Jak na věc


horoskopy podle tarotových karet

Čaj Citronová tráva se zázvorem a citrusy ETS

    Lidé ovlivnění vzdušným znamením jsou aktivní, komunikativní a zvídaví. Mají všestranný talent a spoustu zájmů, hodně věcí však nestihnou dotáhnout do konce. Vyjadřování citů není jejich silnou stránkou.
    Lidé ovlivnění zemským živlem jsou realisté s potřebou životní jistoty. Více než na kohokoliv jiného se na ně hodí, že „stojí nohama pevně na zemi“. Jsou praktičtí a spolehliví, ale také velmi konzervativní.
    Tito lidé jsou ovlivnění svými city a jednají podle momentálního rozpoložení. Jsou empatičtí a vždy ochotní podat pomocnou ruku. Pro snadnou ovlivnitelnost svými city jsou pro své okolí nepředvídatelní.
    Přípravek Triphala je kombinací tří ájurvédských bylin na účinnou detoxikaci organismu přírodní cestou. Blahodárné účinky směsi bylin Amalaki, Vibhitaki a Haritaki jsou známy už více než 5000 let. Tato kombinace působí velmi pozitivně na celý trávicí systém, nervovou soustavu a psychický stav. Aktivujte svůj imunitní systém směsí bylin Triphala a vyhněte se mnohým nemocem, které souvisí s oslabenou imunitou organismu. Zbavíte se také únavy, vyčerpání a stresu.


Rak( 22.06 - 22.07 ) Horoskopy na měsíc

    Lidé ovlivnění tímto živlem jsou spontánní, temperamentní, mají pozitivní přístup k životu a velkou představivost. Negativní stránkou je jejich sebestřednost a tendence vyhýbat se zodpovědnosti za svoje činy.
    Slunce – tvořivá energie, důstojnost, pravda, síla vůle, ego Měsíc – empatie, city, sebepoznání, přizpůsobivost, mateřská láska Merkur – inteligence, způsob myšlení a vnímání, komunikace, důvtip Venuše – vyjadřování citů, duchovní hodnoty, ženskost, harmonie, umělecká duše Mars – schopnost prosadit se, vůle, touha po moci, vášeň Jupiter – snaha o dosažení cílů, optimismus, smysl pro humor a spravedlnost Saturn – pracovitost, ambice, systematičnost, zodpovědnost, melancholie Uran – individualita a svoboda, všestranné nadání Neptun – empatie, fantazie, umělecký talent, sklony k závislostem Pluto – silná vůle, víra ve vlastní vnitřní sílu a rozum, sebejistota

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8952
cache: 0024:00:00