Jak na věc


herec skřípal

Zemřel Luděk Munzar. Oblíbenému herci bylo 85 let

    Tenistku Petru Kvitovou čeká v sobotu finále Australian Open. A fandit bude také herec Petr Rychlý, kterého Petra obdivuje jako doktora Mázla z Ordinace v růžové zahradě. Českou lvici se rozhodl také povzbudit emotivním vzkazem.
    Smrt herce Luďka Munzara zasáhla v sobotu ráno celé Česko. Vzpomínají na něj i režiséři, kteří se díky práci stali také jeho přáteli. Munzarovi bylo 85 let, zemřel ve svém domě v pražských Modřanech.
    Lidé se dnes naposledy rozloučili s hercem Luďkem Munzarem (†85). Smuteční obřad se konal v Národním divadle. Na poslední cestu přišly herce vyprovodit stovky lidí.
    S hercem a dabérem Petrem Olivou, který zemřel minulou sobotu, se právě teď loučí jeho nejbližší. Narozdíl od jiných umělců je totiž na přání pozůstalých obřad soukromý.
    Ve věku nedožitých 76 let zemřel herec a dabér Petr Oliva. Známý byl především svým hlasem, který propůjčil například Pierru Richardovi, nebo postavě Bodieho z anglického seriálu Profesionálové.
    V pátek dopoledne se bude moct veřejnost naposledy rozloučit s hercem Luďkem Munzarem. A loučení to bude skutečně velkolepé. Nad Národním divadlem dokonce přeletí na jeho počest letadlo.


Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

    Ostrov Nantucket v americkém státu Massachusetts zažil v pondělí manévry, jaké tu už dlouho nepamatují. Přiletěl sem totiž hollywoodský herec Kevin Spacey, aby se před místním soudem zpovídal z údajného sexuálního obtěžování mladíka v baru v roce 2016.
    Pozorní diváci si jistě v úterním premiérovém díle Ordinace v růžové zahradě 2 všimli, že v roli Toníka Suchého se objevil jiný herec, než na jakého byli doposud zvyklí. Kam se původní Toník poděl?

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00