Jak na věc


hormon drene nadledvin ve slovniku

Seznam frekvenčních informací dědičných toxinů v ampulích:

    Vystudovala jsem holistické/celostní poradenství na Northern Illinois University v USA. Během studia jsem tam pracovala několik let jako terapeut/poradce v několika rehabilitačních ústavech, v ústavu pro Alzheimerovu a Parkinsonovu chorobu a na pracovním úřadě pro tělesně postižené.
    Celostní medicína mnou praktikovaná je medicínou nového tisíciletí, je neinvazivní a bezbolestá. Umožňuje komplexní diagnostiku lidského těla a mysli s možností preventivního vyšetření odhalující skrytá rizika člověka a s řešením pro odstranění těchto rizik.
    Správná činnost hormonů je v našem těle nepostradatelná pro činnost jednotlivých orgánů jako: štítná žláza, nadledvinky, hypotalamus, slinivka břišní, ženské a mužské genitálie atd.. Hormony vytvářejí endokrinní žlázy a jejich disfunkce vede až k poruchám nervového centra.
    Je důležité srovnat si hladinu hormonů, popřípadě resetovat či pozastavit jejich tvorbu nejen pro dobrou funkci Vašich orgánů ale i pro dobré fungování Vaší mysli/psychiky.
    Kladu důraz na psychosomatické vazby jakékoliv nemoci – obzvláště chronické. Věřím, že vyrovnaná psychika je poloviční výhra k uzdravení. Pomocí biorezonanční terapie pomáhám lidem zjišťovat a následně rešit příčiny nikoliv pouze příznaky jejich nemocí.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00