Jak na věc


hlášky ze slunce seno

Která hláška z komedie Slunce, seno, erotika je podle vás nejlepší?

    Psal se rok 1983, kdy Zdeněk Troška přinesl divákům první díl dnes milované komediální trilogie Slunce, seno. Dodnes nám zní hlášky v uších a baví nás v reprízách sledovat skvělé výkony herců, mezi kterými obstál i malý chlapec známý jako Jiřík! Dnes je z něj dospělý muž. Jak vypadá Martin Šotola po letech? Podívejte se!
    V té době spousta lidí věřila, že se z něj stane opravdu vyhledávaný herec. Martin Šotola však všechny překvapil a v patnácti letech svou hereckou kariéru ukončil. Ve stejném věku se mladý herec vyučil hodinářem, oboru se však nikdy nevěnoval a prý se nějakou dobu živil i jako číšník. Po ukončení své herecké kariéry se stáhl ze společenského života, jen občas vystupoval s kapelou Exorcizphobia, kde usedl za bicí.
    Každý divák asi zná komedii Slunce, seno, erotika, která je plná humoru a legendárních hlášek. Kolik si jich pamatujete? A která je pro vás ta nejlepší? Hlasujte!
    A kdybych náhodou někdy nebyla v místnosti..a vy jste třeba zpozorovali nějakou zajímavou debatu ( hlášky ze slunce sena, přeřeky a podobné kravinky) určitě udělejte screen a pošlete mi ho na mail ( a.ponicek@ seznam.cz) a já ho sem vložím:))
    PROZRAZENO: Rodinné natáčení trilogie Slunce, seno! Kteří slavní herci si zde zahráli se svými příbuznými?


Velebnosti, du blejt a další. Která z hlášek ze Slunce, seno, erotika je podle vás nejlepší? HLASUJTE!

    Martin Šotola měl rozjetou hereckou kariéru už v dětství. Jako miminko se objevil v seriálu Nemocnice na kraji města, kde si zahrál syna primáře Arnošta Blažeje (Josef Abrhám) a sestřičky Inny (Andrea Čunderlíková).
    Dva roky poté ho diváci mohli vidět v Arabele, kde ztvárnil chlapce, který praštil Petra Majera (Vladimír Dlouhý). Na konkurzu si ho navíc všiml režisér Zdeněk Troška, který ho obsadil do filmu Bota jménem Melichar. Největší roli mu však režisér zprostředkoval ve své trilogii Slunce, seno, kde ztvárnil malého Jiříka.
    Pokud hledáte MP3 Slunce Seno Hlasky zdarma, videa a videoklipy Slunce Seno Hlasky jsou tu pro Vás ke sklédnutí zdarma. Přehrátí Slunce Seno Hlasky je možné na počítači či v mobilním telefonu Android jednoduše bez registrace. Hudební stopa je nejčastěji ve formátu MP3 / MP4 / WAV / Video. K poslechu celé album písniček. Vyhledat můžeš také texty písní a překlady pro karaoke.


Slunce seno jahody - top hlášky

    Skitbabyand EmilieSshes Like The Wind Midi Skladby ZadarmoArgentinske TangoSkitbabysculhele SlonStuka SirenS Kampak Bezis JezkuAgent Orange No Such Thing Peter Aristone U2 Exit Ben Cristovao Nechat JitSdance Sabaton 1648 Frida Gold Zeig Mir Wie Du Tanzt Lucie Jak Si Stale Krasna Viva LaIrcan Rusty A Sandy Sam Whiskey Peter Aristone Peter Aristone Ymca Max Payne AntologyOu Tu Veux Quand Tu Veux
    Komedie Slunce, seno, erotika je třetím pokračováním trilogie Slunce, seno,... Tentokrát se svérázní obyvatelé Hoštic vydají do slunné Itálie, aby se podívali do družebního italského zemědělského družstva. Na oplátku pak místní zaměstnance pozvou do Čech. Před příjezdem italské delegace ovšem začínají velké přípravy. Obyvatelé vesnice se snaží vše zvelebit a být světoví, aby se u nich návštěvě líbilo a neudělali si ostudu. S tím přichází i vybudování nudistické pláže.
    Snímek byl natočen a situován do malé jihočeské vesnice Hoštice (Hoštice u Volyně). Pánské tričko s krátkým rukávem, střední gramáže a s kulatým výstřihem. Bavlněný materiál zajišťuje příjemné nošení. Tričko vhodné na léto nebo na párty.
    Tak pro zpestření jsem se rozhodla ty naše ,,kecy,, v místnosti občas ,,vyfotit,,:) Točí to televize, učešte se, máte li hřeben:))) NO ať je nějaká ta sranda néé?:))

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00