Jak na věc


hrany abs

ABS hrana Borovice bílá 04F.1811.

    V případě lepení různých druhů materiálu nejlépe poslouží konstrukční či montážní lepidla. Pro řešení s vyšší odolností proti vlhkosti jsou tady disperzní lepidla, která se využijí například při výrobě venkovního nábytku.
    Narážecí hrany mají využití v případě, že chcete dosáhnout oblé linie desky. Narážecí hrany jsou vyráběny v mnoha dekorech (dřeviny, uni barvy), několika šířkách a s různým rádiusem zaoblení hrany. Tato hrana se při montáži naráží do předem vyfrézované drážky desky.
    Lamino hrany mají využití na olepení hran málo namáhaných míst desek nábytku. Na našich prodejnách naleznete lamino hrany s lepidlem i bez lepila. Tato nábytková hrana byla však již překonána mnohem odolnější a pevnější ABS hranou.Narážeci hrany


Hrana ABS 22/2 bílá hladká U0003 ST

    Hrany jsou běžně vyráběny ze všech druhů dýhy. Základní dřeviny jsou skladem. V případě speciálních zakázek nabízíme i možnost zpracování materiálu dodaného zákazníkem. Spojení dýhy je provedeno nepravidelným prstovým spojem nebo na tupo (pro požadavek fixních délek) a slepeno pomocí pásky z flísu nebo hliníku (pro automatizované olepování). Dýha je ze zadní strany podlepena flísem nebo zpevněna tenkým nánosem tavného lepidla (SSK). Pro přímé nakližování je nanášeno tavné lepidlo, které zároveň slouží k olepení nábytkového dílce. Dýha je standardně přebrušována a hrany jsou řezány od šíře 15 do 300 mm.
    ABS hrany jsou vhodné pro každý nábytek, zejména tam, kde dochází k velkému mechanickému namáhání. Jsou vhodné jak pro rovné plochy, tak i pro všechna možná zakřivení. ABS hrany se dodávají jak s lepidlem nebo bez lepidla, v různých barvách a površích. ABS hrany se vyrábí v tloušťkách od 0,5 do 3,00 mm. Hrany jsou dodávány v šířce od 19 do 45 mm.
    Za účelem zvýšení kvality a odolnosti nábytku zejména ve více exponovaných místech, a jako výhodnější alternativa k masivním nákližkům, jsou hrany vyráběny slisováním více vrstev až do tloušťky 5 mm. Ve srovnání s běžnou dýhovou hranou přináší již použití dvouvrstvé, tj. 1 mm silné hrany významný nárůst kvality při nepatrném rozdílu v nákladech. Použití PVAc lepidel ve vrstvených hranách přispívá k lepším vlastnostem výrobku.


Hřebíky a šrouby v tubě Den Braven

    Je hrana nekonečné délky, dodávaná v rolích, vyrobená z termoplastického granulátu ABS, splňující všechna ekologická kritéria a chráněna UV filtrem proti vyblednutí na slunci. Plastové nábytkové hrany plně vyhovují všem požadavkům výrobců nábytku. Barevné provedení dle barevného vzorníku nábytkových hran firmy Hranipex. Tato nábytková hrana odolává všem běžným chemickým látkám obyčejně používaným v domácnostech, kromě rozpouštědel jako je aceton či trichlorethylen. ABS se vyrábí v tloušťkách od 0,5 do 3,00 mm. Hrany jsou dodávány v šířce od 19 do 45 mm. V případě jakéhokoliv požadavku nestandardní barvy, dezénu či rozměru lišícího se od vzorníku je nutný osobní kontakt s některým z obchodních zástupců firmy.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00