Jak na věc


hlídání ceny zboží

Máte zájem dostávat na email slevy, informace o akcích, tipy na výlety atd.?

    Největší důraz klademe na výběr pracovnic - chův, jejich spolehlivost a pečlivost. Všechny uchazečky o hlídání dětí procházejí vstupním pohovorem, jehož součástí je psychologický test, jsou vybaveny zdravotními průkazy, proškolovány v prevenci úrazů a naprostou samozřejmostí je doklad o bezúhonnosti.
    Za důležité považujeme nejen vzdělání chůvy, ale i získanou a doložitelnou praxi v oboru hlídání dětí. Spolupracujeme s ženami všech věkových kategorií od 18 let. Mladší studentky často získávají své zkušenosti v zahraničí jako Au-pair, ženy starších ročníků se věnují hlídání dětí již delší řadu let u nás.
    Filípek se na Terezku vždy velmi těší a mnohdy se již nemůže dočkat. A to je pro nás velmi důležité. Syna hlídá od jeho roku a půl. Dokáže se mu přizpůsobit, hrát společné hry, zabavit jej, zároveň ho vzdělávat a respektuje jeho osobnost. Tereza je velmi svědomitá a zodpovědná. Akceptuje zvyky v rodině a maximálně se je snaží respektovat. Velmi si na ní cením i její upřímnosti. Filípek nastoupil do školky a Tereza bude hlídat příležitostně odpoledne a večer.


Hlídání dětí Jihlava, Luka nad Jihlavou, okolí Luka nad Jihlavou

    Své požadavky můžete vyplnit do našeho objednávkového formuláře nebo zavolat na naše telefonní čísla. Rádi s Vámi vše probereme, zaznamenáme a dojednáme veškeré podrobnosti. Na základě Vašich požadavků vybereme vhodné chůvy, které Vám v domluveném čase u Vás doma osobně představíme. Vybraná chůva pak pracuje dle Vašich požadavků, odpracované hodiny si zaznamenává do měsíčního pracovního výkazu, který se po Vašem stvrzení stává podkladem pro následnou fakturaci. 
    Naše agentura působí v oboru hlídání dětí již od roku 1997 a po celou dobu činnosti je naší prioritou zabezpečení co nejkvalitnějších služeb pro naše zákazníky.
    Slečna Laura se ke své práci vždy stavěla z velkou zodpovědnotí. S klidným svědomím jsme odcházela do práce, jelikož jsme věděla, že o všechny 3 děti bude dobře postaráno. Má důvěra spočívala i v tom, že Laura naše dcery každý den vozila a přivážela ze školy. Připravovala děti na školní výuku a poté s nimi dělala i úkoly, naprosto úžasně se zhostila své role. Všem, kdo potřebují kvalitní chůvu, slečnu Lauru vřele doporučuji.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00