Jak na věc


hronovská vepřová krkovice nejlepší recepty

Na své si u nás přijdou i domácí mazlíčci

    O víkendu 20. - 22. září se v Peci pod Sněžkou na Richtrových boudách konal Diagnostický a edukačně-terapeutický pobyt pro rodiče a děti s narušenou komunikační schopností. Tento pobyt pořádala v rámci svého grantu z Evropských fondů Pedagogická fakulta Hradec Králové. Rodiče se účastnili seminářů a workshopů a pro jejich děti byl v této době zajištěn pestrý program. Rodiče měli také možnost individuálních konzultací s odborníky z oboru AAK. I přes nepřízeň počasí se pobyt velmi vydařil a rodiče se svými dětmi odjížděli z hor velmi spokojeni.
    Bolest a zdravotní problémy se netýkají jen nás lidí, ale také našich domácích mazlíčků a to speciálně pejsků a kočiček. Právě pro ně jsme také připravili kategorii, která obsahuje přípravky pro domácí mazlíčky. Jsou to například ampulky na odblešení. Tyto přípravky Vám nabízíme pro mazlíčky podle velikosti, například pro psy od 2 do 10 kg, od 10 do 20 kg od 20 do 40 kg a pro pejsky na 40 kg.
    V dnešní době je na trhu mnoho společností s kosmetikou, ale jen málo z nich je opravdu kvalitních a založených na přírodní bázi a hlavně klinicky testovaných. Vybrat si tedy tu správnou kosmetiku, je někdy opravdu oříšek. Vichy kosmetika je celosvětově uznávanou značkou, která neustále provádí výzkumy a klinické studie, které zaručují velice kvalitní kosmetiku, která je hlavně šetrná i k citlivé pokožce, se kterou se dnes potýká mnoho z nás. Krásná a upravená pleť je snem každého z nás. Dopřejte tedy své pleti luxus a zvolte kosmetiku Vichy, která je speciálně vyvinuta pro každodenní použití.


Podpora profesního a osobnostního rozvoje učitelů MŠ

    Francouzské město Lyon je domovským místem pro laboratoře společnosti Bioderma. Dermatologové z Francie mají tuto kosmetiku velmi v oblibě, proto také patří výrobky Bioderma k nejčastěji předepisovaným přípravkům. Dnes se přípravky Biodermy nacházejí v 70 zemích celého světa a rychle se rozrůstají. Bioderma ve spolupráci s předními dermatology vyrábí stále nové přípravky a specializují se na všechny typy pokožky, zejména na pokožku citlivou až přecitlivělou. Bioderma podstoupila desítky protialergeních a antidráždivých testů a její výrobky můžete zakoupit takřka ve všech lékárnách.
    Kosmetika Bioderma je přehledně rozdělena do několika produktových řad, podle typu pokožky. I na našem eshopu jsme pro Vás naší nabídku takto přehledně rozdělili. Produktová řada zahrnuje například Bioderma Atoderm – řada pro suchou pokožku. Suchá pokožka je spojená s pocity pnutí s větším nebo menším stupněm suchosti kůže. Bioderma Sebium je naopak pro pleť mastnou. Akné je vždy doprovázeno zvýšenou tvorbou kožního mazu, kdy jednou z jeho složek je látka tukové povahy – skvalén. Další řadou je Bioderma Cicabio, která je určena k ozdravení pokožky. Pro dehydratovanou pokožku je tu speciální řada Bioderma Hydrabio, kdy po ošetření je pleť hebká, vypnutá a příjemně hydratovaná. Dále kosmetika Bioderma nabízí také vlasovou kosmetiku z řady Bioderma Nodé, sluneční kosmetiku řady Bioderma Photoderm, řadu pro citlivou pleť Bioderma Sensibio nebo Bioderma White Objective na depigmentaci pokožky.


Hlasujte v Tesco Dvůr Králové nad Labem

    Bioderma myslí i na naše nejmenší a připravila pro ně produktovou řadu pro péči o dětskou pokožku Bioderma ABCDerm. Pokožka miminka ještě není plně vyvinuta jako u dospělého, a to až do 3 let věku. Proto vyžaduje opravdu důkladnou péči, protože dítě je v tomto věku velmi náchylné na podráždění například opruzeniny z plenek nebo také na šupinkovatění na hlavičce. Bioderma chrání pokožku miminka před vysoušením a hlavně v zimním období, kdy je pokožka na vysoušení nejnáchylnější.
    Na stránkách naší Hronovské lékárny naleznete mnoho produktů, které nejsou na předpis a můžete si je volně koupit. Jedná se například o léky, které jsou na bolest hlavy, svalů a kloubů nebo na bolesti v krku. Léky a kapky na kašel, nachlazení, rýmu nebo horečku. Také homeopatika, což jsou alternativní a velmi účinné léky a jejich léčba je zcela bezpečná. Péče o tělo je také velmi důležitou kategorií na našem e-shopu. Naleznete zde produkty na zuby, péči o oči, uši, ústa, nos, vlasové přípravky, produkty pro intimní hygienu aj. Nezapomínáme také na maminku s děťátkem, pro které zde máme produkty rozdělené dále na dětskou hygienu, vitamíny pro děti, dětskou výživu, Výrobky pro těhotné a kojící ženy a další příslušenství.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00