Jak na věc


holidaycheck de

PR servis České tiskové kanceláře

    Více než 23 milionů účastníků programu Miles & More má tak šanci sbírat s HolidayCheck prémiové míle, které pak mohou využít při svých cestách. Georg Ziegler, vedoucí oddělení B2B dodává: „Partnerství mezi Miles & More a HolidayCheck spojí dvě velké skupiny turistů. Pro aktivní členy programu Miles & More se tak HolidayCheck stává ideálním místem, kde se mohou podělit o své zážitky. Turisté tak nejen pomohou vytvořit kolektivní a objektivní obraz kvality ubytovacích zařízení na portálu Holidaycheck, ale navíc získají i odměnu v podobě prémiových mílí.“
    Rozhodli jsme se pro ně, protože zveřejňování hodnocení samotných uživatelů je nejlepší cestou ke spokojeným klientům a máme dobré zkušenosti sesterské Neckermann Německo, která využívá hodnocení vlastních klientů podobným způsobem. V Holandsku zase spolupracujeme s nezávislým recenzním portálem Zoover,“ řekl Udo Wichert, ředitel Neckermann CK. Nepopiratelným fenoménem je fakt, že stále více zákazníků hledá na webu recenze a doporučení jiných klientů. Podle průzkumu Neckermann CK je to až 98 % ze 728 poptávaných respondentů. Češi na internetu stále více sdílejí své názory a zkušenosti i v oblasti služeb v cestovním ruchu a hodnocení klientů tedy nutně ovlivňuje i prodejnost hotelové kapacity. Právě informovanost a dobrý servis jsou dvěma pilíři, na nichž stojí kvalitní služby Neckermann CK.


HolidayCheck partnerem programu Miles & More

    A jak to prakticky funguje? U každého hotelu v katalogu najdete v pravém dolním rohu hodnocení uživatelů nezávislého recenzního portálu Holidaycheck. Stupnice od 1 do 6 bodů hodnotí vybavení, polohu, stravování, servis a ostatní služby v hotelu. Pokud si chcete názory a hodnocení klientů ověřit, naleznete je na www.holidaycheck.cz. Hodnocení u jednotlivých hotelů v katalogu jsou platná v době vydání katalogu a poskytuje je společnost Holidaycheck. „Pevně věříme, že nezávislá hodnocení samotných uživatelů budou ku prospěchu všech našich klientů a pomohou jim vybrat si takový hotel, aby byli na své dovolené maximálně spokojeni,“ uzavírá Tatiana Poláková, Neckermann CK.
    Přidejte firmu do katalogu firem zdarma, navíc můžete Vaši firmu v katalogu zvýhodnit a zvýraznit (více v nápovědě). Zaregistrujte se, najděte vhodnou kategorii a přidejte firmu, Váš zápis se okamžitě uveřejní.
    Neckermann Cestovní kancelář, společnost patřící do skupiny Thomas Cook, navázala spolupráci s nezávislým recenzním portálem Holidaycheck a u všech svých hotelů uvádí nezávislé hodnocení klientů hotelů z celého světa. „Prověřování kvality hotelů a její transparentní komunikace zákazníkům je naší prioritou.
    Výhody ze spolupráce plynou všem registrovaným uživatelům programu Miles & More. Ti navíc nejsou omezeni žádným minimálním počtem recenzí, které by museli napsat. 100 mílí získají již za své první hodnocení a následně za každou další zveřejněnou recenzi hotelu na portálu HolidayCheck. Jedná se tak o zajímavý a jednoduchý způsob, jak díky HolidayCheck získat prémiové míle. Toto partnerství tak přinese turistům mnoho výhod od plánování dovolené až po jejich návrat.


Prestižní ocenění pro Mariánské Lázně - HolidayCheck Destination Award 2012

    Ještě nikdy se psaní recenzí hotelů tak nevyplatilo! Od 1. března 2013 se turistický portál HolidayCheck stává novým partnerem Miles & More. Účastníci tohoto věrnostního programu společnosti Lufthansa mohou na portálu HolidayCheck hodnotit hotely a sbírat tak prémiové míle. Největší evropský turistický portál HolidayCheck, který se specializuje na poskytování hodnocení hotelů, je jediným partnerem programu Miles & More tohoto druhu.
    HolidayCheck je největší evropský nezávislý turistický portál pro sdílení zkušeností z cest. Turisté si tak na www.holidaycheck.cz mohou najít hotel podle zkušeností dalších turistů, mohou zkontaktovat další turisty pro další informace a také si hotel rovnou rezervovat. Hlavními stavebními kameny portálu je databanka s více než 10 miliony recenzí hotelů, fotografií, videí atd. Nezávislý spotřebitelský test již dvakrát ocenil HolidayCheck jako jediný turistický recenzní portál hodnocením „dobrý“ (známka 1,8 – testu 2/2010) a jako portál poskytující ubytování hodnocením „dobrý“ (známka 2,4 – testu 5/2012). HolidayCheck pomáhá turistům zažít tu nejlepší dovolenou.
    Vaši firmu můžete v našem katalogu zvýhodnit, informace jak Váš zápis více zviditelnit naleznete v nápovědě. Zvýhodněná firma se zobrazuje na předních pozicích a je zvýrazněna.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00