Jak na věc


horoskop na kozoroh

Manželství nebo život na „psí knížku“?

    Na partnerské lásce budou muset Kozorohové zapracovat. Aby strom nesl ovoce, potřebuje zalévat, opečovávat a hýčkat. A to stejné platí o lásce. Nezapomínejte proto na vlídná slůvka a komplimenty, které vašemu partnerovi alespoň jednou za čas dopřejte. 
    Horoskop na rok 2018 předpovídá mnoho nečekaných situací, a tak v následujících měsících, ještě více než kdy jindy, oceníte některé vaše povahové rysy. Schopnost poradit si, vyřešit problémy nebo někomu pomoci, mezi ně rozhodně budou patřit. 
    Nezadaní Kozorohové nebudou v říjnu prahnout po žádném milostném vzrušení, ale zatouží po vážném vztahu. Na to existuje jen jedno doporučení. Mít oči otevřené, ten pravý je v dohlednu. Stačí se pořádně dívat. 
    Stalo se vám už někdy, že jste se střetli se svým osudovým partnerem, ale nemohli jste s ním žít? Nebo ještě hůř, nemohli jste žít s ním, ale ani bez něj? Důvody, proč se vám něco takového stalo, můžete najít v čínském horoskopu o partnerství. Víc vám také prozradí věštec Stanley Bradley, exkluzivně pro Partnerský horoskop. Celý článek »22.8.2011 | autor článku: JOB, horoskopy


Partnerský horoskop radí: Zkuste aromaterapii pro dva

    Přípravek Triphala je kombinací tří ájurvédských bylin na účinnou detoxikaci organismu přírodní cestou. Blahodárné účinky směsi bylin Amalaki, Vibhitaki a Haritaki jsou známy už více než 5000 let. Tato kombinace působí velmi pozitivně na celý trávicí systém, nervovou soustavu a psychický stav. Aktivujte svůj imunitní systém směsí bylin Triphala a vyhněte se mnohým nemocem, které souvisí s oslabenou imunitou organismu. Zbavíte se také únavy, vyčerpání a stresu.
    Slavné osobnosti ve znamení Kozoroha: Vlasta Fialová, Jiří Sovák, Jaroslav Vojta, Eduard Bass, David Bowie, Kevin Costner, Karel Čapek, Marlene Dietrichová, Johanka z Arku, Annie Lenoxová, Jack London, Richard Nixon, Louis Pasteur, Edgar Allan Poe, Elvis Presley
    >ANDYSEK1 Po roce se ozývám- vede se mi obstojně a doufám, že se to nezhorší. Zašla jsem sem náhodou, je to tady zajímavé.poslat soukromou zprávu | odpovědět
    Vaše náročnost a požadavky na partnera pro něj začnou být obtěžující. Být perfektní je sice možné, nelze to ale vyžadovat po druhých. Nejdříve si zameťte před vlastním prahem. 
    Nezadaní Kozorohové se mohou těšit na nová romantická dobrodružství, flirtování a vášeň. Lásce a novým známostem ale budou muset jít naproti, bez toho to nepůjde. 
    Nenechejte se zaskočit zdáním, že milostné záležitosti neprobíhají tak uspokojivě, jak jste očekávali. Vlastní pocity nemáte až tak úplně pod kontrolou, a proto dalekosáhlé závěry o chování vašich lásek odložte raději na později.


Tip pro čtenáře Spektra Zdraví:

    Kozoroh si v roce 2018 užije mnoho změn, a to jak těch pozitivních, tak negativních. Důležitým předpokladem k tomu, jak zvládnout rok 2018, bude zachovat si chladnou hlavu a z drobných neúspěchů nebo nečekaných změn, si dlouho nedělat těžkou hlavu. 
    Kdykoliv se setkáme s někým novým, nevyměňujeme si pouze milá slova a laskavé úsměvy. Mezi námi probíhá rovněž energetická výměna přes náš čakerní systém. Jak to může ovlivnit naše partnerské vztahy? Partnerský horoskop vám prozradí víc. Celý článek »1.6.2012 | autor článku: partnerský horoskop, job
    Žijeme na této planetě zvané Země a ze všech sil se snažíme tuto zemi a vše živé přizpůsobit sami sobě. Tam, kde se nám to nepodaří, se naopak přizpůsobujeme my tomu, co se nepřizpůsobilo nám. Život je boj, říkáme si a fungujeme dál a dál po těchto dvou drahách. Celý článek »16.9.2011 | autor článku: JOB, horoskopy
    Kozoroh je v práci vždy svědomitý a pečlivý. Nedopusťte ale, aby ostatní zneužívali vašich dobrých vlastností a nenechávejte si toho na sebe naložit více, než je záhodné. 


HOROSKOPY 2016 Horoskop na přístí rok. Víte jako první!

