Jak na věc


hodnocení firem od zaměstnanců

14. Nejlepší Mongolská fakulta aplikovaných šavlí

    O naší aplikaci e-hodnocení zaměstnanců pro střední a velké firmy napsal server Novinky.cz včetně zveřejnění názoru našeho klienta ze společnosti PSJ, a. s. Přejít na článek.
    Při přípravě hodnocení máme víc možností. Vyberete dotazník z již předem připravených vzorů, vytvoříte si vlastní nebo společně vytvoříme ten správný pro Vás – my dodáme zkušenosti a své know-how, Vy nám vysvětlíte své potřeby. Nebojte se nás na cokoli zeptat, od toho jsme přece tady! Více o této fázi hodnocení se dozvíte zde.
    Spojili jsme naše mnohaleté zkušenosti z oblasti vývoje cloudových aplikací a hodnocení zaměstnanců a přinášíme Vám užitečnou a funkční podporu při realizaci procesu hodnocení.
    Hodnocení provádí hodnotitelé, kterým HR oddělení přiřadí skupiny nebo kategorie organizační struktury. Hodnotitelé jsou e-mailem upozorněni o zahájení či ukončení hodnotícího období.


NEJHLEDANĚJŠÍ MODELY

    Tato diplomová práce se zabývá problematikou hodnocení pracovníků z teoretické roviny (zásady hodnotícího pohovoru, kritéria hodnocení, e-personalistika) i z praktické roviny, při níž uplatňuje naši aplikaci hodnocení zaměstnanců. Práce obsahuje screenshoty a návodné postupy, jak v systému postupovat. Přejít na diplomou práci E-hodnocení zaměstnanců: případová studie.
    Zde se nachází seznam základních škol v České republice. Kliknutím na název školy se dostaneš na detail školy, kde i ty můžeš vložit své hodnocení nebo se podívat na hodnocení jednotlivých učitelů.Pokud svoji školu nenajdeš, máš možnost ji sám jednoduše a rychle vložit. Stačí kliknout na přidat školu, vyplnit požadované údaje a můžeš ihned přidat své hodnocení!
    > Na Vaše podněty jsme udělali několik změn - např. oprava hrubek, odkazování na konkrétní příspěvek v diskusi a zrychlení generování stránky
    V této fázi probíhá analýza výsledků, které mohou být sděleny hned několika způsoby. Mezi tyto způsoby patří prezentace, dialog nebo také odměny zaměstnance. Získaná data se mohou zobrazovat v grafické formě dle HR požadavků.
    > Registrovaní návštěvníci mají nyní možnost editovat a mazat své příspěvky. Dále byl přidán dolní panel s nástroji a youtube videa se již dají otevírat ve fullscreenu. Několik změn ještě zůstává v rukávu...


E-hodnocení zaměstnanců: případová studie

    Dle posledních průzkumů Bersin by Deloitte i profesionálního sdružení založené roku 1913 pro řízení lidských zdrojů CIPD (The Chartered Institute of Personnel and Development) se v loňském roce ukázalo, že většina manažerů a podřízených nemá …

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00