Jak na věc


honza malém králem

Volkswagen Golf Sportsvan 1.5 TSI (2018)

    Nemůžu si pomoct – při pohledu na Audi Q8 si okamžitě vzpomenu na Mercedes. Říkám si totiž, proč se ve Stuttgartu u modelu GLE Coupé rozhodli tak okatě kopírovat BMW X6, když mohli s dávkou invence a kreativity vytvořit něco takového, jako je Audi Q8 – designově originální, atraktivní auto, z kterého sebevědomí jen čiší…
    Od vlajkové manažerské lodi Audi A8 přebírá atraktivní a sportovně laděné Gran Turismo Audi A7 Sportback drtivou většinu technologií. Na českých silnicích je žhavou novinkou.
    Volkswagen má v segmentu MPV hned tři želízka v ohni. Kromě větších modelů Touran a Sharan je v nabídce trochu nenápadný Golf Sportsvan, který letos prošel modernizací.
    Škoda Fabia je sice malým autem, ale zejména ve verzi kombi hraje poměrně často i roli rodinného vozu, který musí zvládnout kdeco. V čem se změnila po modernizaci?


Škoda Fabia Combi 1.0 TSI (2018)

    Herečka Petra Horváthová si vyzkoušela roli fotomodelky a vznikly tak fotografie, na kterých ji můžete vidět tak, jak jste ji zatím ještě nikdy neviděli. „O nabídce na focení pro Honzu Kořínka jsem dlouho nepřemýšlela. Znám jeho práci a řekla jsem si, že si zkusím zase něco jiného,“ řekla o nabídce Petra. Ta během léta odpočívá a snaží si užívat si volné chvíle se svými nejbližšími. „Když mě ale požádá kamaráda, ráda si čas udělám. Navíc Honza Kořínek se svými kadeřnicemi pomohli dobré věci, když upravovali herce na finálový večer letošního ročníku Mental Power Prague Film Festivalu,“ prozrazuje o spolupráci herečka. „My si moc vážíme toho, že jsme mohli přispět dobré věci a také samozřejmě toho, že právě Petra Horváthová je jednou z tváří naší letní kolekce.  Má nádherné vlasy, na její hlavě se účesy česaly jedna báseň,“ hodnotí spolupráci kadeřník Honza Kořínek. Petra se nebála ani extravagantního pojetí účesů. „Když jsem se dověděla, že budu mít na hlavě nakrepovaný drdol něco jako
    Pro první statické představení modelu Škoda Scala si Škodovka vybrala izraelský Tel Aviv. Výběr této, pro českou automobilku poměrně exotické destinace, má hned několik důvodů – jednak je Škodovka na izraelském trhu nejúspěšnější evropskou značkou (resp. neasijskou) a drží čtvrté místo a za druhé intenzivně spolupracuje s tamějšími technologickými start-upy. Takže do Scaly jsem poprvé usedl v Tel Avivu.
    Profesionálové z Hair studia Honza Kořínek připravili svou první společnou kolekci letních účesů. Všechny vlasové kreace vznikaly pod taktovkou Honzy Kořínka a jeho kolegyň - Jitky Vodičkové, Ivety Fialové a Andrey Pavlíčkové. Modelkami se staly ženyz řad českých VIP osobností.


Povinnost zimních pneumatik v Evropě

    Producentka a manželka moderátora Jiřího Pomeje Andrea nafotila část kolekce letních účesů pro kadeřnický salon Hair studio Honza Kořínek. O nabídce stát se na pár hodin modelkou nepřemýšlela vůbec dlouho. „Když můžu, tak ráda pomůžu. Navíc jsem si vyzkoušela něco nového a to mě na tom také lákalo,“ prozradila těhotná Andrea. To, co ji zkušení kadeřníci na hlavě vytvoří, jí bylo naprosto jedno. „Neřešila jsem, co mi z vlasů vytvoří. Když jsem se tady od Honzy nechávala česat na svatbu, to jsem měla o účesu jasnou představu. Ale při focení této kolekce mi to bylo opravdu jedno,“ říká o spolupráci producentka. Letní kolekce účesů Hair studia Honza Kořínek je inspirována nejnovějším vlasovými trendy. „Andreu jsme si vybrali, protože má super vlasy, je milá příjemná a na fotkách vypadá fantasticky. Všichni jsme byli unešení z jejích pomněnkově modrých očí, skvěle kontrují s černými vlasy,“ říká o Andree Pomeje kadeřník Honza Kořínek


