Jak na věc


heuréka město divů

Popis seriálu Heuréka – město divů

    Seriálová sezóna začíná stabilně vždycky koncem září, okolo vánoc si hrdinové dají pauzu a pak pokračují většinou do dubna nebo do května. A v létě mají prázdniny. V televizi se ale peníze musí točit i mimo hlavní sezónu, takže v době, kdy se většina potenciálních diváků válí někde u vody, se do televize dostávají seriály, které by jinak v konkurenci Jacka Bauera, ztroskotanců na tajemném ostrově nebo bratrů utíkajících z vězení, neměly šanci. Neznamená to ale, že by šlo o nějakou druhou ligu. Seriál Eureka byl pro mnoho lidí nejpříjemnějším překvapením loňského televizního roku. V létě většinou v televizi není na co koukat, ale Sci Fi Channel, který je známý tím, že při výběru scénářů k realizaci šlápne hodně často vedle, měl tentokrát obrovské štěstí. Výborná atmosféra, zajímaví herci, originální zápletky a velmi osobitý humor si získaly spoustu fanoušků. Jak už jsme se ale mnohokrát mohli přesvědčit, druhé sezóny bývají dost často slabší, protože tvůrci zkrátka nevědí, co by se svým
    Heuréka si i v páté sezóně drží pohodový a rodinný nádech, kde vše zlé se nakonec v dobré obrátí. I když hned zpočátku zemře Holly (Felicia Day), nic se neděje, jsme přeci ve městě divů, takže ji máme po pár dílech zpátky s novým tělem, i když občas trochu bláznivou. Stejně se však nemůžu ubránit pocitu, že z některých scén byl cítit trochu temnější a ponurejší nádech, který seriálu jenom prospěl.
    Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00