Jak na věc


hostelu jakoba brno

AZ Hostel Praha - levné ubytování v centru Prahy

    Welcome! If you are looking for affordable and good quality accommodation, AZ Hostel in Prague 1 is the right choice for you, your family and for your friends.
    Nabízíme skupinové ubytování osob v Praze 1 - jste firma a potřebujete zajistit levné ubytování v Praze pro Vaše zaměstnance, nebo jste škola, cestovní kancelář a organizujete výlet do Prahy - nabízíme Vám skupinové slevy na ubytování ! Neváhejte nás kontaktovat !! Základní ceník ubytování hostelu Vás příjemně překvapí.
    Storno podmínky: Bezplatné storno je možné do 24 hodin před stanoveným a potvrzeným příjezdem, v případě pozdějšího storna nebo neuskutečnění se pobytu Vám bude účtován poplatek ve výši jedné noci za ubytování.


AZ Hostel Praha nabízí ubytování

    V blízkosti hostelu v Praze 1 je umístěna historická budova Národního muzea, na obrázku společně s Václavským náměstím. V jindřišské ulici se nachází desetipatrová Jindřišská věž, která byla postavena v roce 1472 až 76. Zvonice dosahuje výšky 65,7m a je tak nejvyšší zvonicí v Praze. V přízemí a v 1 patře je recepce s prodejem suvenýrů. Ve zvonice naleznete muzeum Pražských věží, restauraci ve dvou patrech a jedinečnou zvonkohru v Evropě s 10-ti zvony, která každý den uvnitř zvonice hraje jednu ze 1100 melodií. V posledním patře můžete navštívit vyhlídku na Pražské panorama.
    Rezervace pokojů je možné provést: telefonicky, emailem nebo přímo rezervačním formulářem na těchto stránkách. Vámi provedená rezervace bude potvrzena dle volné kapacity co nejdříve.
    Nabízíme ubytování v pokojích pojmenovaných po osobách a událostech, které zanechaly v našem kraji nezapomenutelnou literární, výtvarnou, vědeckou či politickou stopu. Austerlitz, Tugendhat, Janáček, Gödel, Kundera, Parnas, Haas a Fuchs. Můžete si vybrat od jednolůžkového pokoje po šestilůžkový, od druhého podlaží po páté.
    Ke všem dopravním prostředkům můžete počítat vzdálenost na kroky, včetně metra trasy A, B i C. Přímo na Václavském náměstí, které se nachází od Vašeho pokoje několik kroků kromě kulturních a zábavních akcí můžete také navštívitpravý staročeský trh. Na tomto náměstí je pro vás pozoruhodné shlédnout i sochu patrona české země Sv. Václava. O další služby, o které budete mít zájem, můžete kdykoliv požádat našeho zaměstnance


Interhostel Liberec … levné ubytování v Liberci

    Hostel a apartmány u Minoritů se nachází v samém centru Brna na pěší zóně v historickém domě na ul. Minoritská 10 a pouhé čtyři minuty od hlavního brněnského autobusového a vlakového nádraží. Pokoje našeho hostelu jsou určeny pro hosty, kteří nehledají luxusní ubytování, ale pohodlné ubytování za rozumné ceny v centru města Brna. Ubytování v našem hostelu Vám dokonale umožní poznat kulturní dění v Brně z bezprostřední blízkosti, a to již od 290 Kč za lůžko.
    Naše nabídka ubytování v centru Prahy není vágní, ale naprosto jasná a svým způsobem unikátní. V prvé řadě je ubytování přímo v srdci Prahy neobvyklé svou nízkou cenou, která začíná již na neuvěřitelných 10 euro! Proto mějte na paměti, že vydáte-li se hledat ubytování v Praze, ublížíte sami sobě, přehlédnete-li nabídku AZ hostelu v Jindřišské ulici č.5 v Praze. Přímo v budově, kde je hostel umístěn, se nalézá mnoho služeb, které Vás budou stát jen několik kroků. V areálu je luxusní kavárna, čistírna, směnárna, krajová restaurace, thajské masáže, kulečníková herna, kadeřnický a kosmetický salón, obchodní dům VAN GRAAF a česká pivnice! V případě, že budete procházet naší recepcí a nestihnete již navštívit některé gastro zařízení, obdržíte vše nejnutnější tam, ale kupříkladu káva nebo čaj Vám budou poskytnuty zdarma!