    Názory na partnerství se v průběhu času vyvíjejí. Ani ne před padesáti lety bylo ještě nemyslitelné žít „na hromádce“ bez svatby a manželství. Dnes se to stalo samozřejmostí, a pokud se nějaký pár bere rychleji než po pěti letech společného soužití, všichni se ptají proč a zdali musí. Celý článek »30.7.2011 | autor článku: JOB, horoskopy
    Začátek roku je ideální čas na to, udělat krok směrem ke zdravému životnímu stylu. Zařaďte do vašeho jídelníčku víc zdravých potravin a začněte se pravidelně hýbat.
    Horoskop na rok 2018 také slibuje harmonické vztahy a klidné okamžiky. Zadaným Kozorohům se podaří upevnit partnerské svazky a lásku posunout na další úroveň.
    Píle, odhodlání a svědomitá práce se vám v červnu vyplatí. Nezanedbávejte práci jen proto, že to dělají ostatní. Važte si svých pozitivních vlastností a zůstaňte takoví, jací jste. 
    Komunikace je základ, což platí jak ve vztazích partnerských, pracovních, tak přátelských. Pokud vás někdo naštve nebo pocítíte jiný druh křivdy, dejte to najevo. Jen komunikací se můžeme vzájemně obohatit a jeden od druhého se něco naučit. 
    Stanete se obětí nebo svědkem křivdy a nerovného zacházení. Taková situace ve vás vyvolá melancholické pocity. Pokuste se ale špatnému rozpoložení příliš nepoddávat a zkuste si zachovat pozitivní mysl.


Jemná motorika u dětí: Proč je důležitá a jak jí podpořit?

    S někým ve znamení Blížence nebo Lva se dostanete do sporu. Zůstaňte klidní, ale nezapomeňte si hájit svou pravdu. Sklopit uši a odejít z bitvy, není řešení. 
    Chválit se veřejně za to, co jste v životě dokázali, je jistě dobré. Co takhle ale špetka pokory? Pozor, ať na vaše okolí nezačnete působit nafoukaně a arogantně. 
    Horoskop.cz, Seznam českých a slovenských internetových stránek, CZIN.eu, Katalog-odkazů.cz, LEGO Duplo, ONLINE-ONLINE.cz, Ráj aut - inzerce nových i ojetých aut, Rejstřík firem, katalog e-shopů a www stránek, Hudební bazar, Zpětné odkazy, Katalog internetových stráneK, Sportovnivozy.cz, Katalog odkazů, Věštec, Plastická chirurgie Praha, Zahradní technika, Vestavěné skříně, všichni partneři...»
    V práci využijete svědomitost, pečlivost a trpělivost. Vaše dlouhotrvající poctivě odváděná práce bude konečně oceněna. Jestli jen ústně nebo i finančně, se ale raději nechte překvapit. 
    Předvánoční stres vás letos smete a vy nebudete vědět, kam dříve skočit. Nezapomínejte proto na relax a myslete v první řadě na sebe. V tomto případě to není ani trošku sobecké. 


Podzimní špatná nálada? Nedejte jí šanci

    Zkusili jste někdy porozumět dětské řeči? Té opravdové, kterou s námi komunikují, když jim o něco jde? Když nám chtějí sdělit své potřeby? Kdy netouží, abychom se bavili jejich roztomilým dětským žargonem, ale abychom udělali, to co nutně potřebují? Horoskopy prozradí co říkají! Celý článek »25.9.2011 | autor článku: JOB, horoskopy
    Hned začátek roku budou provázet změny ve vašem životě. Snažte si zachovat chladnou hlavu a na nečekané situace reagovat statečně. Změna neznamená posun k horšímu. Je to prostě jen změna. 
    V červenci se můžete těšit na pozitivní energii, která s sebou přinese mnoho nových příležitostí. Ať už vám letní větřík přivane nové pracovní nabídky, lásku nebo nečekanou finanční injekci, užijte si to. 
    V pracovním prostředí přijde několik pádů, které ale Kozoroh ustojí se ctí sobě vlastní. Důležitá bude píle, odhodlání a přesvědčení nikdy nic nevzdat bez boje. 
    Listopadové dny ve vás budou vyvolávat melancholické pocity. Ty si můžete užít například prohlížením starých alb a fotografií. Jakmile by ale vaše melancholická nálada trvala příliš dlouho, budete zbytečně obtěžovat rodinu a okolí. 


Partnerský horoskop 2018: Prosinec

     Diskuzní fórum - Kozorozipřihlásit seRuža z MoravyKozoroh30.1.2017 21:05:27>ANDYSEK1 Po roce se ozývám- vede se mi obstojně a doufám, že se to nezhorší. Zašla jsem sem náhodou, je to tady zajímavé.poslat soukromou zprávu | odpovědětANDYSEK1Kozoroh19.2.2016 0:44:31AHOJ JAK SE VEDE VSEM KOZOROHUM poslat soukromou zprávu | odpovědětBibina60Kozoroh30.3.2013 16:53:09Zdravím naše znamení ať se nám daří aspoň tak dobře, jak máme v horoskopuposlat soukromou zprávu | odpovědětnymfaKozoroh10.2.2013 1:25:07Zdravím všechny kozorožceposlat soukromou zprávu | odpovědětLukinKozoroh30.12.2009 14:26:52Dobrý denposlat soukromou zprávu | odpovědětukázat všechny příspěvky
    Ačkoliv se obvykle spoléháte jen sami na sebe a samotu si vyloženě vychutnáváte, využijte horkých letních dní k seznámení. Čekají na vás zajímavá setkání a na některé Kozorohy možná i žhavé flirty. Když budete sedět ale jen doma, nikdo nový vám do života nevkročí. 
    Každá žena chce být krásná a každá by si přála být věčně mladá. Bohužel se čas zastavit nedá. Naštěstí existuje mnoho šikovných kosmetických pomocníků, kteří vám s mladým vzhledem pomohou. Horoskop pro ženy vám poradí, jak na to, abyste vypadaly a cítili se o několik let mladší. Celý článek »16.9.2011 | autor článku: JOB, horoskopy

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
17749
cache: 0024:00:00