Jak na věc


heuréka město divů

Popis seriálu Heuréka – město divů

    Náhlé ukončení Heuréky televizní stanicí SyFy postavilo před scénáristy tvrdý oříšek, vymyslet důstojné rozloučení. Povedlo se... ale. Je totiž trochu cítit, že zápletka je vycucaná z prstu, ovšem přesně z toho samého prstu, přes který tvůrci Heuréky dostali od vedení SyFy. Závěrečná epizoda je přesnou analogií na zrušení seriálu samotného. Do Heuréky teče příliš mnoho peněz a výsledky nestačí pokrýt náklady, tudíž se americká vláda rozhodne město uzavřít. V našem případě se rozhodlo vedení televizní stanice zrušit seriál (i přes dobrou sledovanost a vyrovnanou kvalitu). Pro postavy samozřejmě skončí vše happy endem. V cameu se vrací Dr. Trevor Grant (James Callis) a Heuréku koupí. Nás, diváky, už tak šťastný konec nečeká a musíme se s Heurékou bohužel rozloučit. Buďme však rádi, že všichni naši hrdinové obdrželi sice očekávané, ale zato řádné ukončení svých příběhů, které bylo mnohým násilně stopnutým seriálům odepřeno.
    Heuréka – město divů online seriál ke shlédnutí zdarma - Jack Carter je úspěšný a docela chytrý federální šerif. Zrovna když veze domů svou dceru, která uprchla z domova, zabloudí na zapadlých silnicích Ameriky a aby toho nebylo málo, havaruje. Naštěstí se nehoda odehraje poblíž městečka Eureka, kam americká vláda od nepaměti posílá své nejlepší vědátory. Zatímco šerifovo auto putuje do servisu, začne si Jack Carter budovat renomé. A protože jsme v Eurece, kde žije většina těch nej, nepotrvá dlouho a své místo si zde najde i nejlepší šerif.
    Je to tady. Po pěti sériích se loučíme s městem divů, s Heurékou. Tohle neuvěřitelně hi-tech městečko jsme na obrazovkách mohli sledovat od roku 2006 a během 77 epizod jsme byli svědky nejrůznějších vynálezů, experimentů a anomálií, které život místních vědců někdy zpříjemňovaly, jindy zase naopak ztrpčovaly. Pojďme se podívat, jak dopadla poslední řada tohoto oblíbeného sci-fi seriálu.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8856
cache: 0024:00:00