Jak na věc


herec skřípal

Pohřeb Munzara bude velkolepý. Rodina mu splnila poslední přání

    Ostrov Nantucket v americkém státu Massachusetts zažil v pondělí manévry, jaké tu už dlouho nepamatují. Přiletěl sem totiž hollywoodský herec Kevin Spacey, aby se před místním soudem zpovídal z údajného sexuálního obtěžování mladíka v baru v roce 2016.
    Tenistku Petru Kvitovou čeká v sobotu finále Australian Open. A fandit bude také herec Petr Rychlý, kterého Petra obdivuje jako doktora Mázla z Ordinace v růžové zahradě. Českou lvici se rozhodl také povzbudit emotivním vzkazem.
    Pozorní diváci si jistě v úterním premiérovém díle Ordinace v růžové zahradě 2 všimli, že v roli Toníka Suchého se objevil jiný herec, než na jakého byli doposud zvyklí. Kam se původní Toník poděl?
    Lidé se dnes naposledy rozloučili s hercem Luďkem Munzarem (†85). Smuteční obřad se konal v Národním divadle. Na poslední cestu přišly herce vyprovodit stovky lidí.
    S hercem a dabérem Petrem Olivou, který zemřel minulou sobotu, se právě teď loučí jeho nejbližší. Narozdíl od jiných umělců je totiž na přání pozůstalých obřad soukromý.
    Ve věku nedožitých 76 let zemřel herec a dabér Petr Oliva. Známý byl především svým hlasem, který propůjčil například Pierru Richardovi, nebo postavě Bodieho z anglického seriálu Profesionálové.


Vyhrajte balíček pro děti od pana Křupky!

    Smrt herce Luďka Munzara zasáhla v sobotu ráno celé Česko. Vzpomínají na něj i režiséři, kteří se díky práci stali také jeho přáteli. Munzarovi bylo 85 let, zemřel ve svém domě v pražských Modřanech.
    V pátek dopoledne se bude moct veřejnost naposledy rozloučit s hercem Luďkem Munzarem. A loučení to bude skutečně velkolepé. Nad Národním divadlem dokonce přeletí na jeho počest letadlo.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8574
cache: 0024:00:00