Jak na věc


hubnutí pod dohledem

Kdy a jak konzumovat proteinový koktejl

    Proteinové koktejly KetoFit mají speciální složení a vysoký obsahu vitamínů. Díky tomu chrání správnou pigmentaci a kvalitu pokožky, vlasů i nehtů a pomáhají udržovat jejich hezký vzhled.Proteinový koktejl KetoFit navíc pozitivně ovlivňuje vaši imunitu, důležitou při hubnutí, kdy je tělo vystaveno novému režimu stravování. Pozor! Běžné diety mohou mít špatný vliv na vaše zdraví.
    V průběhu redukce hmotnosti jíte pouze proteinovou stravu KetoFit (kompletně nahrazuje běžnou stravu). Jíte 5x denně 1x za 3 hodiny. Důležitý je pitný režim. Návody na přípravu proteinových koktejlů naleznete na obalu. 
    Do KetoFit šejkru nebo misky nalijte 100 ml vody a přidejte půl tablety požadované příchutě. Tabletu můžete rozmáčknout. Vyčkejte, až se rozpustí, přidejte 240 ml vlažného polotučného mléka a 30 g prášku proteinového koktejlu. Toto množství prášku přibližně odpovídá 2 odměrkám. Obsah protřepejte nebo promíchejte a vyčkejte 10 minut. Nyní je KetoFit proteinový koktejl připraven ke konzumaci.
    Proteinový koktejl je vyroben z přírodních proteinů bez chemických přísad. Konzumací jednoho proteinového koktejlu získáte potřebný přísun vlákniny, bílkovin a minimální množství sacharidů. To je při správné proteinové dietě velice důležité. Proteinové koktejly KetoFit mají nejlepší složení na trhu.


Rychlý a účinný proteinový koktejl KetoFit pro rychlé hubnutí 

    Složení: koncentrát syrovátkové bílkoviny, rybí kolagen, izolát sójové bílkoviny, mléčné bílkoviny, bramborová vláknina, sójový lecitin, inulin, jablečná vláknina, lněné semínko, rybí olej, vitaminy a minerální látky (chlorid sodný, hydrogenuhličitan sodný, uhličitan hořečnatý,vitamin C – kyselina askorbová, difosforečnan železitý, vitamin E – DL-alfa-tokoferol acetát, síran zinečnatý, nikotinamid, molybdenan sodný, jodid draselný, chlorid chromitý, selenit sodný, vitamin A – retinyl acetát, vitamin D – cholekalciferol, D-pantothenan vápenatý, kyselina listová, síran manganatý, vitamin B6 – pyridoxin-hydrochlorid, uhličitan měďnatý, vitamin B12 – kyanokobalamin, vitamín B2 – riboflavin, vitamin B1– thiamin mononitrát, D-biotin, vitamin K1 – fylochinon).
    Přípravky používané při redukčních diatách a k podpoře hubnutí. Pamatujte na to, že základem úspěchu je vždy dostatečná fyzická aktivita a správný jídelníček.
    Příprava proteinového koktejlu KetoFit v kombinaci s vodou zesiluje hubnoucí efekt. Vhodné při nižším stupni obezity. V tomto případě doporučujeme proteinový koktejl KetoFit kombinovat během dne s jídly uvedenými v receptáři KetoFit, nebo se poradit s naším výživovým poradcem.
    PROTEINOVÝ KOKTEJL JE VHODNÝ PRO:✔ KETODIETU - 1. FÁZI HUBNOUCÍ  /  2. FÁZI STABILIZAČNÍ ✔ LOW CARB  /  SPORT  /  RODINUHledáte proteinový koktejl KetoFit pro rychlé hubnutí?Proteinový koktejl KetoFit je při hubnutí vysoce účinný.Připravíte jej jednoduše a velmi rychle. Navíc cena jedné porce proteinového koktejlu je příjemně nízká. Proteinový koktejl můžete konzumovat kdykoliv přes den doma, v práci i na cestách.Nabízíme nejvíce příchutí na trhu. Vyzkoušejte, kterou si oblíbíte. Každá porce vašeho proteinového koktejlu může mít jinou příchuť. 


Slané proteinové Keto tyčinky s kmínem KetoFit 20 ks

    Proteinový koktejl můžete konzumovat kdykoliv během dne. Oceníte jej, když nemáte čas na přípravu jídla. Hodí se na snídani, oběd, večeři i svačinku. Jedna porce proteinového koktejlu vás zasytí na 2–3 hodiny. Nebudete mít nutkání jíst cokoliv dalšího. To je jeden z důvodů, proč je proteinová dieta KetoFit tak oblíbená.
    Spěcháte, jste v práci, nemáte čas na vaření? Pak je proteinový koktejl pro vás tou nejlepší volbou. Stačí vložit do šejkru příchuť, tekutinu, prášek proteinového koktejlu a protřepat. Rychlé jídlo je tak ihned připraveno ke konzumaci. Přesný návod najdete na etiketě. Každý den nová příchuť Proteinové koktejly KetoFit můžete mít každý den s jinou příchutí. Můžete si vybírat z desítek příchutí anebo kreativně vymýšlet nové kombinace. Všechny příchutě proteinového koktejlu KetoFit najdete zde. Při užívání proteinové diety KetoFit se budete cítit velmi dobře a budete nadšená z rychlého úbytku váhy, rychlé přípravy a nízké ceny. Přečtěte si, jak jsou zákaznice spokojené s proteinovou dietou KetoFit zde.
    Příprava proteinového koktejlu KetoFit do mléka mírně zpomaluje účinek hubnutí. Doporučujeme při vyšším stupni obezity, kdy přirozeně a velmi rychle ztrácíte mnoho kilogramů. Rychlost hubnutí je vhodné snížit, abyste nepřetížili organismus.


Proteinová omeleta žampionová, 1 x 32 g

    Věříme, že s našimi proteinovými koktejly keto diety KetoFit budete spokojené jako tisíce klientek v ČR a SR.Přejeme snadné, rychlé hubnutí a dobrou chuť!Váš tým KetoFit

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00