Německo: Legoland Deutschland obytným vozem

    Reportérka televize Barrandov Tereza Jemelíková se stala další tváří letní kolekce Hair studia Honza Kořínek.  O nabídce dlouho nepřemýšlela. „Honzovu práci znám a líbí se mi. Navíc slib toho, že na hlavě budu mít něco, co jsem ještě neměla, mě přesvědčil,“ říká s úsměvem Tereza. Pro Terezu nebyla práce modelky ničím novým, před lety se modelingu věnovala a čas od času se k němu i vrací. „V současné době se připravuji na roli ve filmu Tomáše Magnuska, kde budu hrát modelku, tak jsem si pózování před objektivem trochu procvičila,“ směje se oblíbená reportérka. „Tereza pro nás byla jasnou volbou, je krásná a před fotoaparátem to umí, je vidět, že je to opravdová profesionálka,“vysvětluje její účast na focení majitel salónu a kadeřník Honza Kořínek. Kolekce letních účesů je inspirována posledními módními trendy a jeden z nich měla na hlavě právě i Tereza Jemelíková. „Vlny a kudrliny jsou opět hodně v kurzu. Možná to vypadá, že má Tereza na hlavě ovci, ale to je to, co je teď in, navíc vel
    Byť jsou nejen u nás plně autonomní auta na silnicích ještě v nedohlednu, rezonuje téma samořiditelných aut velmi silně. Populární komunitní síť DriveTribe se v anketě zeptala svých čtenářů, kterému z výrobců má u nich z hlediska autonomní jízdy největší důvěru. A protože je jízda bez řidiče samozřejmě velmi úzce spjata s bezpečností posádky, vyhrálo… Volvo.


Jakému autonomnímu autu věří lidé nejvíc?

    Moderátorka a dramaturgyně pořadu Fashion time na Očku Martina Hřebíková, ani o prázdninách neodpočívá a chystá další pokračování tohoto úspěšného formátu. I díky tomu si vyzkoušela roli modelky a stala se tváří letní kolekce účesů Hair studia Honza Kořínek. „Honza Kořínek a celý jeho tým jsou profesionálové. Já osobně jsem dlouholetou klientkou, postupem času k Honzovi začal chodit i můj přítel, a tak se dá říci, že je to náš dvorní rodinný kadeřník,“prozrazuje s úsměvem Martina Hřebíková.  Hair studio Honza Kořínek s pořadem Fashion time spolupracuje pravidelně, v současné době společně chystají i jeden z další dílů, který se na obrazovce televize Očko objeví už po prázdninové pauze. „Ten díl bude věnovaný proměně jedné z divaček, zatím víc neprozradím. Ale můžu slíbit, že to bude stát za to,“poodhaluje Martina. „Martina Hřebíková je nejen krásná, ale i úspěšná žena. Jsem moc rád, že se nechala přesvědčit a mohli jsme společně nafotit krásné fotky účesů. Vůbec neprotestovala s tím, c
    Pokud by šlo o technologie, lepší showcar jsem si na test nemohl přát. Technologiemi prošpikované plug-in hybridní Volvo XC60 T8 R-Design s optimalizací Polestar. Jak funguje?
    Hrdým nositelem aktuálních trendů stuttgartské automobilky je prestižní třída S, kterou jsem testoval s novým řadovým šestiválcovým turbodieselem. Jezdilo se jako v bavlnce.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
14179
cache: 0024:00:00