mnohem více, než zaplatí. Konkrétní vyčíslení – viz níže:
    Hvězdná cesta je tedy můj způsob, kterým se chci podělit a jejím prostřednictvím nabídnout předání postupů, návodů a všeho podstatného, co vím, že opravdu funguje.


Co lze skrze Hvězdnou cestu získat?

    Nabízíme kompletní hry obsahující táborové diplomy, obrázky na tábor, motivace táborových her i video s inspirací. Ušetříte desítky hodin práce. Snadno připravený tábor nebo táborová hra.Na tomto webu najdete hry na tábor pro děti do lesa, do přírody i do místnosti.
    táborové hry, táborové hry pro děti, taborove hry, táborové hry ke stažení, táborová hra, hry na tábor, celotáborové hry zpracované, táborová hra cesta kolem světa, taborové hry, celotáborové hry, táborové etapové hry, celotáborové hry ke stažení, etapové hry, etapové hry ke stažení, táborová hra harry potter, hry na tabor, táborové hry harry potter, táborová etapová hra, taborova hra, táborové hry a soutěže, tábor harry potter, táborová hra piráti, námořnické hry, táborová hra divoký západ, táborová hra pravěk, táborová hra indiáni, táborové hry pro malé děti, nejlepší táborové hry, taborove hry pro deti, celotáborová hra, etapová hra divoký západ,
    Ten kdo „Hvězdnou cestu“ spolu se mnou projde, má možnost, získat opravdu velmi mocný nástroj k nalezení svého štěstí, pohody a životní harmonie. Jejím absolvováním získá přístup k  dovednostem, které mnohdy byly tajné, často jen pro vyvolené.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00