Levné a komfortní ubytování v Liberci – INTER hostel Liberec

    AZ Hostel v Praze 1 splňuje všechny předpoklady kvalitního a cenově velmi přijatelného ubytování. Díky Pražskému AZ hostelu již nemusíte hledat kompromis mezi polohou, cenou, kvalitou a kapacitou ubytování. AZ Hostel je umístěn přímo v centru Prahy 1 pouhé 2 minuty pěší chůze od Václavského náměstí. Nabízíme moderní a levné ubytování v Praze na vysoké úrovni.
    INTER hostel Liberec disponuje základní kapacitou 50 lůžek, ale ubytovací kapacity neustále  rozšiřujeme. Můžete vybírat z ubytování ve dvoulůlžkových, třílůžkových pokojích či apartmánu. Pro rodiny s dětmi nabízíme možnost přistýlky či dětské postýlky. Vítáni jsou i Vaši domácí mazlíčci. V INTER hostelu Liberec o Vás bude vždy skvěle postaráno. WIFI a snídaně jsou u nás samozřejmostí. K dispozici je také střežené parkoviště.
    Hledáte cenově dostupné ubytování v Liberci? Jste rodina s dětmi a vyrážíte na víkend do Liberecké ZOO. Jste skupina přátel či nezávislý cestovatel a hledáte ubytování v Liberci? Chystáte se na sportovní akci v Jizerských horách či na večírek v centru města a nevíte, kde v Liberci přespat v příjemném prostředí? Studujete na Technické univerzitě v Liberci a nevíte, kde se ubytovat v blízkosti školy? Či hledáte pro své zaměstnance pouze levné, ale pohodlné ubytování v Liberci?


Poptávka a rezervace ubytování v AZ Hostelu

    Hostel a Apartmány u Minoritů se nachází v samém centru Brna na pěší zóně v historickém domě na ul. Minoritská 10 a pouhé čtyři minuty od autobusového a vlakového nádraží.
    Naším každodením cílem je poskytovat kvalitní ubytování a vytvářet příjemné a přátelské prostředí. Vždy bylo naším cílem, aby se u nás ubytovaní hosté cítili bezpečně. Samozřejmostí je také využívání sejfu pro ubytované na recepci zdarma. Pasáž, v níž se hostel nachází, poskytuje v nočních hodinách svou vlastní ostrahu, která dbá v okolí hostelu na dodržování nočního klidu. Nabízíme kompletní služby hostelového ubytování s nepřebernými možnostmi kulturního vyžití v těsné blízkosti našeho hostelu.
    v recepci hostelu. V hostelu je postaráno i o Vaši hygienu v intencích poskytovaných služeb. Příjemná je pro Vás jistě i informace, že poskytneme i službu WI-FI zdarma! Jistě jste se již po přečtení naší nabídky rozhodli pro náš populární AZ hostel. O tom, že jste se rozhodli správně Vás rádi osobně přesvědčíme.
    Vážíme si našich pravidelných a dlouhodobých zákazníků !! Rezervujete si ubytování v našem Hostelu Praha na týden nebo déle !! získáte od nás slevu 10%.


Jsme rádi, že jste navštívili stránky Hostel – Penzion čtyřlístek!

    Neváhejte !! a rezervujte si u nás včas termín Vašeho ubytování v našem hostelu v Praze 1. Pro rezervaci ubytování můžete využít náš jednoduchý a rychlý on-line poptávkový formulář. Pokud chcete vědět ihned, zda se u nás můžete ubytovat ve Vámi zvoleném termínu, kontaktujte náší Non-stop recepci telefonicky.
    Město Liberec leží v liberecké kotlině mezi Ještědským hřbetem a Jizerskými horami, patří se svými více jak statisíci obyvateli mezi největší a turisticky nejnavštěvovanější města severních Čech. Díky tomu byla v Liberci vybudována široká kapacita ubytování (hotely, penziony, hostely). Pouze některá ubytovací zařízení nabízí zároveň levné a komfortní ubytování nedaleko centra města a jedním z nich je práce INTER hostel Liberec - rodinný hotel.
    Do AZ hostelu můžete přijít bud' z Jindřišské ulice, nebo přímo z Václavského náměstí - tento vchod vede do Hostelu přes obchodní dům Van Graaf. Další možnost jak se dostanete do našeho Hostelu je z ulice V Cípu.
    Velkou předností našeho Hostelu je výborné dopravní spojení a umístění hostelu v centru Prahy 1. AZ Hostel se nachází v Jindřišské ulici v Praze 1, proti budově Hlavní pošty, pouhých 50 metrů od Václavského náměstí.


