Jak na věc


hodí se květované šaty na svatbu pro matku nevěsty

Časopis Dům&Zahrada je o malých domech a velkých rekonstrukcích

    Ten, který nezrál v dubovém sudu, se hodí ke grilovanému mořskému okounovi, k jarní zelenině, zejména ke chřestu. A skvěle se doplňuje také s kozím sýrem.
    Toto exoticky vonící bílé víno se uplatní hlavně v kombinaci s kořeněným jídlem, zvláště s thajskými a indickými kari pokrmy. Chutná výborně také ke kachně.
    Toto víno podávejte ideálně k červenému masu a k pokrmům intenzivnější chuti, s omáčkou připravenou s vínem, nebo k venkovnímu grilu. Značně se hodí i k silně kořeněným jídlům.
    Plnější Pinot, který často mívá sladký tón, se lépe hodí k mírně kořeněným jídlům s kuřecím a vepřovým masem, zejména jsou-li upraveny v jihoasijském stylu.
    Češi jsou sice národem pivařů, víno si však i u nás získává větší oblibu. Jen se musíme naučit správně vína kombinovat s jídlem. Víte třeba, jaké se hodí víno ke kachně nebo k rizotu? Připravili jsme pro vás malého průvodce.
    Výraznější Chardonnay báječně chutnají k pečeným nebo dušeným kuřatům či telecímu masu, zejména s lesními houbami a krémovými omáčkami, nebo k podzimní zelenině, třeba k dýni.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00