Levné ubytování pro skupiny Praha

    Právě Vám nabízí INTER hostel Liberec levné ubytování v Liberci. INTER hostel Liberec poskytuje ubytování typu hostel. Hostel patří v současné době mezi rozšířené a populární typy ubytování zejména pro svou cenovou dostupnost. Levné ceny ubytování ovšem nemusí znamenat nižší kvalitu ubytování a poskytovaných služeb, hostel nabízí ubytování srovnatelné se zařízením typu rodinný hotel nebo penzion.
    Celoroční ubytování INTER hostel Liberec v brzké době rozšíří nabídku o restauraci, která bude ve stylu Italské kuchyně. INTER hostel Liberec poskytuje nejen krátkodobé, ale i dlouhodobé ubytování v Liberci. Dlouhodobě ubytovaným samozřejmě nabízíme ubytování za sníženou cenu. Hotel - INTER hostel Liberec nadchce velmi nízkou cenou ubytování, vysokou kvalitou služeb i profesionálně proškoleným personálem. INTER hostel Liberec můžete využít nejen k odpočinku po náročném pracovním dni, ale slouží i k pořádání nejrůznějších firemních a společenských akcí či menších konferencí s možností BBQ.
    AZ Hostel je umístěn v pasáži, je situován do vnitrobloku, nebude Vás tedy rušit hluk z ulice a zároveň budete moci využívat všech výhod jež plynou z polohy v centru města.
    Vyzkoušejte levné ubytování v našem hostelu ! Přímo v pasáži AZ hostelu naleznete skvělé restaurace a obchody, pro Váš odpočinek, zábavu a pobavení s přáteli.


Ubytování Liberec - výhody ubytování v penzionu - Inter Hostel Liberec

    Již více jak 10 let nabízí AZ hostel levné ubytování v centru Prahy. Čerpáme z našich zkušeností. Pravidelní zákazníci našeho hostelu jsou jak z České Republiky, tak i ze zahraničí.
    Uvažovali jste o výletu do Prahy a sháníte levné ubytování v Praze ? Jste firma, škola nebo jste na pracovní cestě a potřebujete najít levné ubytování v centru Prahy ? Pokud ano, AZ hostel Praha je tu právě pro Vás ! Máme dostatečný počet lůžek, za cenu, která je přijatelná i pro studenty !
    Elektronická evidence tržeb je v našem ubytovacím zařízení prováděna v běžném režimu. Podle zákona o evidenci tržeb jsme povinni vystavit našim klientům účtenku a zároveň jsme povinni zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Ubytování Inter hostel Liberec - ubytování typu levný hotel, penzion

    Areál Hotel - INTER hostelu Liberec se nachází nedaleko centra města Liberec. Hostel je situován v klidné čtvrti Starý Harcov v blízkosti Liberecké přehrady. Centrum města Liberec se nachází v pěší vzdálenosti od hostelu - cca 20min procházkové chůze. Samozřejmě lze využít i MHD, jehož zastávka je nedaleko hostelu a které Vás pohodlně dopraví z Vašeho ubytování do většiny turistických zajímavostí, jenž Liberec nabízí - ZOO, botanická zahrada, Ještěd, Babylon, iQLANDIA, Liberecká radnice, Severočeské muzeum, Liberecká galerie v městských lázních či Bedřichov – Jizerské hory. Za špatného počasí je možné vyrazit do některého z nákupních center jako například Forum, Nisa nebo Nákupní centrum Géčko.
    Ubytování v našem hostelu je vhodné jak pro dlouhodobé tak i krátkodobé ubytování osob a skupin osob. Pokud Vás naše nabídka levného ubytování v Praze 1 zaujala, neváhejte nás prosím kontaktovat. Pro uspěšné ubytování větších skupin Vám doporučujeme rezervovat ubytování s několika měsíčním předstihem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00